MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Brak odpowiedzi

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

klara30

Post #1 Ocena: 0

2018-10-24 18:42:31 (6 lat temu)

klara30

Posty: 48

Kobieta

Z nami od: 22-05-2009

Skąd: klara

Potrzebuje rady bo kompletnie nie wiem jak to wszystko działa.
A mianowicie :)
W zeszły czwartek wyjeżdżając z parkingu lidlowego jakiś miły jegomość wbił mi się w lewy bok swoim fiatem scudo. Pan cofal ze swojego miejsca parkingowego i niestety mnie nie zauwazyl. Jednak cofal dosyc nerwowo bo poza zarysowaniami są dwa dosyć głębokie wglebienia tak ze drzwi od strony pasazera otworzyc nie moglam.
Kiedy wyszłam sprawdzić co i jak, kierowca zaczął mi wmawiać, że to moja wina ale w momencie zbiegli się ludzie z pobliskich aut dając mi swoje wizytówki i proponując pomoc w razie potrzeby. Wzięłam od kolesia wszelkie dane i odjechalam.
Po powrocie do domu wykonałam telefon do ubezpieczalni gdzie zgłosiła szkodę. Wszystko szło gładko do czasu gdy się okazało, że mamy ta sama firmę ubezpieczeniową. Pani przyjęła zgłoszenie szkody o poprosiła o wysłanie zdjęć samochodu.
Po otzrymaniu zdjec oszacowano, że samochodu nie opłaca się naprawiać tylko proponują albo kasacje samochodu plus kasa dla mnie albo zatrzymuja auto i otrzymuje mniejszą kwotę.
I teraz pytanie: jak wygląda sprawa z jazdą samochodem uszkodzonym?
Mój plan jest taki, jadę do Polski samochodem na święta, naprawiam go tam i jeżdżę do spokojnej starości.Jedyna opłacalna opcja moim zdaniem gdyz samochód jest zdecydowanie staruszek ale trzyma się rewelacyjnie jak to toyota ma w zwyczaju.
Tylko się zastanawiam czy auto nie musi być naprawione od razu.

I jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem takiego wypadkowego samochodu??

Miał ktoś do czynienia z taka sytuacja? Dzięki.




[ Ostatnio edytowany przez: klara30 24-10-2018 19:11 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,