MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 25

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

yacoob

Post #1 Ocena: 0

2008-11-06 23:22:00 (15 lat temu)

yacoob

Posty: 320

Mężczyzna

Z nami od: 16-10-2008

Skąd: dorset

Wiem ze to temat rzeka ale zaczynam się porządnie wkurzać. Zmienilem już kilku dostawców (Tiscali , virgin , Talktalk ) i schemat za każdym razem jest taki sam. Przez pierwsze kilka miesięcy net śmiga ze aż milo ale potem to tragedia (ślimak w swoim domku ma chyba szybszego neta) strony wgrywają się tak wolno ze czasami połączenie odrzuca serwer. A żeby zalogować się na internet banking to szczyt marzeń. Macie podobne problemy? A może ktoś wie jak z tym walczyć?:-Y:-Y:-Y:-Y:-Y:-Y:-Y:-Y:-Y

Uwaga moderatora: poprawiłem tytuł, gdyż wolny nie koniecznie jest powolny i odwrotnie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2008-11-06 23:26:31 (15 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja mam AOL od lat, i nigdy nie mialam problemow. Ostatnio sie przeprowadzalismy, i mielismy w nowym miejscu po 4 dniach, a mowili, ze moze byc do 20 dni, i maz kupil pay as you go z 3 na ten czas, a wystraczylo poczekac, pewnie bysmy sie nie zdazyli rozpakowac jak by bylo podlaczone.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #3 Ocena: 0

2008-11-06 23:31:17 (15 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Moje Virgin hula juz drugi rok. Tyle ze zamiast 10 fuli place 18 -czego nie zauwazylem w umowie - ze dycha, to byla tylko roczna promocja. Anyway, to kabel, prawdziwe sztywne lacze i sie nie p... Przypominaja mi sie normalnie czasy z Polski, gdzie tez mialem kabel i chodzilo jak ta lala.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Kasia_

Post #4 Ocena: 0

2008-11-07 00:16:47 (15 lat temu)

Kasia_

Posty: 217

Kobieta

Z nami od: 22-06-2008

a ja mam 3ke i smiga jak trzeba... w domu czy tez wszedzie indziej... wczesniej mialam virgin... i nigdy wiecej!!!! ani tanio ani porzadnie, ani sie dogadac na info... bynajmniej moj angielski w indiach nie wystarczal...
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

pablo77

Post #5 Ocena: 0

2008-11-07 08:52:01 (15 lat temu)

pablo77

Posty: 110

Z nami od: 28-11-2006

Skąd: ta pewność?

Cytat:

2008-11-06 23:22:00, yacoob napisał(a):
Wiem ze to temat rzeka ale zaczynam się porządnie wkurzać. Zmienilem już kilku dostawców (Tiscali , virgin , Talktalk ) i schemat za każdym razem jest taki sam. Przez pierwsze kilka miesięcy net śmiga ze aż milo ale potem to tragedia (ślimak w swoim domku ma chyba szybszego neta) strony wgrywają się tak wolno ze czasami połączenie odrzuca serwer. A żeby zalogować się na internet banking to szczyt marzeń. Macie podobne problemy? A może ktoś wie jak z tym walczyć?:-Y:-Y:-Y:-Y:-Y:-Y:-Y:-Y:-Y


Jest tak jak mówisz sporo możliwości, podam Ci kilka:
1. Jeżeli używasz, lub ktoś inny podłączony do Twojego łącza używa programów p2p; takich jak np: Emule, uTorrent, Ares, Azzureus itp. to najpewniej jest to przyczyną przeciążenia łącza. Odpowiednia konfiguracja i uruchamianie tychże aplikacji tylko gdy potrzeba załatwi sprawę.

2. Sprawdź, lub poproś o sprawdzenie czy na Twoim komputerze nie ma wirusów przekirowywujących ruch sieciowy w celu śledzenia Twoich danych i informacji.

3. Jeżeli używasz wireless, podłącz się w tej samej sieci poprzez kabel i zobacz czy jest różnica. Dość często natłok podobnych urządzeń w bliskim sąsiedztwie sprzyja takim problemom.

