MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy mozna zmienic date MOT?

 

Postów: 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Maartulla

Post #1 Ocena: 0

2017-09-16 14:25:35 (7 lat temu)

Maartulla

Posty: 137

Kobieta

Z nami od: 09-01-2017

Skąd: Londyn

Witam Drodzy grupowicze. Mam pytanko. Mianowicie. Kazdego roku w czerwcu jezdze do Polski. MOT mam zawsze we wrzesniu wiec przed wyjazdem do Polski. Zawsze jade do mechanika by posprawdzal mi czy samochod nadaje sie do tak dalekiej podrozy. Chcialabym zrobic tak zeby MOT miec w maju lub czerwcu by to badanie MOT bylo sprawdzeni przed wyjazdem do Polski. Czy da sie to jakos zmienic? Pytam bo nie mam wlasnie pojecia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lichowie

Post #2 Ocena: 0

2017-09-16 14:40:30 (7 lat temu)

lichowie

Posty: 235

Z nami od: 20-09-2007

Wystarczy, że pojedziesz zrobić MOT wcześniej i po sprawie. Jak zrobisz MOT w maju to od tej pory będziesz miała termin MOTu każdego roku w maju.
Upewnij się tylko, że nie robisz tego na tydzień czy dwa przed urlopem, bo jak się kiedyś okaże, że jest coś do roboty na dłużej to będziesz mieć problem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #3 Ocena: 0

2017-09-16 15:08:06 (7 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Możesz robić i raz w miesiącu, jak masz na to ochotę ;-)
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maartulla

Post #4 Ocena: 0

2017-09-16 15:43:45 (7 lat temu)

Maartulla

Posty: 137

Kobieta

Z nami od: 09-01-2017

Skąd: Londyn

Cytat:

2017-09-16 14:40:30, a-were napisał(a):
Wystarczy, że pojedziesz zrobić MOT wcześniej i po sprawie. Jak zrobisz MOT w maju to od tej pory będziesz miała termin MOTu każdego roku w maju.
Upewnij się tylko, że nie robisz tego na tydzień czy dwa przed urlopem, bo jak się kiedyś okaże, że jest coś do roboty na dłużej to będziesz mieć problem.


Tez tak wlasnie myslalam, ale kiedys ktos mi mowil ze maksymalnie moge robic 2 tygodnie przed kocem przegladu.
Nie wiem jak to do konca jest bo bylam dzisiaj czyli 16.09 a mam date na certyfikacie napisane issued 23 wrzesien 2018 bo wlasnie kazdego roku 23 konczy mi sie MOT. Czyli na wg tego wychodzi na to ze pojade w maju a i tak wypisza mi ze Mot wygasa mi we wrzesniu...Jeszcze jedni czy wyrzucacie stare certyfikaty Mot?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #5 Ocena: 0

2017-09-16 16:39:52 (7 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-09-16 15:43:45, Maartulla napisał(a):
Cytat:

2017-09-16 14:40:30, a-were napisał(a):
Wystarczy, że pojedziesz zrobić MOT wcześniej i po sprawie. Jak zrobisz MOT w maju to od tej pory będziesz miała termin MOTu każdego roku w maju.
Upewnij się tylko, że nie robisz tego na tydzień czy dwa przed urlopem, bo jak się kiedyś okaże, że jest coś do roboty na dłużej to będziesz mieć problem.


Tez tak wlasnie myslalam, ale kiedys ktos mi mowil ze maksymalnie moge robic 2 tygodnie przed kocem przegladu.
Nie wiem jak to do konca jest bo bylam dzisiaj czyli 16.09 a mam date na certyfikacie napisane issued 23 wrzesien 2018 bo wlasnie kazdego roku 23 konczy mi sie MOT. Czyli na wg tego wychodzi na to ze pojade w maju a i tak wypisza mi ze Mot wygasa mi we wrzesniu...Jeszcze jedni czy wyrzucacie stare certyfikaty Mot?


To nie żadna data następnego MOT tylko termin do którego MOT jest ważne. Teraz dostałaś tydzień więcej, ale to się często zdarza. Jeśli następny MOT zrobisz w czerwcu to napewno będzie do czerwca.
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maartulla

Post #6 Ocena: 0

2017-09-16 16:51:26 (7 lat temu)

Maartulla

Posty: 137

Kobieta

Z nami od: 09-01-2017

Skąd: Londyn

Cytat:

2017-09-16 16:39:52, AlmostFamous napisał(a):
Cytat:

2017-09-16 15:43:45, Maartulla napisał(a):
Cytat:

2017-09-16 14:40:30, a-were napisał(a):
Wystarczy, że pojedziesz zrobić MOT wcześniej i po sprawie. Jak zrobisz MOT w maju to od tej pory będziesz miała termin MOTu każdego roku w maju.
Upewnij się tylko, że nie robisz tego na tydzień czy dwa przed urlopem, bo jak się kiedyś okaże, że jest coś do roboty na dłużej to będziesz mieć problem.


Tez tak wlasnie myslalam, ale kiedys ktos mi mowil ze maksymalnie moge robic 2 tygodnie przed kocem przegladu.
Nie wiem jak to do konca jest bo bylam dzisiaj czyli 16.09 a mam date na certyfikacie napisane issued 23 wrzesien 2018 bo wlasnie kazdego roku 23 konczy mi sie MOT. Czyli na wg tego wychodzi na to ze pojade w maju a i tak wypisza mi ze Mot wygasa mi we wrzesniu...Jeszcze jedni czy wyrzucacie stare certyfikaty Mot?


To nie żadna data następnego MOT tylko termin do którego MOT jest ważne. Teraz dostałaś tydzień więcej, ale to się często zdarza. Jeśli następny MOT zrobisz w czerwcu to napewno będzie do czerwca.


No tak to mialam na mysli ze to termin waznosci MOT. Nie wiem czy to dokonca tak jest, bo zawsze pisza date waznosci do 23 wrzesnia. Czy pojade tydzien czy trzy tygodnie lub kilka dni przed to i tak wpisuja date 23.09

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2017-09-16 17:12:17 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maartulla

Post #8 Ocena: 0

2017-09-16 17:16:40 (7 lat temu)

Maartulla

Posty: 137

Kobieta

Z nami od: 09-01-2017

Skąd: Londyn

Dzieki. Rozumiem. Tak bylam dzisiaj na mot a date waznosci mam do 23.09

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,