MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ubezpieczenie samochodu

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 402 z 435 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 401 | 402 | 403 ... 433 | 434 | 435 ] - Skocz do strony

Str 402 z 435

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Melanija

Post #1 Ocena: 0

2017-10-09 22:51:43 (7 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Data uzyskania uprawnień - angielskie prawo jazdy wymienia się co 10 lat - miało by się resetować co 10 lat do 0? ;-)
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Danitez

Post #2 Ocena: 0

2017-10-09 23:01:30 (7 lat temu)

Danitez

Posty: 73

Mężczyzna

Z nami od: 06-11-2013

Skąd: brak

hehe dobre spostrzeżenie ! :) dzięki Melanija !
w takim razie wymienię na UK i wyślę je z dowodem osobistym, swoją drogą już nie trzeba potwierdzać podpisem naszego zdjęcia przez inną osobę (rezydenta UK) prawda?
bo tu np.
http://londynek.net/ukipedia/article?jdnews_id=2546488
piszą, że trzeba podpis mieć
"Jeśli nie posiadasz paszportu i chcesz wysłać dowód osobisty to należy dołączyć zdjęcie i formularz D1 podpisane przez osobę, obywatela UK, która zna ciebie co najmniej 2 lata, mieszka pod stałym adresem w UK i nie może to być członek rodziny ani nikt kto mieszka pod tym samym adresem (np. sąsiad, policjant, lekarz itp.)"
chyba to już nieaktualne jest...

[ Ostatnio edytowany przez: Danitez 09-10-2017 23:08 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2017-10-10 08:41:13 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak wysylasz dokument, to nie ma potrzeby potwierdzac zdjecia podpisem, bo dokument jest potwierdzeniem Twojej tozsamosci.

"f you have agreed to us verifying your identity with IPS or are providing an up to date Passport, Travel Document,
Biometric Residence Permit (BRP) or an EC/EEA National
Identity Card (with the exception of ID cards issued by the Swedish Post Office) as proof of your identity, then you do not need someone suitable to sign the back of your photo."
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Danitez

Post #4 Ocena: 0

2017-10-10 20:50:41 (7 lat temu)

Danitez

Posty: 73

Mężczyzna

Z nami od: 06-11-2013

Skąd: brak

sure! :) dzięki Richmond

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cyp3k

Post #5 Ocena: 0

2017-10-30 09:12:18 (7 lat temu)

cyp3k

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 01-01-1970

Skąd: Rochester

Wiec padlo i na mnie...
Musze napisac w watku w ktorym juz chyba wszystko napisano. ;-)

Ale po przejrzeniu ww tematu nie znalazlem podobnego problemu.

Otoz 2 tygodnie temu kupilem nowy samochod. Przjerzalem kilkanascie watkow nt firm ktore akceptuja znizki z PL - gdzie wsrod nich znalazlem Tesco Bank.
Mysle - super ! Dali najelpsza oferte na Comprehensive, biore !

No i wzialem...
300F sciagneli na dzien dobry. Reszte w comiesiecznej racie.
Minal 2 tydzien od zawarcia ubezpieczenia.
Skrzynka na listy pusta za to na @ ponaglenia o wyslanie NCD proof.

Spoko, szybki telefon do znajomego w PL, NCD proof wyslany do Tesco i tuaj zaczynaja sie schody...

"Nie akceptujemy znizek spoza Wielkiej Brytanii" WTF ?!

Ale jak to ?!

A no tak to...

Teraz krotka pilka - albo dostarcze NCD z UK albo papa poliso juz po 7miu dniach !
Logiczne ze z UK nie dostarcze bo mialem tutaj swoje auto raptem przez 6 miesiecy. Poruszalem sie sluzbowym glownie.

Znalazlem wiec alternatywe - inna firme ktora na 100% akceptuje zniki z EU. O dziwo tansza. Co jest logiczne, nie jestem dluzej zainteresowany kontynuacja polisy z TESCO Bankiem. Teraz pytanie, co z moimi 300F ? Oddadza po potraceniu raty ubezpieczenia za ten miesiac (110F) ?
Czy dowala jeszcze jakas kare ?


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: +1

2017-10-30 09:39:36 (7 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Do doczytania w warunkach umowy, jakie sa koszty rozwiazania umowy.
I nie wybiera sie firmy ubezpieczeniowej na podstawie informacji na forum sprzed x czasu ;).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2017-10-30 12:00:10 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Zwroca Ci reszte propocjonalnie do swoich wyliczen zuzycia polisy i karty za zerwanie umowy.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cyp3k

Post #8 Ocena: 0

2017-10-30 15:12:18 (7 lat temu)

cyp3k

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 01-01-1970

Skąd: Rochester

Nastepnym razem bede bardziej ostrozny. Bell w ktorym mialem ubezpieczone stare auto nie robil takich scen ze znizkami. Zaakceptowali je na tzw "gebe". Dla pewnosci po kilku tygodniach doslalem im wyciag z PL ubezpieczalni.

W Tesco nad wyraz dokladni sa. Coz, moja strata.

Jeszcze jedno pytanie - czy fakt ze posiadalem auto sluzbowe w poprzedniej firmie powoduje ze nabywalem jakies znizki ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2017-10-30 16:30:26 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nie nabywales zadnych znizek. Mozesz co najwyzej poprosic o pisemko z firmy, ze jezdziles iles lat samochodem sluzbowym i moze jakas firma dorzuci Ci mala znizke.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

observer_haters

Post #10 Ocena: 0

2017-11-09 17:11:44 (6 lat temu)

observer_haters

Posty: 458

Mężczyzna

Z nami od: 14-01-2014

Skąd: Wyspa

Mam problem z przypisaniem do ubezpieczenia mojej zony ktora ma miedzynarodowe prawo jazdy non EU. Moja ubezpieczalnia niestety nie chce takich kierowcow :-].Nie wiem jak mam rozwiazac ten problem, czy zerwac ubezpieczenie i zawrzec nowe z innym dostawca?(znalazlem kilka ktore ubezpiecza/dopisza takiego kierowce)
Lecz nie wiem czy za zerwanie umowy w przyszlosci nie bede mial z tego powodu jakis konsekwencji?

Druga sprawa ze w lutym wracamy do "siebie" wiec okres tego przypisania to okolo trzy miesiace.
Wiadomo ze moze sie wstrzymac z jezdzeniem, ale pech akurat chcial ze wlasnie stracilem wzrok w jednym oku.
Jazda taksowkami mojej zony do szpitala to dosc sporo bo 80 funtow w dwie strony. Srodek komunikacji miejskiej nie wchodzi w gre z kilku przyczyn niestety.
Jak mam rozwiazac ten problem ? Jak wspomnialem jesli moge odstapic od umowy bez przyszlych konsekwencji to tak zrobie, chyba ze istnieje jakies inne rozwiazanie? Dziekuje za wszelkie porady jesli takie istnieja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 402 z 435 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 401 | 402 | 403 ... 433 | 434 | 435 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,