MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Próba wyłudzenia odszkodowania

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

radzik77

Post #1 Ocena: 0

2018-04-17 23:43:33 (6 lat temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

Niestety, uderzyłas te auto i trafiłaś na czyhającego na okazje.

Szczerze mówiąc to dziwie sie, ze ta kobieta zgłosiła to do ubezpieczalni. Zapłacą jej za ten tłumik, ale składki pójdą w gore rowniez i w jej przypadku. Może nie jakos drastycznie, ale zawsze.

Jednak sie nie poddawaj od razu i próbuj udowodnić, ze nie jest możliwe uszkodzenie tłumika bez zniszczenia innych elementów chociażby zderzaka. Moze akurat Ci sie uda.

...

Mi ostatnio pod firma starszy pan przerysował niemalże pół auta próbując zaparkować. Wyglądało paskudnie. Drzwi pasażera i zderzak.
Wzięłem dane kontaktowe i powiedziałem ze najpierw spróbuje usunąć sam. Na szczescie były to tylko ślady farby a nie rysy, wiec rozpuszczalnik i pasta polerska wystarczyły.

I teraz, gdybym był wredny, to na zderzaku miałem stare rysy, dość głębokie plus małe wygięcie na nadkolu. Na pewno dałoby sie to podciągnąć pod te zdarzenie gdybym zadzwonił do jego ubezpieczalni.

Gdy sprawca przyjechał nastepnego dnia do firmy zapytac jak z autem, to aż miał łzy w oczach dziękując, ze nic od niego nie chce.

[ Ostatnio edytowany przez: radzik77 17-04-2018 23:53 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zanzibara

Post #2 Ocena: 0

2018-04-18 00:06:02 (6 lat temu)

zanzibara

Posty: 9

Kobieta

Z nami od: 24-04-2016

Skąd: London

Mnie niedawno również starszy pan 2 razy pod rząd 'puknął' na parkingu tyłem. Śladów nie było i do głowy mi nie przyszło gnębić staruszka.

Myślę, że ta kobitka kombinuje bardziej. Jeszcze w warsztacie tłumaczyła mi, że na moim miejscu by się poddała i od razu zapłaciła, bo zauważyła, że klapa też nie zamyka się jak dawniej. Cały czas podkreślając, że jest bardzo uczciwa :D

Też myślałam, że na straszeniu się skończy, ale ona chyba uwierzyła swoim zaprzyjaźnionym mechanikom, który ciągle podkreślali, jaka to ona jest uprzejma, że tylko tłumik... Chociaż z niechęcią przyznali, że na zderzaku żadnych śladów.

Uch, zobaczymy... będę próbować. Dziękuję za wszystkie posty, przynajmniej wiem, na czym stoję.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #3 Ocena: 0

2018-04-18 00:44:18 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cytat:

2018-04-18 00:06:02, zanzibara napisał(a):
Mnie niedawno również starszy pan 2 razy pod rząd 'puknął' na parkingu tyłem. (...).


Rozbawil mnie ten tekst...*ROFL*
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,