MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

vitek

Post #1 Ocena: 0

2008-11-07 22:22:13 (15 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

krakn co innego prędkość przesyłu z konkretnego miejsca w sieci (np. mojawyspa.co.uk), tego oczywiście nikt nie zagwarantuje, a co innego prędkość łącza pomiędzy modemami adsl w centrali tel. i w moim domu - to jest napisane w umowie i za to płacę. Celowe ograniczenie tego byłoby jawnym oszustwem, tak jakbym w sklepie zapłacił za kilo jabłek a dostał 50 deko ;-)
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

pablo77

Post #2 Ocena: 0

2008-11-07 22:29:43 (15 lat temu)

pablo77

Posty: 110

Z nami od: 28-11-2006

Skąd: ta pewność?

Cytat:

2008-11-07 19:29:02, Korba102 napisał(a):
A ja się nie zgodzę ani z pablo77 a tym bardziej z pozostała gromadą.


I na tym zdaniu w swojej wypowiedzi powinieneś poprzestać bo pozostała część to marna próba ubliżenia. Oczywiście z chęcią porozmawiam z Tobą gdy swoje nerwy tygodnia wyładujesz na kimś ze swoich bliskich. Masz u mnie bana do poniedziałku :-D
Wtedy możemy porozmawiać, ba! nawet założyć się o prawdziwość tychże zdań 8-)

Wracając jednak do tematu:
Yacoob proponowałbym mimo wszystko zgłosić usterkę do obecnego dostawcy, gdyż być może poprosi Cię on o kilkakrotne przeprowadzenie testu prędkości o różnych porach dnia. Skorzystaj ze speedtest.net jak wspomniał xFish. Ma on bardzo fajną opcję zapisywania histori wyników i porównywania z wynikami innych osób.
Naród : wspólny język, wspólna ziemia, wspólna pamięć

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

yacoob

Post #3 Ocena: 0

2008-11-07 22:42:59 (15 lat temu)

yacoob

Posty: 320

Mężczyzna

Z nami od: 16-10-2008

Skąd: dorset

Cytat:

2008-11-07 22:29:43, pablo77 napisał(a):
Cytat:

2008-11-07 19:29:02, Korba102 napisał(a):
A ja się nie zgodzę ani z pablo77 a tym bardziej z pozostała gromadą.


I na tym zdaniu w swojej wypowiedzi powinieneś poprzestać bo pozostała część to marna próba ubliżenia. Oczywiście z chęcią porozmawiam z Tobą gdy swoje nerwy tygodnia wyładujesz na kimś ze swoich bliskich. Masz u mnie bana do poniedziałku :-D
Wtedy możemy porozmawiać, ba! nawet założyć się o prawdziwość tychże zdań 8-)

Wracając jednak do tematu:
Yacoob proponowałbym mimo wszystko zgłosić usterkę do obecnego dostawcy, gdyż być może poprosi Cię on o kilkakrotne przeprowadzenie testu prędkości o różnych porach dnia. Skorzystaj ze speedtest.net jak wspomniał xFish. Ma on bardzo fajną opcję zapisywania histori wyników i porównywania z wynikami innych osób.


Mysle ze zaczne od restaru systemu. Jak to nie pomoze to bede drazyl dalej. Wydaje mi sie ze to moze byc ta przyczyna bo lubie sobie czasem poszperac w roznych oprogramowaniach no i przy okazji inne smieci zasysam. Ale dzieki temu znalazlem kilka ciekawych "rodzynków" ktore pomagaja pracowac przy kompie. Moze juz czas posprzatac na twardzielu.:-(:-(:-(:-(:-(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Korba102

Post #4 Ocena: 0

2008-11-07 22:43:26 (15 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

Ja swoją wypowiedzią, nikogo nie obraziłem, moje porównanie ma swoje pokrycie w fakcie. Sami Formowicze tak się wypowiadali i pozwoliłem sobie użyć tego argumentu, jako przykład. Nie ukrywam, wiedza to nie jest tylko ślęczenie nad książkami i zakuwanie. By poznać co kol wiek, to trzeba mieć do tego zamiłowanie. A nie gdybać.
Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer AIMNumer gadu-gadu

Post #5 Ocena: 0

2008-11-10 09:08:38 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

pablo77

Post #6 Ocena: 0

2008-11-21 08:41:52 (15 lat temu)

pablo77

Posty: 110

Z nami od: 28-11-2006

Skąd: ta pewność?

Cytat:

2008-11-07 22:43:26, Korba102 napisał(a):
Ja swoją wypowiedzią, nikogo nie obraziłem, moje porównanie ma swoje pokrycie w fakcie. Sami Formowicze tak się wypowiadali i pozwoliłem sobie użyć tego argumentu, jako przykład. Nie ukrywam, wiedza to nie jest tylko ślęczenie nad książkami i zakuwanie. By poznać co kol wiek, to trzeba mieć do tego zamiłowanie. A nie gdybać.



Dziękuję Ci za przypomnienie, że wiedza książkowa to nie wszystko.
Ja po spędzeniu czasu "nad książkami" przeszukałem sobie jeszcze Internet :-P

http://www.google.pl/search?hl=en&q=p2p+powolny+internet&btnG=Search
36,500 Polish pages

http://www.google.pl/search?num=20&hl=pl&safe=off&q=p2p+spowalnia+internet&btnG=Szukaj&lr=
22,100 dla zapytania ...

Hmm to dziwne że Google prezentuje taką liczbę wyników w tej tematyce a Ty mówisz, że nie ma takiego problemu. Pewnie wrócę do książek i doczytam!

Pozdrawiam :D
Naród : wspólny język, wspólna ziemia, wspólna pamięć

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,