MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ubezpieczenie samochodu

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 409 z 435 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 408 | 409 | 410 ... 433 | 434 | 435 ] - Skocz do strony

Str 409 z 435

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

rabtek78

Post #1 Ocena: 0

2018-04-03 08:01:49 (6 lat temu)

rabtek78

Posty: 93

Mężczyzna

Z nami od: 13-12-2015

Skąd: Lincolshire

Cytat:

2018-04-03 07:57:13, Melanija napisał(a):
Przecież to minuta online, numer dostanie od razu, a kartę pocztą.



dziekuje wszystkim zalatwiony temat online juz wczoraj w nocy:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

aagapee

Post #2 Ocena: 0

2018-04-08 22:49:33 (6 lat temu)

aagapee

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 08-04-2018

Skąd: Sheffield

Witam,
Zamierzamy kupić pierwszy samochód w Anglii i po przeczytaniu 200 stron wątku oraz kilkukrotnym skorzystaniu z porównywarek ubezpieczeń mam jedno pytanie.
W porównywarkach jest pytanie o ilość samochodów w gospodarstwie domowym oraz pytanie o dostęp do innych samochodów.
Tu w Anglii będzie tylko 1, ale w Polsce mam na siebie 2 samochody. Wiem, że zniżek z Polski nie mogę przenieść, bo samochody nadal są zarejestrowane na mnie. Ale akurat w PZU polisa zakończyła się w kwietniu 2017, a zaświadczenie jest wystawione w marcu 2018.
I czy w tych porównywarkach zaznaczać, że mam dostęp do innych samochodów, czy wszystko zaczynam od 0?
Dodam, ze jestem kobietą, prawo jazdy od ponad 20 lat, męża nie mogę dopisać do ubezpieczenia, bo nie ma prawa jazdy.
Dziękuję za pomoc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Guzior3

Post #3 Ocena: 0

2018-04-09 00:23:31 (6 lat temu)

Guzior3

Posty: 130

Mężczyzna

Z nami od: 07-05-2015

Skąd: Rugby

Znajomy też ma ubezpieczony samochód na siebie w PL a mimo tego wziął zaświadczenie o zniżkach i zostały zaakceptowane przez angielską ubezpieczalnie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mario987

Post #4 Ocena: 0

2018-04-09 09:39:42 (6 lat temu)

Mario987

Posty: 31

Mężczyzna

Z nami od: 14-04-2014

Skąd: Pln Anglia

Aviva akceptuje znizki z PL wiem bo sam wybralem ich jako pierwsza ubezpieczalnie do tego nie sa drodzy i jest to jeden z solidniejszych ubezpieczycieli jesli chodzi o wyplaty (patrzylem dane w necie)teraz mam gdzie indziej ale w przyszlm roku wroce do nich gdyz po instalacji Aviva Drive i zrobieniu min 200 mil mozna dostac niezla dodatkowa znizke na ubezpieczenie (oczywiscie jesli jezdizsz zgodnie z przepisami ;) )
A co do samochodow w PL to proponuje zrobic darowizne na Mame, Tate lub kogos z Rodziny ;) i wtedy nie bedziesz mial aut w PL i po problemie *ROFL*

[ Ostatnio edytowany przez: Mario987 09-04-2018 09:41 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #5 Ocena: 0

2018-04-09 09:58:28 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2018-04-08 22:49:33, aagapee napisał(a):
Witam,
Zamierzamy kupić pierwszy samochód w Anglii i po przeczytaniu 200 stron wątku oraz kilkukrotnym skorzystaniu z porównywarek ubezpieczeń mam jedno pytanie.
W porównywarkach jest pytanie o ilość samochodów w gospodarstwie domowym oraz pytanie o dostęp do innych samochodów.
Tu w Anglii będzie tylko 1, ale w Polsce mam na siebie 2 samochody. Wiem, że zniżek z Polski nie mogę przenieść, bo samochody nadal są zarejestrowane na mnie. Ale akurat w PZU polisa zakończyła się w kwietniu 2017, a zaświadczenie jest wystawione w marcu 2018.
I czy w tych porównywarkach zaznaczać, że mam dostęp do innych samochodów, czy wszystko zaczynam od 0?
Dodam, ze jestem kobietą, prawo jazdy od ponad 20 lat, męża nie mogę dopisać do ubezpieczenia, bo nie ma prawa jazdy.
Dziękuję za pomoc.




Jedno pytanie? Po 200 stronach? Grautuluję! Ja miałbym więcej...
A teraz poważnie. Samochodów dodatkowych nie masz, zniżki masz. Oczywiście, jeśli po tym zaświadczeniu z 2018 roku nie rozpoczęłaś nowego ubezpieczenia (bo np. auto jest przepisane na kogoś innego).
A nawet jeżeli nie masz zniżek (bo jednak rozpoczęłaś nowe ubezpieczenie na siebie - zaświadczeń wszak możesz mieć ile chcesz), to grautuluję bycia kobietą. To wciąż pomaga! Miało być nielegalne (pomaganie - a nie bycie kobietą), ale dalej działa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

aagapee

Post #6 Ocena: 0

2018-04-09 09:59:11 (6 lat temu)

