MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

wirus zakraplacz????

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

yacoob

Post #1 Ocena: 0

2008-10-31 23:18:06 (15 lat temu)

yacoob

Posty: 320

Mężczyzna

Z nami od: 16-10-2008

Skąd: dorset

Polatalem troche po sieci i doszedlem do wniosku ze jesli nie mas zadnych waznych danych to lepiej restartowac system. Nie znalazlem zadnej odpowiedzi jak sie tego pozbyc. Ja bym jeszcze ustawil avasta na skanowanie systemu przy rozruchu i w opcjach ustaw napraw lub usuń. Jak to nie pomoze to tylko płyta instalacyjna.:-o

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

smonika

Post #2 Ocena: 0

2008-10-31 23:22:08 (15 lat temu)

smonika

Posty: 11

Kobieta

Z nami od: 25-06-2008

Skąd: Nottingham

no stokrotne dzięki za poświęcony czas ;)
jestem wdzięczna
:-)
nie pozostaje mi nic innego jak pokierowanie sie waszymi radami ;(
jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

yacoob

Post #3 Ocena: 0

2008-11-01 09:27:26 (15 lat temu)

yacoob

Posty: 320

Mężczyzna

Z nami od: 16-10-2008

Skąd: dorset

A na przyszlosc to polecam jakis platny antywirus. Ja osobiscie polecam Bitdefendera. Ma dobra zapore ogniowa i dobrze chroni kompa. A pozatym dobrze jest od czasu do czasu zainstalowac jakis inny antywir i zeskanowac system. (nie ma idealnego programu antywirusowego)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Korba102

Post #4 Ocena: 0

2008-11-01 10:12:05 (15 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

Z mojej strony, ja nie będę negował żadnych programów Antywirusowych, jak przeczytacie rankingi, to jedne są skuteczniejsze w jakimś tylko przypadku a inne w tych co inne są nie są leprze w tych mogą mieć mniejszą skuteczność. Nie powinno się reklamować innych tylko dlatego, że ja go mam. Za zarażanie systemu sami jesteśmy odpowiedzialni, sami również instalujemy spamy a nie spamy instalują się samoczynnie. Wszystko dzieje się w naszym komputerze, za naszą zgodą, poza jednym wyjątkiem a mianowicie, gdy ktoś włamie się z sieci do do naszej jednostki, i spowoduje uszkodzenie systemu czy zainfekowanie go na tyle skutecznie by zablokować jego ponowne uruchomienie. By ustrzec się przed ewentualnym problemem. Należy stworzyć system oparty na administracji, podzielić loginy w stosunku do hierarchii korzystania. Każdy login należy zaopatrzyć w hasło. Administracja będzie dodatkową barierą do instalowania niechcianych programów, również pomoże w usuwaniu spamów, zamknę jednym słowem, nie ma idealnie skutecznych programów w ochronie systemu Windows, większość użytkowników sama sprawia, że system jest zainfekowany. Wystarczy nie zaglądać do dziwnych stron i nie otwierać poczty od nieznajomego a zwłaszcza załączników. Ot i cała recepta
:-?
Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer AIMNumer gadu-gadu

danielb

Post #5 Ocena: 0

2008-11-01 13:51:57 (15 lat temu)

danielb

Posty: 200

Mężczyzna

Z nami od: 01-02-2008

Skąd: Manchester

rankingi ;P


www.matousec.com/projects/firewall-challenge/results.php

http://www.av-comparatives.org/seiten/ergebnisse_2008_08.php

[ Ostatnio edytowany przez: danielb 01-11-2008 13:54 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,