MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wypożyczenie samochodu za 1.6£/dzień ?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 20

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

rafal80

Post #1 Ocena: 0

2020-01-11 20:08:21 (4 lata temu)

rafal80

Posty: 809

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: Londyn

Włąśnie rozmiawiałem z kimś kto wypożyczył samochód w Polsce przez www.travelsupermarket.com za 3 funty na dzień (z dodatkowym ubezpieczenie wyszło coś koło 4 funtów) Jak to jest w ogóle możliwe ? Sam wszedłem sam tą stronę i znalazłem samochód w Gdańsku na 12 dni za 1.63 funta za dzień z ArgusCarhire (który też jest pośrednikiem). Przecież to nawet chyba nie pokrywa utraty wartości samochodu. Normalnie pomyślałbym że to jakiś scam ale tak niską cenę zapłaciła osoba którą znam. Korzystał ktoś jeszcze?
Szukając bezpośrednio na ArgusCarhire można znaleźć podobne ceny ale już wchodząc na stronę ostatecznej wypożyczalni ceny są jakieś 10 razy wyższe. Kto dopłaca do tego interesu i po co?

[ Ostatnio edytowany przez: rafal80 11-01-2020 20:11 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2020-01-11 20:18:51 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Klienci doplacaja do interesu, gdy dorzucaja im oplaty za ubezpieczenie i szkody na zakonczenie. Sprawdz jakie wypożyczalnie sa na lotnisku w Gdansku, a potem poczytaj recenzje tych mniejszych. Jak bedzie tam Interrent czy Goldcar, to sprawa jest jasna.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafal80

Post #3 Ocena: 0

2020-01-11 20:44:09 (4 lata temu)

rafal80

Posty: 809

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: Londyn

Cytat:

2020-01-11 20:18:51, Richmond napisał(a):
Klienci doplacaja do interesu, gdy dorzucaja im oplaty za ubezpieczenie i szkody na zakonczenie. Sprawdz jakie wypożyczalnie sa na lotnisku w Gdansku, a potem poczytaj recenzje tych mniejszych. Jak bedzie tam Interrent czy Goldcar, to sprawa jest jasna.


Jeżeli tak jest faktycznie to dziwne że ktokolwiek od nich jeszcze wypożycza. Chyba problem jest w tym, że praktycznie wszystkie wypożyczalnie mają bardzo złe opinie i nie wiadomo jak je rozróżnić, np. na trustpilot Goldcar ma 1.7/5 a taki Herz ma jeszcze mniej bo 1.5/5. Tak więc te opinie nie są wiele warte (przynajmniej na trustpilot).

[ Ostatnio edytowany przez: rafal80 11-01-2020 20:45 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2020-01-11 22:38:37 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Wiele osob rezerwuje samochody przez linie lotnicze, np Ryanair uzywa Goldcara, Interrenta lub Green Motion. Klient nie wie skad bedzie wypożyczal, dopoki nie zrobi pelnej rezerwacji.

Mimo recenzji w necie, wiele osob nie zadaje sobie trudu, zeby poszukac opinii. Schemat jest zawsze ten sam: chca zeby kupic u nich ich wlasne drogie ubezpieczenie albo na koncu znajduja rysy, ktore juz byly na aucie, a klient by ich nawet nie zauwazyl. I nagle masz na karcie obciazenie ma 700 euro, itp.

Z duzych wypozyczalni, tylko Hertz w Warszawie oszukal mnie i przyslal zdjęcia szkody, ktorej nie bylo przy oddawaniu. Ubezpieczenie zaplacilo, a ja zapamietalam to sobie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #5 Ocena: 0

2020-01-11 22:57:57 (4 lata temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Zawsze robię trochę zdjęć plus nagrywam filmik. W Polsce wynajduje lokalne firmy wynajmujące samochody. Są elastyczni i nie naciągają na dodatkowe ubezpieczenia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #6 Ocena: 0

2020-01-12 00:18:41 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Nie pamiętam dokładnie skąd mieliśmy wypożyczony samochód, ale jak przyszło do oddania to takie cuda znaleźli że chcieli żebyśmy zapłacili ponad €1000. Auto było odbierane późnym wieczorem i na dodatek padało, więc nie było zawiele widać a gościu zapewniał że nic poza zanotowanym nie ma. Samochód był oddany wcześnie rano i nikt nie sprawdził w jakim stanie jest. A że my kompletnie nic nie naruszylismy to wydawało się, że wszystko jest ok. Potem była długa droga i dużo nerwów, odwoływanie się itd itp. Koniec końców nic nie placilismy ale pierwszy i ostatni raz ...
Uważać trzeba na wszystko i czytać, czytać opinie o firmie. Niech cena wynajmu nie zwiedzie was.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

ZlotaPerla1

Post #7 Ocena: 0

2020-01-12 07:25:06 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie kupuję dodatkowego ubezpieczenia.

Teraz w Hiszpanii - zamówiłam auto najtańszej klasy, dali mi 2018 kabriolet A3 - cena mojego £66 na tydzień, tego drugiego £300 na tydzień.
Kazali zrobić zdjęcia wszystkich szkód - to wszystko. Depozyt £1200 zwrócony.
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2020-01-14 15:02:34 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Czytam wlasnie warunki ubezpieczenia udzialu wlasnego w firmie Bettersafe. Dokladnie to polisa nazywa sie: "Car Hire Excess Reimbursement Insurance Policy
UK and Europe – Loss Damage Waiver"

Maja tam takie wykluczenie:
"Vehicles rented through any branch of Green Motion within the UK" - co swiadczy o tym, ze Bettersafe nie ma zamiaru placic za fikcyjne szkody obciazajace klientow na koniec wynajmu.

Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafal80

Post #9 Ocena: 0

2020-01-14 15:10:36 (4 lata temu)

rafal80

Posty: 809

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: Londyn

Cytat:

2020-01-14 15:02:34, Richmond napisał(a):
Czytam wlasnie warunki ubezpieczenia udzialu wlasnego w firmie Bettersafe. Dokladnie to polisa nazywa sie: "Car Hire Excess Reimbursement Insurance Policy
UK and Europe – Loss Damage Waiver"

Maja tam takie wykluczenie:
"Vehicles rented through any branch of Green Motion within the UK" - co swiadczy o tym, ze Bettersafe nie ma zamiaru placic za fikcyjne szkody obciazajace klientow na koniec wynajmu.




Też się zastanawiałem jak firmy ubezpieczeniowe podchodzą do takich wypożyczalni. A to dodatkowe ubezpieczenie o którym pisałem wyżej obejmuje uszkodzenia szyb, dachu, podwozia ale nie obejmuje "bodywork". Ciekawe to..... :)

[ Ostatnio edytowany przez: rafal80 14-01-2020 15:11 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #10 Ocena: 0

2020-01-14 20:00:34 (4 lata temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Cytat:

2020-01-14 15:02:34, Richmond napisał(a):
Czytam wlasnie warunki ubezpieczenia udzialu wlasnego w firmie Bettersafe. Dokladnie to polisa nazywa sie: "Car Hire Excess Reimbursement Insurance Policy
UK and Europe – Loss Damage Waiver"



Richmond, a co możesz powiedzieć o icarhireinsurance? Czy warto u nich wykupić roczne ubezpieczenie excessu? Zdaje mi się, że kiedyś o tym pisałaś.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,