aagapee

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 08-04-2018

Skąd: Sheffield

Tylko moje pytanie dotyczy czego innego. Zniżek z Polski nie będę tutaj wykorzystywała - zaczynam od zera, żeby nie okazało się po 2 tygodniach, że ubezpieczalnia jednak zniżek nie akceptuje. Chodzi raczej o doświadczenie jako kierowca (tak myślę, że o to chodzi towarzystwom ubezpieczeniowym).
W porównywarkach jest pytanie ile lat mam zniżek, wpisuję 0, ale pytają też, czy mam dostęp do innych samochodów i czy tam mam jakieś zniżki. No i nie wiem, co powinnam pisać. Czy pisać, że nie mam dostępu?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

aagapee

Post #7 Ocena: 0

2018-04-09 10:04:35 (6 lat temu)

aagapee

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 08-04-2018

Skąd: Sheffield

Cytat:

2018-04-09 09:58:28, stanislawski napisał(a):
Cytat:

2018-04-08 22:49:33, aagapee napisał(a):
Witam,
Zamierzamy kupić pierwszy samochód w Anglii i po przeczytaniu 200 stron wątku oraz kilkukrotnym skorzystaniu z porównywarek ubezpieczeń mam jedno pytanie.
W porównywarkach jest pytanie o ilość samochodów w gospodarstwie domowym oraz pytanie o dostęp do innych samochodów.
Tu w Anglii będzie tylko 1, ale w Polsce mam na siebie 2 samochody. Wiem, że zniżek z Polski nie mogę przenieść, bo samochody nadal są zarejestrowane na mnie. Ale akurat w PZU polisa zakończyła się w kwietniu 2017, a zaświadczenie jest wystawione w marcu 2018.
I czy w tych porównywarkach zaznaczać, że mam dostęp do innych samochodów, czy wszystko zaczynam od 0?
Dodam, ze jestem kobietą, prawo jazdy od ponad 20 lat, męża nie mogę dopisać do ubezpieczenia, bo nie ma prawa jazdy.
Dziękuję za pomoc.




Jedno pytanie? Po 200 stronach? Grautuluję! Ja miałbym więcej...
A teraz poważnie. Samochodów dodatkowych nie masz, zniżki masz. Oczywiście, jeśli po tym zaświadczeniu z 2018 roku nie rozpoczęłaś nowego ubezpieczenia (bo np. auto jest przepisane na kogoś innego).
A nawet jeżeli nie masz zniżek (bo jednak rozpoczęłaś nowe ubezpieczenie na siebie - zaświadczeń wszak możesz mieć ile chcesz), to grautuluję bycia kobietą. To wciąż pomaga! Miało być nielegalne (pomaganie - a nie bycie kobietą), ale dalej działa.


Nowa polisa rozpoczęta, tylko w innym towarzystwie ubezpieczeniowym, auto nadal na mnie zarejestrowane. Założyłam więc, że zniżki są nie do wykorzystania w Anglii.

Kilka dni temu słyszałam też o towarzystwie Ariella, niby ubezpieczenia wychodzą niedrogie, tylko nie chciałabym się wkopać w coś nieodpowiedniego.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: 0

2018-04-09 10:31:54 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

tego czy ubezpieczalnia akceptuje czy nie akceptuje polskie znizki mozesz sie dowiedziec przed zakupem polisy i po 2tygodniach nic sie nie zmieni wiec po co przeplacac zaczynajac od zera?

malo juz jest takich firm ale dalej sa

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #9 Ocena: 0

2018-04-09 10:55:02 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

A jednak bywa, że się zmieni... tzn. nie dogadają się, konsultant od sprzedaży sprzeda ze zniżkami, departament od walidacji NCB sprawdzi i unieważni po jakimś czasie...

Niemniej to nieważne w tym przypadku, jasno określiła swoją sytuację. No i rzeczywiście zniżek nie ma.
Chyba, że znajdzie kogoś, kto robi mirroring, a takich już nie znam. Ale i tak nie chce ich wykorzystywać i to rozumiem. Jeżeli ma dobry, wiejski post code, to zacznie sobie spokojnie zarabiać brytyjskie zniżki.
Tzn. z post codem w jakimś councilowskim, wielkomiejskim rejonie też będzie je zarabiać spokojnie, tyle, że za znacznie większą cenę...

[ Ostatnio edytowany przez: stanislawski 09-04-2018 11:05 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

shogun72xp

Post #10 Ocena: 0

2018-04-28 22:29:03 (6 lat temu)

shogun72xp

Posty: 62

Mężczyzna

Z nami od: 03-01-2009

Skąd: Manchester

Pytanie do osób które znają temat profesjonalnie :
Ponieważ jakiś czas nie mialem auta na siebie miałem przerwę w ubezpieczeniu moje lata zniżki niestety się wyzerowały . Teraz mam znowu auto ( ubezpieczenie po bandyckich stawkach...) , 6 miesięcy nowe ubezpieczenie. Chcę zmienić auto i chyba ubezpieczyciela. Czy te 6 M-cy mi sie zaliczy i za 6 M-cy osiągnę 1 rok NCD czy tez zmieniając ubezpieczyciela cała zabawa od zera ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Strona 409 z 435 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 408 | 409 | 410 ... 433 | 434 | 435 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,