MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Stłuczka nie z mojej winy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

Str 4 z 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2018-10-28 00:57:04 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Sytuacja 1 i 4 - zasada ograniczonego zaufania. Nie ufam wlaczonym kierunkowskazom, czekam gdzie klient pojedzie. Kiedys oszukalam sie na tirze Tesco. Jakbym nie miala auta z sensownym przyspieszeniem, to pewnie bylaby kasacja.

Opisywane przez Ciebie zachowania sa niezalezne od koloru skory kierowcow. Przywiązujesz niesamowita wage do tego, nie wiem kiedy masz czas to zauwazyc.

Moze czas zmienic miejsce zamieszkania, jak nie podoba Ci sie okolica.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #2 Ocena: 0

2018-10-28 01:47:31 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Dzięki za info.

Już na "Amazonie" ich nie sprzedają. W tej branży wszystko szybko się zmienia.

Z tymi ubezpieczeniami to masz sporo racji bo to działa jak legalna mafia.
Wygląda na to że ze wszystkich "cyckają" bo jak by "doili" tylko od winnych szkody doby ich zadusili i by stracili "duszyczkę".
Kiedyś słyszałem powiedzenie: nieważne kto winny ale ważne namierzyć dobrego płatnika ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #3 Ocena: 0

2018-10-28 07:37:10 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

"To że Ty nie weźmiesz to wcale nie znaczy że inni nie wezmą . Skoro jest się okradanym to okraść można tego który cie okrada czyż nie ? Czy lepiej dać się dymac? "
Przepraszam nie mogłam się powstrzymać- a dlaczego, Twoim zdaniem tej zasady nie można dopisać do beneficiarzy, których tak potępiasz?
Bo wiesz- inni biorą z mojej kasy (którą kradnie mi państwo na tych nierobów)- to ja nie będę frajer też będę brał? Czy nie? czy ta logika zarezerwowana jest wyłącznie dla Ciebie, a może ma jakieś kruczki?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mustafa1975

Post #4 Ocena: 0

2018-10-28 08:07:31 (6 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

Musisz isc do lekarza chyba w ciagu 3 dni od zdarzenia. Powiedz ze miales wypadek grozny i boli cie kark dostaniesz jakies tabletki. W ubezpieczalni zglos ze chcesz rechabilitacje. Mozesz dostac z 5k za zdrowie. Co do moralnosci i moranlych to trzeba miec to gleboko w d... Chyba da sie z tym zyc he he 😉

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vlade

Post #5 Ocena: 0

2018-10-28 08:28:12 (6 lat temu)

vlade

Posty: 330

Mężczyzna

Z nami od: 01-04-2006

Cytat:

2018-10-26 21:53:12, ChrisCov napisał(a):
Nagranie z dashcama:
https://youtu.be/t6wyD5eS1Tk


Chciałem Ci tylko zwrócić uwagę że po wpisaniu linku w wyszukiwarce wyskakuje też moja wyspa forum i wszystko to co masz zamiar zrobić w związku ze sprawa. Teoretycznie jak ktoś jest dociekliwy może się tu znaleść. Jeśli chcesz się posłużyć filmikiem w korespondencji to raczej zmień link dla świętego spokoju.

[ Ostatnio edytowany przez: vlade 28-10-2018 08:29 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #6 Ocena: 0

2018-10-28 10:39:51 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

moja dziewczyna 3lata temu wyjezdzala z miejsca parkingowego po swojej lewej miala busa byla zmuszona wyjezdzac na czuja ktos akurat nadjezdzal i puk male wgniecenie w aucie ile mogla jechac ? 3 mile na godzine moze mniej ? nie wiem

z auta wysiada 3 hindusow wymienili sie informacjami ewidentnie jej wina koszty naprawy auta pokryte z ubezpieczalni 3k sprawa niby zamknieta po roku telefon z ubezpieczalni ze wszystkich boli/bolala szyja i plecy efekt koncowy niecale 12k wyplacone lacznie
nikt nie ma skrupulow tutaj...zeby wyciagac lape po darmowa kase to sie dzieje i dziac bedzie bo taki jest system jak cie boli szyja to walcz o swoje nie badz swietszy od papieza

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #7 Ocena: 0

2018-10-28 11:44:38 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Nikt nie ma skrupułów? Ależ nie.. Mój mąż 2 razy miał wypadek nie swojej winy. Raz było dość poważnie. Ja raz. Wjechała we mnie babka. Żadne z nas nie brało pod uwagę wyłudzenia pieniędzy, bo nas nic nie bolało.
Karma wraca.. Staram się żyć uczciwie i że inni oszukują nie znaczy że ja muszę.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

ZlotaPerla

Post #8 Ocena: 0

2018-10-28 12:33:19 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Gosia, ja też. We mnie wjechało duże auto terenowe na dużym rondzie - z 3 pasa zachciało mu się zjechać na lewo i 1 pas i łup. Też mnie nic nie bolało, a drzwi były moje do kasacji.


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #9 Ocena: 0

2018-10-28 12:55:15 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Autor wątku (Krzysiek) na samym początku wymienił sporo kosztów pośrednich jakie musi ponieść z powodu tej kolizji o którą się nie prosił.
Więc się nie dziwię że mu przychodzą myśli o odzyskaniu inną drogą tych kosztów.

Co prawda ja bym się w to nie bawił ale jak to jest zgodnie z jego moralnością i z tym może żyć. ?
Inaczej bym pisał gdyby sobie zaplanował stłuczkę aby sobie wyłudzić odszkodowanie ale tu on jest ofiarą.

Jednak musimy pamiętać o paragrafach bo po to one są aby zapewnić ład społeczny a nie samemu sobie wyrównywać krzywdy społeczne.



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2018-10-28 14:02:21 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Ale to nie jest żadne wyłudzenie czy oszustwo . Strata czasu , nerwów, spadek wartości auta , naprawa , wypadek w historii . Chyba jakaś rekompensata się należy przecież po to jest ubezpieczenie i po to się płaci składki . Jak już tu wspomniane przecież nikt nie chciał tej stłuczki, teraz tyle na głowie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,