MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

STLUCZKA!!!!!!!

 

Brak odpowiedzi

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

martas

Post #1 Ocena: 0

2019-02-05 13:30:16 (5 lat temu)

martas

Posty: 74

Kobieta

Z nami od: 30-09-2010

Skąd: Szkocja

Witam,
Lekko uderzylam samochod, ktory nagle zachamowal przed rondem i nastepnie zostalam uderzona przez samochod jadacy za mna.
Nie bardzo wiedzialam co powinnam zrobic bo nigdy mi sie jeszcze nie przytrafilo.

Wine za zniszczenia samochodu przede mna ponosze oczywiscie ja i tak samo mi sie wydaje, za zniszczenia mojego tylu odpowiada kerowca ktory nie wyhamowal za mna.

Wezwalam policje, ta spisala raport i nie dala jak sie potem dowiedzialam numeru referencyjnego zgloszenia, ale prawdopodobnie jakos go wygrzebie.

Zglosilam to do swojego "insurance company" powiedzieli ze na razie musze zaplacic sama excess i jak im sie uda odzyskac zwrot z firmy w ktorej jest ubezpieczony kierowca to mi zwroca.


Pytanie, jaka mam gwarancje ze moja firma zwroci mi excess i ze to cale dochodzenie bedzie prowadzone prawidlowo. I jesli nie to jak moge sama dochodzic swoich praw.
Bardzo prosze ludzi ktorzy maja jakies doswiadczenie w tego typu sprawach jak to wyglada i czy moga byc jakies problemy?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,