MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Brak ubezpieczenia vs policja

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Artek11

Post #1 Ocena: 0

2019-10-07 16:54:19 (5 lat temu)

Artek11

Posty: 12

Mężczyzna

Z nami od: 15-06-2018

Skąd: Belfast

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi , powiem w prost upiekło się :)))))) mandat 3 pkt i 200 funtów , ubezpieczenia nie było natomiast nie było tego świadom, trudno stało się za to mam ten mandat.. bardzo ważne było przy rozmowie na komisariacie brak jakich kolwiek wcześniejszych mandatów i kar związanych z prowadzeniem auta , co do aktualnego ubezpieczenia kupionego wczoraj poprostu muszę dać im znać że mam 3 pkt karne, oczywiście obedzie się bez sprawy w sądzie ze względu właśnie na te postulaty

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2019-10-07 18:48:48 (5 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Artek11

Post #3 Ocena: 0

2019-10-07 23:11:23 (5 lat temu)

Artek11

Posty: 12

Mężczyzna

Z nami od: 15-06-2018

Skąd: Belfast

Cytat:

2019-10-07 18:48:48, Konto usunięte napisał(a):
Coś kolego kręcisz, ponieważ policja nie może dać mniej niż 6pkt i £300 za IN10.

Mniej lub więcej może dać tylko sąd, ale nie wydaje się, żeby mieli sędziego w schowku na miotły.

Jeżeli dostałeś mandat za brak ubezpieczenia, i w rejestrze będziesz miał IN10, to twoja AKTUALNA policja najprawdopodobniej będzie anulowana w razie jakiegokolwiek W, ponieważ (czytaj powoli) NIE POINFORMOWALES / ZATAILES INFO / UBEZPIECZYCIELA O IN10 (czyli jazda bez ubezpieczenia) A ZDAZENIE BYLO PRZED ROZPOCZECIEM OCHRONY.

Tutaj masz proste wyjaśnienia dlaczego ubezpieczenie noże być anulowane.

https://www.gocompare.com/car-insurance/guide/declarations-and-non-disclosures/#

Osobiście, jak jesteś jeszcze w cooling period, bum skasował ta polisę, auto sorn, i kupił nowa polisę jak na koncie w dvla pojawi się mandat.

Jeżeli będzie cię stać.

Bo ryzykujesz, że będziesz miał nie tylko jazdę bez ubezpieczenia ale jeszcze anulowana polisę, co oznacza że i tak musisz całość zapłacić, nawet jak nie jeździsz, a później będzie dużo trudniej z ubezpieczeniem (drożej).
Ale sam wybierasz.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>okazje</i> 07-10-2019 19:23 ]






Hmm pytanko mam do Ciebie, w jaki sposób mogłem coś zataić skoro sam jeszcze nie wiedziałem o konsekwencjach ? być może byłeś w tej samej sytuacji i potraktowali cię dużo gorzej albo informacje wziąłeś z jakiś tabelek z internetu nie wiem, Jeśli chodzi o całą sytuację , na komisariat zabrałem ze sobą certyfikat polisy która została anulowana ale na której było moje nazwisko i certyfikat polisy która kupiłem przed dzisiejszą wizyta na komisariacie, możesz mi wierzyć albo nie ale na ładne oczy na brak jakichkolwiek mandatów przed tem i na szybką reakcję z mojej strony zostałem potraktowany "Careless and inconsiderate driving" za co dostałem 3 pkt i dwie stówy :))))) teraz z tego co radzili mi policjanci muszę zadzwonić i poinformować nową ubezpieczalnie o otrzymanych pkt i spodziewać się większej kwoty składki , no trudno mogło być naprawdę gorzej tak jak niektórzy tutaj wróżyli (np. zabrane prawo jazdy na 3 4 lata i na te prawo jazdy jeszcze 6 pkt karanych WTF?)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Artek11

Post #4 Ocena: 0

2019-10-07 23:16:53 (5 lat temu)

Artek11

Posty: 12

Mężczyzna

Z nami od: 15-06-2018

Skąd: Belfast

Dodam szybko ludzie , nie próbujecie tego sami , cały weekend miałem tzw kupę w gaciach , bądźcie pewni swoich składek i polis bo ktoś może mieć większego pecha albo zwyczajnie nawet jeden mandat za prędkość (też wspomnieli o tym , jeśli miałbym jakie kolwiek pkt i mandaty sprawa była by w sądzie) jednak inaczej spojrzeli na faceta z czystym kontem który w dwa dni załatwił wszystko tak jak być powinno, lucky me :)) pozdrawiam policję z Irlandii północnej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malben1

Post #5 Ocena: 0

2019-10-08 10:06:01 (5 lat temu)

malben1

Posty: 577

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2007

Skąd: Stafford

Cytat:

2019-10-07 23:16:53, Artek11 napisał(a):
Dodam szybko ludzie , nie próbujecie tego sami ... bądźcie pewni swoich składek i polis bo ktoś może mieć większego pecha...

...nareszcie zes powiedzial (napisal) cos madrego...
do tej pory myslalem ze masz wiecej szczescia niz... (tego w glowie)
ale nadal mysle ze Twoja historia jest podobna do takiej, zmyslonej
(wyobraz sobie):
"zatrzymala mnie policja i zwrocila mi uwage ze wystaja druty z moich lysych opon... :-o
...okazalo sie, ze 'ta policja' ma racje...
:-D*ROFL*

[ Ostatnio edytowany przez: malben1 08-10-2019 10:07 ]

Pamietajcie! Nikt nie da Wam tyle ile ja Wam moge obiecac...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #6 Ocena: 0

2019-10-08 10:09:23 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-10-08 10:06:01, malben1 napisał(a):
Cytat:

2019-10-07 23:16:53, Artek11 napisał(a):
Dodam szybko ludzie , nie próbujecie tego sami ... bądźcie pewni swoich składek i polis bo ktoś może mieć większego pecha...

...nareszcie zes powiedzial (napisal) cos madrego...
do tej pory myslalem ze masz wiecej szczescia niz... (tego w glowie)
ale nadal mysle ze Twoja historia jest podobna do takiej, zmyslonej



Czyli możemy się spodziewać prawdziwej historii wkrótce :-8
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,