MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Stłuczka nie z mojej winy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

Str 3 z 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2018-10-27 21:53:57 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Nie bądźmy tacy poprawni politycznie . O ile wiem do czego zdolni są polscy kierowcy w Polsce to za granicą są potulni jak baranki. Za to właśnie brązowi panowie i czarni są najgorsi w Londynie . Zwłaszcza Ci w Pirusach z zielonym kółkiem za szybą . Wiem co mówię , spędzam około 50-60 godzin w centrum Londynu . Broń Boże nie bronie angielskich kierowców czarnych taksówek bo i tam się zdarzają idioci ale procentowo to kilka razy częściej sprawca dziwnych zachowań na drodze jest brązowy czy czarny pan z ubera

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #2 Ocena: 0

2018-10-27 22:09:09 (6 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Ah.....
Zapomniałem o prawdziwej perełce z kolejnym brązowym panem.
Jadę ze sklepu do domu, zapala się zielone światło na krzyżówce, 2 samochody już ją opuściły, a tu nagle z prawej strony (straszny blind spot bez widoczności ode mnie w prawo) wcina się brązowy pan i przejeżdża pomiędzy mną a drugim samochodem. Był na czerwonym świetle co najmniej 15 sekund, bo ze względu na tę krzyżówkę o słabej widoczności różnica między zmianą świateł z mojej i jego strony wynosi jakieś 10 sekund.
Film z kamerki:
https://vimeo.com/217399753
Wściekłem się nieziemsko, pojechałem następnego dnia 5 mil na posterunek policji, zapłaciłem 2 funty za parking i spędziłem godzinę na wypełnianiu formularza wypadkowego. Przedtem jednak obrobiłem filmik w programie do edycji video, bo tych 'q..." było z mojej strony zdecydowanie za dużo :-]
Pan dostał z sądu karę za niebezpieczną jazdę i pewnie teraz jeździ na hulajnodze, bo po wbiciu jego samochodu w aplikację na androida, okazuje się, że auto nie ma MOTu, ani ubezpieczenia.
Jako ciekawostkę dodam, że wbiłem jego imię i nazwisko w Google i okazał się bardzo "sławną" postacią.
Poczytajcie sami o nim:
Man jailed after telling city supermarket staff: I've got a bomb
Oto cały artykuł o tej sławnej postaci w Coventry Telegraph:
https://www.coventrytelegraph.net/news/coventry-news/man-jailed-after-telling-coventry-5683548
Z resztą po oglądnięciu filmiku z kamerki, każda inteligenta osoba dojdzie do wniosku, że ten człowiek normalny na umyśle nie ma mieć prawa.

[ Ostatnio edytowany przez: ChrisCov 27-10-2018 22:20 ]

A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2018-10-27 22:26:22 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie wiem czy myslicie, ze pieniadze na rekompensaty za te bolace "kregi" to z kieszeni prezesow firm ubezpieczeniowych ida? Prezes swoje zakontraktowane zarobki i premie dalej dostanie, a na ubytki z konta firmy z powodu wyplat za odszkodowania zaplaca klienci z podniesionych skladek ubezpieczen. Najpierw sie ucieszycie odszkodowaniem za "kregi" i urlop, a potem oddacie w skladkach, i bedziecie sie cieszyc jak wam sie udalo "odzyskac" straty...*DONT_KNOW*
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #4 Ocena: 0

2018-10-27 22:54:23 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-10-27 21:47:31, ChrisCov napisał(a):

Tak, rozumiem Cię świetnie, tylko ja nie mam zamiaru dokładać do interesu, a on mi nie pokryje moich strat finansowych plus z tytułu urlopu, który musiałbym brać na szukanie nowego auta, plus spalonego w tym celu paliwa. Za większe ubezpieczenie też mi nie dopłaci z własnej kieszeni. Co innego, gdy ktoś szuka okazji, by się na czyimś nieszczęściu dorobić, a zupełnie inna jest sprawa, gdy ktoś po prostu nie chce być na tym stratny. Teraz Ty mnie rozumiesz? Sponsorować można atrakcyjną kobietę, co już niejednokrotnie czyniłem, ale mężczyzny w wieku przedemerytalnym już nie. Nie jestem sodomitą.
Ja się nie zaliczam do osób, którzy zarabiają minimalną pensję, ani takowych nie obrażam, więc myślę, że to nie do mnie.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>ChrisCov</i> 27-10-2018 21:54 ]




Możesz się wk...iać,wyklinać,oskarżać wszystkich,białych czarnych i brązowych kierowców,którzy jeżdżą tak jak jeżdżą,tylko co to zmienia w Twojej sytuacji....Nic,null.
Ponosisz po prostu konsekwencje naszego,podkreślam naszego zamiłowania do motoryzacji,mógłbym tu pieprzyć o zasadzie ograniczonego zaufania itp.itd,ale po co? Stało to co się stało,bierz to na klate jak facet,wypłakałeś sie na forum...pomogło?
Jesli się nie myle,to możesz pozwać gościa o te wszystkie koszta które poniosłeś,tylko to znów koszt i czas i ryzyko że sąd nie podzieli Twojego zdania.
A teraz jak to mówią:

Obrazek


Cytat:
Ja się nie zaliczam do osób, którzy zarabiają minimalną pensję, ani takowych nie obrażam, więc myślę, że to nie do mnie.


Jak najbardziej do Ciebie,kiedyś to wyjaśnię,tylko to nie czas i miejsce.Kiedyś.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2018-10-27 23:04:50 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Ada jeden claim nic nie zmieni , firmy i tak będą podwyższać składki i golić frajerów . To że Ty nie weźmiesz to wcale nie znaczy że inni nie wezmą . Skoro jest się okradanym to okraść można tego który cie okrada czyż nie ? Czy lepiej dać się dymac? Całe te prawo jest tak zrobione ze ktoś na parkingu przyrysuje Ci nowe autko i odjedzie to Ciebie wyjdzie taniej nie zgłaszać szkody i samemu naprawić ! To po kiego hu...jest to ubezpieczenie ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2018-10-27 23:07:22 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Widze, ze nie rozumiesz, ze okradasz samego siebie rowniez...
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2018-10-27 23:11:47 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Ja rozumiem Ada że im więcej claimow tym wieksze składki ale co to da że ja dobry Robin Hood nic nie wezmę ? Nie jestem typem cwaniaczka który kombinuje gdzie tu ukraść ale mam zasada że jak ktoś mnie okrada to bez problemów mogę okraść go . Nie wydaje Ci się śmieszne że człowiek płaci w UK za AC a boi się zgłosić wypadku/stłuczki z czyjejś winy bo więcej z tego szkody niż pożytku ? Że pytania nawet na tym forum są w stylu "uderzył ktoś we mnie czy zgłaszac do ubezpieczenia"? Skoro płacisz AC nie powinno być takich dylematów

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 27-10-2018 23:15 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #8 Ocena: 0

2018-10-27 23:13:07 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 27-10-2018 23:14 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #9 Ocena: 0

2018-10-27 23:23:19 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Jakość nagrania mi się podoba .
Krzysiek jaką kamerą to było nagrane ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #10 Ocena: 0

2018-10-28 00:34:11 (6 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2018-10-27 23:23:19, Emeryt56 napisał(a):
Jakość nagrania mi się podoba .
Krzysiek jaką kamerą to było nagrane ?

Mniej więcej taką:
https://dashcamtalk.com/vico-wf1/
Jakiś mistrzuniu mi ją kiedyś polecił na tym oto forum i był to dobry zakup.
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 3 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,