MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pytanie do mozgow komputerowych!!

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 66 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 64 | 65 | 66 ] - Skocz do strony

Str 3 z 66

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

_Steve_

Post #1 Ocena: 0

2008-02-11 21:54:48 (16 lat temu)

_Steve_

Posty: 1164

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2007

Skąd: Luton

Vitek jak zwykle trzymasz sie tematu i rzeczowo ludziom pomagasz - gratuluje. Zastosowalem skrot myslowy ;)
Aby nie byc goloslownym troche teorii - bo widze ze moje praktyczne rady (np co do pracy na AutoCADzie) Ci przeszkadzaja.

Difference between Celeron D Prescott and Pentium 4 Prescott

Feature Celeron D Prescott Pentium 4 Prescott

Bus speed (MHz) 533 533
800

L2 cache size (KB) 256 1024
2056
Hyperthreading Not supported Supported by almost all processors

Enhanced SpeedStep
Technology Not supported Supported by some processors

Virtualization
technology Not supported Supported by some processors


Niestety tabelka sie rozjechala :P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #2 Ocena: 0

2008-02-12 08:21:53 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vitek

Post #3 Ocena: 0

2008-02-12 11:08:08 (16 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Maja nie rozpętuję wojny, tylko śmieszy mnie niezmiennie że WSZYSCY Polacy po liceum albo wyżej są specjalistami od komputerów (podobnie jak wszyscy po zawodówce super się znają na samochodach). Zarzucą cię jakimś pseudotechnicznym slangiem wymieszanym ze swoimi uprzedzeniami co do poszczególnych marek.
A przecież można tak jak Anglicy i wszystkie inne normalne narody po prostu iść do sklepu coś sobie wybrać i kupić. Ale to tak na marginesie. Życzę dalszej owocnej dyskusji w gronie fachowców
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2008-02-12 11:33:06 (16 lat temu)

Richmond

Posty: 28848

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

A czy jak ktos ma wyksztalcenie techniczne kierunkowe to moze sie wypowiadac, czy tez powienien polecic autorce watku isc do sklepu i samemu cos wybrac?

Wszystkie narody czytaja recenzje w internecie i opinie na forach przed pojsciem do sklepow i nie ma w tym nic polskiego. Skad biora sie opinie o roznych markach i rozne rankingi popularnosci jak nie z opini uzytkownikow.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vitek

Post #5 Ocena: 0

2008-02-12 11:40:50 (16 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Jak ktoś ma wykształcenie techniczne to wie doskonale że wszystkie komputery pod pokrywą mają to samo: procesor intela (albo amd, w praktyce żadna różnica) i kilka innych rzeczy wszystkie made in china. Plus windows vista (z wyjątkiem muzealnych okazów).
Jedyny prawdziwy wybór jest między pc a macem.
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

bloby00

Post #6 Ocena: 0

2008-02-12 11:46:33 (16 lat temu)

bloby00

Posty: 1493

Mężczyzna

Z nami od: 23-01-2008

Skąd: London

Cytat:

2008-02-12 11:08:08, vitek napisał(a):
Maja nie rozpętuję wojny, tylko śmieszy mnie niezmiennie że WSZYSCY Polacy po liceum albo wyżej są specjalistami od komputerów (podobnie jak wszyscy po zawodówce super się znają na samochodach). Zarzucą cię jakimś pseudotechnicznym slangiem wymieszanym ze swoimi uprzedzeniami co do poszczególnych marek.
A przecież można tak jak Anglicy i wszystkie inne normalne narody po prostu iść do sklepu coś sobie wybrać i kupić. Ale to tak na marginesie. Życzę dalszej owocnej dyskusji w gronie fachowców

Na cale, przynajmniej moje szczescie ja nie jestem Anglikiem i zamiast jak ostatni cymbal isc do sklepu i kupowac to co reszta wiary, lub co sprzedawca wcisnie, wole sie zapytac o porade lub tez samemu sie dowiedziec co faktycznie potrzebuje.

Mnie smieszy Twoje Vitku pojecie o tym, jak to wszyscy Polacy sie madrza na tym forum (masz na mysli ile, 5, 10 osob?) w sprawie komputerow.

No i oczywiscie po liceum i wyzej ??? Czyli jak ktos ma studia IT, to sie nie zna? Moze ktos pracuje w zawodzie IT a jest po ogolniaku? No a jak jest po podstawowce, to co, juz totalne dno? Wiesz tez, ze jest take cos jak hobby? Aha, ja znam osobe ktora nie ma wyksztalcenia mechanicznego a naprawia samochody od wielu lat i ma zaklad tutaj w Londynie, czy to oznacza, ze on tez sie na zna?

Raaany, skad sie biora tacy ludzie jak ty?.....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stokesay

Post #7 Ocena: 0

2008-02-12 11:54:30 (16 lat temu)

stokesay

Posty: 3008

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2007

Skąd: Wellingborough

Oczywiscie zaczyna sie problematyka ktora nie jest zwiazana z tematem, dlatego prosilbym o ponownie jego przeczytanie.

Jesli juz nikt nie ma nic do doradzenia maji , mysle ze bede mogl spokojnie zamknac temat, natomiast w celu wypowiedzenia sie o roznicach (badz braku(sic!) miedzy AMD a INTEL badz ocenie Windows XP i Windows Vista zapraszam do otwarcia nowych tematow. Mysle ze jest tutaj paru userow ktorzy podziela sie swoimi opiniami!
Pozdrawiam;-)
Wielu guru mówi, żeby unikać złego towarzystwa, póki się nie jest Mistrzem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

vitek

Post #8 Ocena: 0

2008-02-12 12:50:56 (16 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Cytat:
Na cale, przynajmniej moje szczescie ja nie jestem Anglikiem i zamiast jak ostatni cymbal isc do sklepu i kupowac

No oczywiście dochodzimy do zawsze tego samego wniosku że Anglicy to cymbały (ostatnie)
I te cymbały, o matko, kupują w sklepie! A żaden polski cwaniak nie kupuje w sklepie, polacy w ogóle nie kupują oni załatwiają. Kupić potrafi każdy, a załatwić to co innego, do tego trzeba mieć chody, znajomości, słowem mozna poczuć się jak ktoś lepszy od cymbalskiego motłochu.
Anyway komputer na którym piszę cymbalsko kupiłem w pcworld i jakoś potraficie przeczytać mojego posta, czyli nie jest źle
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2008-02-12 12:58:51 (16 lat temu)

Richmond

Posty: 28848

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Vitek,
kazdy ma inne potrzeby. Tobie wystarczyl standardowy komputer z PCWorld, bo nie uzywasz specjalistycznego oprogramowania i OK. Maya pytala sie o konkretny komputer, ktory spelnilby jej potrzeby zawodowe i jednoczesnie dla syna. Dostala sporo odpowiedzi i na pewno wykorzysta to wlasciwie.

Nie ma co sprowadzac tematu do narzekan na Polakow, Brytyjczykow i wyzywac kogokolwiek. Proponuje ograniczyc sie do wypowiedzi na temat.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2008-02-12 13:51:56 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 66 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 64 | 65 | 66 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,