MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Widykacja za nieoplacony dart-charge

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

matsta19

Post #1 Ocena: 0

2017-04-06 14:37:19 (7 lat temu)

matsta19

Posty: 17

Mężczyzna

Z nami od: 06-04-2017

Skąd: Leeds

Akurat oni zagraniczne samochody odsylaja do innej firmy Euro Parking Collection plc (EPC)..
I ta firma zajmuje sie wszystkim. Jak widac nie poinformowali mnie w ciagu 14 dni. Dzwonilem do dart charge ale mowia ze sie tym nie zajmuja i maja to gdzies.. Kazali mi kontaktowac sie z EPC ale tam nikt nie odbiera... Zadzwonilem znow do Dart charge i powiedzieli mi tylko ze musze dzwonic do skutku

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2017-04-06 14:39:07 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Mozesz tez sprobowac wyslac potwierdzenie zaplaty do tego EPC. Moze jest jakis email do nich albo po prostu oficjalne odwolanie z kopia potwierdzenia zaplaty.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #3 Ocena: 0

2017-04-06 14:48:47 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2017-04-06 13:38:17, Marta2509 napisał(a):
Jest tylko jeden most za ktory sie placi w okolicach Londynu,( przynajmniej z tego co sie orientuje). Dartford Crossing, most i tunel, zalezy w ktora strone jedziesz. Jak Essex-Kent to most a jak Kent-Essex to tunel. Za oba sie placi i wlasnie taka jest kara jak sie nie zaplaci. Chyba ze pierwszy raz to trzeba czekac na mandat ale za pierwszym razem anuluja kare i placi sie tylko £2.50 za przejazd.




o wlasnie on dostal mandat za ten odcinek, a zeby ponowni enim jecha cto jak sie to oplaca? przez neta czy czies buska z czlowiekiem w srodku stoi i kupuje bilecik?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2017-04-06 14:59:03 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

https://www.gov.uk/pay-dartford-crossing-charge

Mozna sobie nawet ustawic, zeby samo pobieralo z karty po kazdym przejezdzie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gotman25

Post #5 Ocena: 0

2017-04-06 20:53:57 (7 lat temu)

gotman25

Posty: 424

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Mansfield

[*]nullPrzerabialem podobny problem dwa miesiace temu.

Sprzedalem samochod na polskich blachach anglikowi ktory mieszkal w Hiszpani pod koniec 2015 i samochod tego samego dnia pojechal tam.

Samochod kupielm w Polsce przyjechalem tutaj i po 2 tygodniach go sprzedalem. Nawet go nie przerejestrowalem.

Na poczatku tego roku przyszly mi 2 mandaty jeden za przejazd w marcu 2016, drugi mandat za przejazd pare dni pozniej.

Okazalo sie za samochod wrocil do Anglii ale dalej na polskich blachach.
Zeby mi dostarczyc mandat musieli pisac do Polski. A ze samochod nie byl przerejestrowany to musieli zapytac sie poprzedniego wlasciciela. On znal moje dane ale nie znal mojego angielskiego adresu. Jakos do tego doszli i wkoncu znalezli.

Zadzwonilem do nich ze ja juz nie bylem wlascicielem. Kazali wyslac list z potwierdzeniem sprzedazy. Ale ze to nie na angielskich blachach to mogl by sie zrobic syf(ze to nie z dvla, ze nie rozumiejeja umowy kupna sprzedazy itp itd). Z uwagi na to ze bylo to tylko pare funtow wolalem zaplacic.
Zapytalem sie tylko Pani czy moze sprawdzic czy nie ma jeszcze jakiegos:D i co znalazla jeszcze jeden.

Zaplacilem za 3 mandaty (przejazdy)pare funtow i sprawa zamknieta.

Zadzwon do Dartford Crossing ( nie pamietam czy byl na mandacie podany numer) podaj numer rejestracyjny i zapytaj sie czy cos nie wisi.

W moim przypadku nie mieli problemu ze samochod na polskich blachach. Po polskim numerze rejestacyjnym znalezli wszystkie niezaplacone przejazdy.

[ Ostatnio edytowany przez: gotman25 06-04-2017 21:00 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

kasiachery

Post #6 Ocena: 0

2017-04-07 08:59:39 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

a ze tak zapytam, wczoraj kontaktowal sie ze mna, ze dostal kolejny list z ten przejazd, w sumie 4 razy jechal ta trasa a nie wiedzial ze trzeba bylo placic, chcielismy wczoraj zaplaci przez strone podana na liscie, jak podalismy rejestracje i nr referencyjny listu to juz byly te 2 przejazdy zapisane tam tylko, ze kwota byla 5f, a nie 37.50f tak jak w liscie pisze. W jaki sposob mozna zalpacic te 37.50 (x2) jesli na stronie podaje ze jest tylko 5 funtow do zaplaty? trzeba tam dzwonic lub wyspelnic ten odcinek ktory tam jest w liscie skoro przez strone sie nie da?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2017-04-07 09:05:23 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marta2509

Post #8 Ocena: 0

2017-04-07 09:17:25 (7 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Miko taka opcja jest tylko jak to jest pierwszy raz a Kasia juz mowila ze wczesniej tez dostal list/mandat za przejazd bez placenia, i Kasia tez mowi ze jechal 4 razy ta trasa, pierwszy raz sie tyczy jednego przejazdu tam i spowrotem.

Ja kiedys zapomnialam i dostalam PCN na £37.50 ale ze to byl pierwszy raz to tylko £2.50 musialam zaplacic. Ale teraz juz musze sie pilnowac bo kazdy nastepny nie zaplacony przejazd to juz £37.50.

Kasia jak placicie na stronie to musisz wybrac opcje pay or challenge PCN, nie mozecie wybrac 'make one off payment'.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2017-04-07 09:24:30 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #10 Ocena: 0

2017-04-07 09:35:21 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2017-04-07 09:17:25, Marta2509 napisał(a):
Miko taka opcja jest tylko jak to jest pierwszy raz a Kasia juz mowila ze wczesniej tez dostal list/mandat za przejazd bez placenia, i Kasia tez mowi ze jechal 4 razy ta trasa, pierwszy raz sie tyczy jednego przejazdu tam i spowrotem.

Ja kiedys zapomnialam i dostalam PCN na £37.50 ale ze to byl pierwszy raz to tylko £2.50 musialam zaplacic. Ale teraz juz musze sie pilnowac bo kazdy nastepny nie zaplacony przejazd to juz £37.50.

Kasia jak placicie na stronie to musisz wybrac opcje pay or challenge PCN, nie mozecie wybrac 'make one off payment'.


no my ta opcje wybralismy i byly wlasnie juz 2 przejazdy uwzglednione na kwote 5f, i nas to zdziwilo, ze w kazdym liscie jest po 37.50. pisalo tam, ze jak przejedziesz ta trasa to do polnocy mozesz zaplacic na stronie 2.50 i kary nie ma. Ja jestem daleko wiec nie dam rady zadzwonic pod tamten nr jak go tu nie ma. Musi ogarnac sam jak to zaplacic, alebo poprostu pojdzie na poczte i zaplaci tam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,