Pozdrawiam
Naród : wspólny język, wspólna ziemia, wspólna pamięć

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2008-11-07 08:58:08 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

pablo77

Post #7 Ocena: 0

2008-11-07 09:06:17 (15 lat temu)

pablo77

Posty: 110

Z nami od: 28-11-2006

Skąd: ta pewność?

Cytat:

2008-11-07 08:58:08, xFish napisał(a):
...

To nie ze ja spisalem od Pablo77. Pisalem w tym samym momencie :)


Po prostu obydwaj jesteśmy ekspertami, a wiedza ekspercka jest spójna w założeniach :)
Naród : wspólny język, wspólna ziemia, wspólna pamięć

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

danielb

Post #8 Ocena: 0

2008-11-07 11:34:53 (15 lat temu)

danielb

Posty: 200

Mężczyzna

Z nami od: 01-02-2008

Skąd: Manchester

yacoob a dużo ściągasz ?? bo w tiscali jest takie coś że jak dużo ściągasz to przeżucają takie osoby na słabe łącza, niewiem jak to dokładnie wygląda i jak się nazywa. W pozostałych sieciach może być tak samo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

yacoob

Post #9 Ocena: 0

2008-11-07 12:52:52 (15 lat temu)

yacoob

Posty: 320

Mężczyzna

Z nami od: 16-10-2008

Skąd: dorset

Cytat:

2008-11-07 11:34:53, danielb napisał(a):
yacoob a dużo ściągasz ?? bo w tiscali jest takie coś że jak dużo ściągasz to przeżucają takie osoby na słabe łącza, niewiem jak to dokładnie wygląda i jak się nazywa. W pozostałych sieciach może być tak samo


Nie sciągam prawie wcale. Jakies programy, uaktualnienia no i dzieciaki grają online w różne gry ,ale nie sądze żeby to bylo dyżo. Już nawet myslalem ze to jakies dziwne praktyki BT tzn. że ograniczaja przepustowość innych dostawców tylko ze Talk-talk podobno ma swoja linie a sytuacja tez się powtarza. Chyba przyjże się dokładniej swojemu sprzetowi, moze faktychnie to jakis program szpiegowski lub "przyjaciel" z za sciany. Powojuje w weekend, moze cos osiagne. 8-)8-)8-)8-)8-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

pablo77

Post #10 Ocena: 0

2008-11-07 14:04:08 (15 lat temu)

pablo77

Posty: 110

Z nami od: 28-11-2006

Skąd: ta pewność?

Cytat:

2008-11-07 12:52:52, yacoob napisał(a):
Cytat:

2008-11-07 11:34:53, danielb napisał(a):
yacoob a dużo ściągasz ?? bo w tiscali jest takie coś że jak dużo ściągasz to przeżucają takie osoby na słabe łącza, niewiem jak to dokładnie wygląda i jak się nazywa. W pozostałych sieciach może być tak samo


Nie sciągam prawie wcale. Jakies programy, uaktualnienia no i dzieciaki grają online w różne gry ,ale nie sądze żeby to bylo dyżo. Już nawet myslalem ze to jakies dziwne praktyki BT tzn. że ograniczaja przepustowość innych dostawców tylko ze Talk-talk podobno ma swoja linie a sytuacja tez się powtarza. Chyba przyjże się dokładniej swojemu sprzetowi, moze faktychnie to jakis program szpiegowski lub "przyjaciel" z za sciany. Powojuje w weekend, moze cos osiagne. 8-)8-)8-)8-)8-)


Odnośnie ściągania to pamiętaj, iż kluczowe znaczenie ma ile popularnych plików udostępniasz i ile ludzie od Ciebie ściąga przy pomocy p2p.
Jeżeli ściągnąłeś i dalej udostępniasz "Mama Mia", "Jamesa Bonda", czy najnowszą grę, to pewnie teraz 500 osób próbuje podłączyć się do Ciebie.
Nawet jeżeli zamknąłeś już program (czyli nie wyświetla się on na pasku zadań ani jako mała ikonka obok zegarka), to inni o tym jeszcze nie wiedzą i wciąż próbują się łączyć. Taki stan może trwać nawet kilka godzin!

Powiedz czy masz router czy tylko modem z/bez wireless bo to ma znaczenie.
Naród : wspólny język, wspólna ziemia, wspólna pamięć

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,