MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Problem z mechanikiem ...

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

zuczek2246

Post #1 Ocena: 0

2017-11-19 20:41:35 (6 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Pieniądze przelane we wtorek .

W czwartek pojechałem do swoich polskich mechaników .

Chłopaki zamówili przewód za 7 funtów , zamontowali i w ten sam dzień było po problemie.

Przy okazji zamawiając część , mechanik zapytał się ile kosztuje oryginalny zamek do mojego samochodu.

Dostał odpowiedz , że 150 funtów.
Halford za tą samą nie działającą część wziął 380 funtów .
To samo zamówione zostało przez ebaya za 25 funtów i wyszło , że polscy mechanicy zamontowali to i drzwi normalnie działają.


Halfords nie dosyć , że ma ludzi , którzy nie umieli dojść do zepsutej części , póżniej montując rozwaloną część , przy okazji grożąc policją i jeden z nich zachowywał się jakby był ochroniarzem na dyskotece wielki łysy , to jeszcze naciągają klientów na pieniądze wmawiając ludziom , że część przez nich zakupiona jest " rubbish ", a pózniej zamawiając częśc dwa i pół razy drożej niż jest do zakupienia w sklepie , okazuje się że dalej drzwi nie otwierają się .

380 funtów w halfordzie do 150 możliwe do kupienia przez polskiego mechanika .

Wyszło , że polscy mechanicy zamontowali wg. halfordziaków tzw. rubbish za 25 funtów , który miał nie działać i wszystko działa, a ta ich część za 380 , która normalnie powinna kosztować 150 nie działa .


Mam nauczkę na przyszłość, ale po miesiącu wszystko dobrze się skończyło, ale mam też nadzieję, że wielki koksik z halfordsa będzie miał nieprzyjemności ze strony swojego pracodawcy i więcej klienci nie będą mieli z nim okazji się spotkać ...

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 19-11-2017 20:43 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,