MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polak闚 w UK

Przegl康aj tematy

Legalizacja instalacji LPG za這穎nej w Polsce(DVLA, ubezpieczalnia)

Post闚: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

91krystian

Post #1 Ocena: 0

2018-03-13 12:01:31 (8 miesi璚y temu)

91krystian

M篹czyzna

Z nami od: 10-03-2018

Sk康: Sheffield

Witam, za這篡貫m now instalacj LPG do anglika w Polsce, wszystko jest zrobione legalnie, mam dokumenty takie jak 鈍iadectwo jako軼i butli na 10lat, wyci庵 ze 鈍iadectwa homologacji, faktur itd (og鏊nie s to wszystkie potrzebne papiery do legalizacji gazu w Polsce), ale z racji tego, 瞠 auto to anglik zarejestrowany normalnie w UK, chcia豚ym zalegalizowa instalacj tu na miejscu. I teraz moje pytanie co trzeba przet逝maczy, 瞠by DVLA wbi這 w V5C gaz? Podobno ubezpieczalnie chc, 瞠by instalacja mia豉 certyfikat UKLPGA, czyli by豉 za這穎na tutaj i wbita do systemu. Mia kto styczno嗆 z tym w ostatnim czasie? Czy zaakceptuj przet逝maczon polsk homologacj? Szukam w miar aktualnych informacji, ale je郵i ktokolwiek co wie, prosz o odpowied. Pzdr.

Do g鏎y stronyOffline

Cytuj wypowied Odpowiedz

AndrzejW

Post #2 Ocena: 0

2018-03-13 12:41:19 (8 miesi璚y temu)

AndrzejW

M篹czyzna

Z nami od: 04-04-2007

Sk康: Grays

Minuta w Google:

... If your vehicle was not converted by the vehicle manufacturer then it is still possible to get your vehicle onto the Vehicle Register - you simply need to take your vehicle to one of our UKLPG Approved Autogas Installers who will inspect the conversion and if satisfactory arrange for it to be added to the Register.

zr鏚這

Do g鏎y stronyOffline

Cytuj wypowied Odpowiedz

91krystian

Post #3 Ocena: 0

2018-03-13 12:50:57 (8 miesi璚y temu)

91krystian

M篹czyzna

Z nami od: 10-03-2018

Sk康: Sheffield

Ale teorie, kt鏎e mo積a znale潭 w google to ja znam, bo od tego zacz掖em. Specjalnie tutaj napisa貫m, 瞠by dosta odpowied od ludzi, kt鏎zy mieli jakie do鈍iadczenia z tym i mog powiedzie jak to si u nich odby這 w praktyce. Wed逝g mnie od tego jest forum.

Do g鏎y stronyOffline

Cytuj wypowied Odpowiedz

Dodaj og這szenie

dodaj reklam »Boksy reklamowe

Ceny od £9.68 za paczk UK-Polska-UK

Paczki do Polski - Najni窺za cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,