MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Motocykl 125ccm z Polski do Anglii - koszty

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

betonak

Post #1 Ocena: 0

2017-03-24 16:06:43 (7 lat temu)

betonak

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 31-10-2016

Skąd: Telford

Witam. Motocykl, który mnie interesuje jest w Polsce, ale nie wiem jakie będę musiał ponieść koszty sprowadzając go do Anglii. Przeszukiwałem już trochę internet (po polsku), ale nie znalazłem zbyt wielu informacji, dlatego pomyślałem, że zwrócę się tutaj o pomoc.
Motocykl jeszcze nie kupiony, interesuje mnie nowy do 125 ccm, Romet, Kymco lub Junak, jeszcze nie zdecydowałem.
Koszt transportu to prawdopodobnie od 150 do 250 funtów.
Nie wiem natomiast czy będę musiał płacić jakieś cło na granicy? Przegląd, rejestracja, podatek? Czy jest ktoś w stanie przybliżyć wszystkie koszty jakie będę musiał ponieść po za transportem?

Pozdrawiam
Adam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

valis0

Post #2 Ocena: 0

2017-03-24 16:16:07 (7 lat temu)

valis0

Posty: 442

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 24-03-2017

Skąd: Birmingham

Wydaje mi się że coś o pojemności 125 cm absolutnie nie można nazywać motocyklem, a jedynie skuterem. Więc może poszukaj w internecie wpisując skuter do 125 cm.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

betonak

Post #3 Ocena: 0

2017-03-24 17:01:49 (7 lat temu)

betonak

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 31-10-2016

Skąd: Telford

No właśnie nie ważne co bym napisał to wyskakują odpowiedzi sprowadzania skutera/motocyklu z Anglii do Polski, a nie na odwrót. Akurat te marki, które mnie interesują (nowe modele) bardziej opłaca się kupić w Polsce, ale nie wiem czy po kosztach ściągnięcia do Anglii nadal będzie się opłacać? Sam koszt transportu jeszcze nie przekreśla pomysłu, ale nie wiem jakie są pozostałe koszty.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #4 Ocena: 0

2017-03-24 17:18:25 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Obojętnie jaka pojemność, skuter to rodzaj ramy. Przecież są skutery 500cc a nawet więcej o ile dobrze pamiętam.
Jest temat, obowiązek rejestracji pojazdów. Wejdź tam i wszytko jest napisane. Aktualne informacje znajdziesz pod linkami do dvla.
Na pewno kilkaset funtow trzeba będzie dołożyć. A skoro nowy to dojdzie podatek.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,