MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zmiana ubezpieczyciela po 7 miesiącach a zniżki

 

Postów: 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

jwlalek

Post #1 Ocena: 0

2017-08-13 11:02:57 (7 lat temu)

jwlalek

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 19-01-2017

Skąd: xxx

Samochód mam ubezpieczony od stycznia. Za miesiąc mam zamiar się przeprowadzić. Prawdopodobnie dotychczasowy ubezpieczyciel podniesie składkę ubezpieczenia dlatego chciałbym zmienić ubezpieczalnię. Co z tymi 7 miesiącami? Czy zniżki za ten rok mi się nie będą należały? A może dociągnąć do końca roku i dopiero wtedy zmienić ubezpieczyciela?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2017-08-13 16:48:34 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Skad wiesz czy firma podwyzszy Ci polise czy nie? Po drugie, anulacja moze byc wiele drozsza niz kupno nowej polisy. Po trzecie, zmarnujesz te 7 miesiecy polisy, bo nie dostaniesz za to zadnych znizek, bo nie masz pelnego roku.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jwlalek

Post #3 Ocena: 0

2017-08-13 19:26:34 (7 lat temu)

jwlalek

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 19-01-2017

Skąd: xxx

Skąd wiem dlaczego mi podwyższy? Otóż jak robię wycenę to moja ubezpieczalnia tym razem jest daleko w tyle.
Dlaczego mam płacić za anulację? Zmieniam adres, a że chcą mi po tym podnieść cenę to uciekam gdzie indziej, tam gdzie taniej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

WybitnieWrednyW

Post #4 Ocena: 0

2017-08-13 19:31:06 (7 lat temu)

WybitnieWrednyWerdew

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-13 19:26:34, jwlalek napisał(a):
Skąd wiem dlaczego mi podwyższy? Otóż jak robię wycenę to moja ubezpieczalnia tym razem jest daleko w tyle.
Dlaczego mam płacić za anulację? Zmieniam adres, a że chcą mi po tym podnieść cenę to uciekam gdzie indziej, tam gdzie taniej.


No zupełnie jak w twoim nicku, "dwulatek":-]
A dlaczego mam płacić?
Bo taką podpisałes umowę!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #5 Ocena: 0

2017-08-13 19:50:52 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Za dobra anulacje to trzeba zaplacic : P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #6 Ocena: 0

2017-08-13 21:56:46 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

zawsze się płaci, nawet jak zrezygnujesz na 2 dzień, to trzeba zapłacić frycowe za użycie :>>
Mogą ci podnieść, ale może sie okazać że dom po drugiej stronie ulicy jak byś wynajoł to by było drozej, ale w tym będzie taniej.

na 5 miesięcy to bez jaj ale nie będą podnosić nie wiadomo jak dużo, moze się okazać że zapłacisz jednorazową opłatę np 20 funtów i będzie to wszytko. a strata prawie roku NCB to bardzo dużo gdy dotrzesz na 5-7 lat NCB gdzie drastycznie ceny spadają
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

jwlalek

Post #7 Ocena: 0

2017-08-16 18:40:05 (7 lat temu)

jwlalek

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 19-01-2017

Skąd: xxx

Cytat:

2017-08-13 19:31:06, WybitnieWrednyWerdew napisał(a):

No zupełnie jak w twoim nicku, "dwulatek":-]
A dlaczego mam płacić?
Bo taką podpisałes umowę!!!

Ale ty mądry jesteś, tyle już postow napisales. We wszystkich takie madre odpowiedzi? Nic nie robisz tylko piszesz i piszesz. Pewnie na zasiłku jakims siedzisz skoro masz tyle wolnego czasu. Ty to chyba Polakow nie lubisz, no tak, uważasz już się za Anglika po tych kilku latach spędzonych w UK. Polski z angielskim ci się nie myli? Jak masz pisać takie bzdury to w ogole tu nie wchodz i nie denerwuj ludzi frajerze. Moderator może zamknąć temat a najlepiej ryj temu co się tak tu udziela pisząc bzdury a nie konkretne rzeczy.
A teraz na temat: podnieśli mi o jakies 8 funtow na miesiąc wiec nie jest zle. Pozdrawiam wszystkich normalnych na tym forum oprócz wrednego frajera, który sam o sobie pisze, ze jest wredny, co za gość, rece opadają.
A tak na marginesie to ty panie wredny może "podpisujesz" swoje umowy bo ja nic nie podpisywałem tylko zaakceptowałem warunki umowy.

Uwaga moderatora: Przyszedles po pomoc, a wychodzisz obrzucajac blotem uzytkownikow forum. To swiadczy tylko o Twoim poziomie kultury i wychowania. Richmond

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

WybitnieWrednyW

Post #8 Ocena: 0

2017-08-17 16:46:17 (7 lat temu)

WybitnieWrednyWerdew

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-16 18:40:05, jwlalek napisał(a):
Pozdrawiam wszystkich normalnych na tym forum oprócz wrednego frajera, który sam o sobie pisze, ze jest wredny, co za gość, rece opadają.


*THUMBS UP*:-]*ROFL*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,