MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Nowe fotoradary

 

Postów: 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krakn

Post #1 Ocena: 0

2017-05-18 14:20:02 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Wiem że ciężko nadążyć i nie ma co wpisywać wszytskich.
Ale zaczyna się czas urlopów i duzo ludzi pojedzie od zachodniej strony M25

Postawiono kolejne nowe 3 speed camera na M25 pomiędzy zjazdem 9 i 8 anticlockwise. Przez jakiś czas na pewno GPSy was o nich nie uprzedzą.

A dalej trzeba pamiętać że są jeszcze między 6 a 5 zjazdem 2 sztuki.

Więc nawet w nocy jak zobaczycie obniżenie prędkości to zwalniać bo zadziała wg limitu na wyświetlanych znakach.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

observer_haters

Post #2 Ocena: 0

2017-05-18 15:26:23 (7 lat temu)

observer_haters

Posty: 458

Mężczyzna

Z nami od: 14-01-2014

Skąd: Wyspa

Znaczy jak na znaku wyswietlilo sie 50 a jechalem 54 to bedzie mandat ? Nie ma zadnej tolerancji +10 % czy jakos tak ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

autofan

Post #3 Ocena: 0

2017-05-18 15:42:12 (7 lat temu)

autofan

Posty: 807

Mężczyzna

Z nami od: 15-11-2007

Skąd: Poole

krakn naprawde? Niech wylapia tych co leja na prawo tutaj i wiesz jak fajnie bedzie
Milosnik samochodow.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer ICQNumer Skype

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2017-05-18 15:44:31 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28861

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Mowisz o radarach na gorze na gantries czy cos nowego z boku drogi, tak jak miedzy 6 i 5 kolo Westerham? Jezdze codziennie wiec zerkne dzisiaj.

Jak tak pomysle o tym, to w druga strone tez mogli testowac nowe radary, kolo J9 niedaleko Cobham Services, bo niedawno jak jechalam to mignal flash.

Na A3 w strone Londynu przy zwezeniu z 3 pasow na 2 pasy przy Esher bypass zmieniono statyczny radar na dwa mierzace srednia predkosc.
http://www.getsurrey.co.uk/news/surrey-news/a3-average-speed-cameras-see-12770868

Cytat:

2017-05-18 15:26:23, observer_haters napisał(a):
Znaczy jak na znaku wyswietlilo sie 50 a jechalem 54 to bedzie mandat ? Nie ma zadnej tolerancji +10 % czy jakos tak ?

Pewnie nie dostaniesz nic. A jak dokladny jest Twoj licznik? Bo moj w jednym aucie zaniza, wiec 54 na 50 to bez problemu przejdzie. Te radary kolo Westerham to strzelaly foty dosc nisko, ale bylo widac flash.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #5 Ocena: 0

2017-05-18 16:06:24 (7 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Wszystkie moje samochodzy a mialem ich troche, zawsze pokazywaly predkosc wyzsza niz w rzeczywistosci. Teraz latwo to sprawdzic porownujac z GPSem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2017-05-18 16:14:13 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28861

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Amerykanskie samochody sa wyjatkowo dokladne, co mnie zadziwilo. Europejskie rozne, niektore sa dokladne, inne pokazuja wyzsza predkosc niz faktyczna.

Warto sprawdzic swoje auto z nawigacja/telefonem, zeby potem nie bylo niespodzianek.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #7 Ocena: 0

2017-05-18 17:12:05 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Koło Cobham Services właśnie, już są uruchomione wcześniej je testowali.

Oczywiście każdy może jechać jak chce.
Wątek założyłem dla tych co wolą wydać pieniadze na coś innego niż mandaty i zwyżki ubezpieczenia.
A kamery są na tyle nowe że pewnie większość GPS nie ma ich na liście.
A wiemy jak jest w nocy, albo wcześnie rano, potrafią dać ograniczenie do 50-60 a nikogo nie ma, albo dwa samochody. Ja bardzo często wyjeźdzam z domu około 5:30-6:30 rano I właśnie im wcześniej tym większa dyskoteka.

Kiedyś jechałem padał deszcz i włączyli ograniczenie do 40. Wkurzałem się wyprzedził mnie jakiś gościu i tylko mu szyby zabłyszczały od fleszy.
Ale jakiś czas temu jechałem motocyklem, ściana wody, na autostradzie zrobiła się taka rzeka że koleś co jechał tuż przede mną motocyklem falą z pod kół zalał mi kask.
Dojechaliśmy właśnie tuż na samym początku M25 po zjeździe z M20, czyli jak jedzie się od Dover. I tak... jeden dzwon... 4 pojazdy. Ale jeszcze nie zdążyli zamknąć drogi wiec przefiltrowaliśmy, nie dalej jak 2 kilometry drugi dzwon... 2 albo 3 pojazdy. Okazało się ze kobieta wystraszyła się grzmotu pioruna i z prawego pasa pojechała na pobocze kosząc inne samochody.

Dwie godziny stania. W takich strugach deszczu że mi kieszenie w motocyklowym plecaku Kega przemokły.
Więc w sumie niby głupie spowolnienie z powodu deszczu jak na UK gdzie leje prawie cały czas, no ale jeżdżą tacy mistrzowie że klękajcie narody... Ja się wtedy nie bałem tego ze jadę w wodzie po kostki, tylko bałem się że jakiś będzie jechał w ciemno i wjedzie we we mnie z tyłu gdy zwolnię :> Skoro ktoś nie zauważył dobrze oświetlonej przyczepy... to równie dobrze może nie zauważyć motocykla, nawet z dodatkowym oświetleniem stopu i pozycji
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

andyopole

Post #8 Ocena: 0

2017-05-18 20:24:32 (7 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2017-05-18 16:14:13, Richmond napisał(a):
Amerykanskie samochody sa wyjatkowo dokladne, co mnie zadziwilo. Europejskie rozne, niektore sa dokladne, inne pokazuja wyzsza predkosc niz faktyczna.

Warto sprawdzic swoje auto z nawigacja/telefonem, zeby potem nie bylo niespodzianek.


W Hameryce najmniej jest hamerykanskich samochodow. Wiekszosc, tak jak moj, to skosnookie jezdzidla...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,