MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Brak ubezpieczenia vs policja

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2019-10-06 22:45:38 (5 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Artek11

Post #2 Ocena: 0

2019-10-06 23:07:07 (5 lat temu)

Artek11

Posty: 12

Mężczyzna

Z nami od: 15-06-2018

Skąd: Belfast

Nie jest tak że prawo nie działa wstecz? Na tą chwilę nie mam ani żadnych punktów ani zabranego prawa jazdy a skoro nie mialem ubezpieczenia to musiałem je nabyć i zgodnie z prawdą wypełniłem każde okienko

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Artek11

Post #3 Ocena: 0

2019-10-06 23:10:26 (5 lat temu)

Artek11

Posty: 12

Mężczyzna

Z nami od: 15-06-2018

Skąd: Belfast

Cytat:

2019-10-06 22:29:57, malben1 napisał(a):
Cytat:

2019-10-06 21:09:27, Artek11 napisał(a):
... dwa dni temu zatrzymała mnie policja i powiedziała że jeżdżę bez ubezpieczenia jak się dzisiaj okazało to prawda ...


żenada... :-U*SORRY*


I tak przez wszystkie posty i cały twój czas na forum "żenada" pewnie ci się nudzi, brak zajęcia, dziwię się że tracisz czas na takie pierdololo komentarze. Żenujące

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2019-10-06 23:14:10 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Sprawdz police w odniesieniu do informowania o nabytych punktach karnych. Jak to jest twoj samochod a kuzyn tylko byl podstawiony jako glowny kierowca dla obnizenia stawki ubezpieczenia, to to jest nielegalne.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Artek11

Post #5 Ocena: 0

2019-10-06 23:24:57 (5 lat temu)

Artek11

Posty: 12

Mężczyzna

Z nami od: 15-06-2018

Skąd: Belfast

Cytat:
Cytat:

2019-10-06 23:14:10, Adacymru napisał(a):
Sprawdz police w odniesieniu do informowania o nabytych punktach karnych. Jak to jest twoj samochod a kuzyn tylko byl podstawiony jako glowny kierowca dla obnizenia stawki ubezpieczenia, to to jest nielegalne.


Sprawdzę nową polisę pod kątem punktów karnych dzięki, natomiast nie wiem dlaczego miałoby być nielegalne w przypadku gdy logicznie patrząc pierwszy jest kierowca z większym doświadczeniem i większym stażem prawa jazdy a drugi jest ten mniej doświadczony, to tak jak czasem dla kobiet jest lepsza oferta niż dla mężczyzn i jeśli w takiej sytuacji kobieta jest pierwsza w ubezpieczeniu a facet drugi chociaż ona jedzie tylko w niedzielę na zakupy a on 5 dni w tygodniu do pracy to też jest nielegalne ? Szczerze wątpię

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2019-10-07 00:32:48 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Poczytaj sobie o fronting, pomoze uiknac ci jeszcze wiekszych tarapatow. Koszt jazdy bez ubezpieczenia bedzie cie w sumie kosztowal wiecej pewnie, niz cena ubezpieczenia prawidlowego- na ciebie. Skoro kuzyn tylko byl podstawiony jako kierowca twojego samochodu, to dziwne ze nie ty byles odpowiedzialny za oplacenie ubezpieczenia. Jak dawno temu wygaslo to ubezpieczenie na kuzyna? Masz dowod, ze byles ubezpieczony wogole na ten samochod kiedys?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2019-10-07 06:04:53 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2019-10-06 23:07:07, Artek11 napisał(a):
Nie jest tak że prawo nie działa wstecz? Na tą chwilę nie mam ani żadnych punktów ani zabranego prawa jazdy a skoro nie mialem ubezpieczenia to musiałem je nabyć i zgodnie z prawdą wypełniłem każde okienko

Punktow na razie nie masz, ale jechales bez ubezpieczenia. Firma ubezp zapewne chce o tym wiedzieć jak rowniez o czekajacej Cie kaze. Sprawdz to z nimi, bo jak anuluja Ci polise, to bedzie jeszcze drozej w przyszłości.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #8 Ocena: 0

2019-10-07 15:47:16 (5 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Cytat:

2019-10-06 23:24:57, Artek11 napisał(a):
Cytat:
Cytat:

2019-10-06 23:14:10, Adacymru napisał(a):
Sprawdz police w odniesieniu do informowania o nabytych punktach karnych. Jak to jest twoj samochod a kuzyn tylko byl podstawiony jako glowny kierowca dla obnizenia stawki ubezpieczenia, to to jest nielegalne.


Sprawdzę nową polisę pod kątem punktów karnych dzięki, natomiast nie wiem dlaczego miałoby być nielegalne w przypadku gdy logicznie patrząc pierwszy jest kierowca z większym doświadczeniem i większym stażem prawa jazdy a drugi jest ten mniej doświadczony, to tak jak czasem dla kobiet jest lepsza oferta niż dla mężczyzn i jeśli w takiej sytuacji kobieta jest pierwsza w ubezpieczeniu a facet drugi chociaż ona jedzie tylko w niedzielę na zakupy a on 5 dni w tygodniu do pracy to też jest nielegalne ? Szczerze wątpię


Tu nie chodzi o to, kto więcej używa tylko kto jest oficjalnym właścicielem w papierach.
Mój mąż jest właścicielem w papierach mojego samochodu i jest pierwszym kierowca na polisie. Ja jestem dodana. Ale to ja używam tego samochodu na co dzień. Mąż ma swój.
Dziwie się, ze w ogóle z salonu ci pozwolono wyjechać z główna osoba ubezpieczona inna niż właściciel pojazdu.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #9 Ocena: 0

2019-10-07 16:15:45 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

co masz na mysli z tym oficialnym wlascicielem nightfury czy to jest warunek jakis?

np u nas ubezpieczenie auta jest wypisane na moja zone ona jest tez wlascicielem a ja wystepuje na polisie jako dodatkowy kierowca


teraz konczy sie ubezpiecznie i chcialem ubezpieczyc jej samochod na siebie jako glownego kierowce a ona bylaby tym "dodatkowym"

chodzi mi o zachowanie znizek mamy tylko jedno auto nie bedzie z tym problemu? : P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2019-10-07 16:25:27 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Mozesz byc glownym kierowca. Nie trzeba byc wlascicielem. Moje kolezanki tez tak robia, ze co roku zmieniaja policy holder, zeby zadna nie stracila znizek. Przy kupnie polisy wybierasz odpowiednia opcje kto jest registered keeper.

W przypadku samochodow firmowych, leasingowanych, itp wlascicielem sa firmy, a glownym kierowca na polisie ten co jezdzi.

A tu przykald pytan i odpowiedzi ze strony Avivy:
"You asked: Do I need to be the policyholder to be the main driver?

The main driver (or vehicle policyholder) is the person who drives the vehicle most often and earns no claims discount

They do not need to be the principle policyholder but they must live at the same address as them"

"You asked: What's the difference between a main driver and a named driver?

The main driver (or vehicle policyholder) is the person who drives the vehicle most often and earns no claim discount

Named drivers are additional drivers who are entitled to drive the vehicle under the policy"


"You asked: Do I have to be the registered keeper of all the vehicles?

You do not have to be the registered keeper of all vehicles, but the vehicles need to be (or will be) owned and registered by either: you, your spouse/civil/domestic partner, a close relative residing at the same address, your company or is the subject of a private or personal leasing contract."

Inne firmy maja swoje wlasne wyjasnienia.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,