MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

"Kupione" zniżki a przyszłość

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

HardlyEver

Post #1 Ocena: 0

2017-06-21 11:39:48 (7 lat temu)

HardlyEver

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 21-06-2017

Skąd: Londyn

Witam. Trochę ponad 3 lata temu, zaraz po przyjeździe do Anglii, jako "w gorącej wodzie kąpany" entuzjasta motoryzacji, pokusiłem się o zasięgnięcie "pomocy" przy znalezieniu taniego ubezpieczenia, czyli kupiłem No Claim Bonus , bo znajomy miał kontakt do ludzi robiących takie "pomoce", a znajomi tego znajomego byli zadowoleni i polecali. Podobno nie było problemów nawet przy kolizjach z winy osoby posiadającej takie "lewe" zniżki, no ale jako że trochę oleju w głowie przybyło przez te lata, zaczynam żałować nierozważnej decyzji i "gdybać". Po roku kupiłem polisę u innego ubezpieczyciela używając tych zniżek, a po 2 latach u jeszcze innego, itp.

Przechodząc do sedna, chciałem zapytać czy może ktoś wie jak może się to potoczyć dalej i czy da się/jest sens to jakoś "odkręcić"? Nie miałem jeszcze przez te lata żadnych stłuczek, kontroli czy mandatów, co w sumie potęguje u mnie wątpliwości typu "co by było gdyby...". Z góry dzięki za każdą odpowiedź, pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zealot

Post #2 Ocena: 0

2017-06-21 13:52:40 (7 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

Ale przecież tych lewych zniżek nie przesyłasz co roku do kolejnych ubezpieczalni. Jak w 1 roku np Churchil je zaakceptował a po roku przeniosłeś się do Admirala to przesyłasz tylko zaświadczenie o zniżkach z churchila na którym masz wszystkie lata zniżek.

Jak w pierwszym roku nic się nie stało to olej to.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,