MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Rezygnacja z ubezpieczenia samochodu

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Lukasz9315

Post #1 Ocena: 0

2017-10-26 19:01:11 (7 lat temu)

Lukasz9315

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 12-10-2015

Skąd: Mansfield

Moze mi ktoś pomoze ! Też mam w 1st centralu i podałem źle date przybycia do uk nie mam jak udowodnić daty którą podałem. Mój bład a teraz oni chca potwierdzenia a polise mam na raty i od 3 dni. Ktoś sie orinetuje ile zapłace za cancellation ? czy opłaca mi się to zrobić pierwszemu czy lepiej czekać az oni sami to zrobia ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #2 Ocena: 0

2017-10-26 22:50:31 (7 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak oni to zrobią, to już będziesz miał wielki problem ze znalezieniem nowego, bo będziesz musiał podać, że polisa była w przeszłości ZLIKWIDOWANA (tak jest polskie słowo takie).

Ile kosztuje to jest napisane w twoich dokumentach zawarcia polisy - koszty administracyjne.
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #3 Ocena: 0

2017-10-26 23:02:33 (7 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Autor topiku juz mial chyba podobna sytuacje z likwidacja ubezpieczenia przez ubezpieczyciela.
I juz bylo wyjasnione, dlaczego nie jest to oplacalne.
Sensowniej jest zadzwonic i wyjasnic blad, badz skorzystac z opcji zerwania umowy w ramach 'cooling-off period' i ubezpieczyc od nowa, podajac prawdziwe informacje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #4 Ocena: 0

2017-10-26 23:26:31 (7 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-10-26 23:02:33, karjo1 napisał(a):
Autor topiku juz mial chyba podobna sytuacje z likwidacja ubezpieczenia przez ubezpieczyciela.
I juz bylo wyjasnione, dlaczego nie jest to oplacalne.


No to niezły klops ... *SORRY*
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hants

Post #5 Ocena: 0

2017-10-27 02:53:10 (7 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

Najpierw jednak warto poszukać sobie tańszego ubezpieczenia.

Miałem podobną historię, w 6 miesiącu polisy zmieniłem auto na większe i ponad 2x droższe w ubezpieczeniu.

Usiadłem, policzyłem i mi wyszło, że pozostanie u tego samego będzie mnie kosztować może 20 funtów więcej w skali roku od innej oferty. Postanowiłem nie przenosić polisy.
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

krakn

Post #6 Ocena: 0

2017-10-27 03:54:55 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

sprawdź ile cię wyniesie nowa polisa, zadzwoń do nich i zapytaj ile chcą dopłaty.
Chyba że aż tak przekombinowałeś z ubezpieczeniem że nie ma sensu, to natychmiast dzwoń i anuluj. Opłata zazwyczaj to około 50-80 funtów. Tam mogą być jeszcze opłaty związane z uruchomionym kredytem, ale to i tak bardziej się opłaca niż potem przez wiele wiele lat płacić zawyżone ubezpieczenie.

Wielu myśli że "oni" są na tyle głupi że wierzą we wszystko co się podaje.
Niestety tak nie jest, sprawdzają, nie od razu, czasami trwa to kilka miesięcy ale mają czas... A kary są długotrwałe, upierdliwe i kosztowne. *DONT_KNOW*
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Lukasz9315

Post #7 Ocena: 0

2017-10-27 16:09:10 (7 lat temu)

Lukasz9315

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 12-10-2015

Skąd: Mansfield

Ok. Zadzwoniłem i powiedziałem ze jest zła data i chce to naprawić. powiedzieli ze zadzwonią do mnie w poniedziałek i wtedy przedyskutujemy co dalej. Zapytałem czy zamierzaja zlikwidować polise to usłyszałem ze na te chwile nie moga powiedzieć. Polisa jest wstrzymana i nie powinienem jeździć samochodem do tego czasu :/ Myślicie ze dobrze zrobiłem ? Zawsze lepiej sie dogadać niz kombinować. Juz raz mi umowe zlikwidowali wiec moze być nie ciekawie xd A bład wydaje się dość banalny to chyba nie powód do takich brutalnych działąń zważywszy ze sam się do nich odezwałem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nadiasandra

Post #8 Ocena: 0

2018-07-06 12:10:52 (6 lat temu)

nadiasandra

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 06-07-2018

Skąd: liverpool,Bootle

Witam,jestem nowa na tym forum.Tesc w Marcu ubezpieczyl auto,dodam,ze po 2 tyg.pobytu w UK.Pobrali depozyt,po 10 dniach zrezygnowal z ubezpieczenia(14 dni cooling off period)Wyslal mailem Cancellation Letter w ktorym podal rowniez,ze zmienil adres(2 dni po tym pobrali pieniadze ponownieza miesiac z gory).Teraz minal 3 miesiac jak nie chca oddac depozytu.Potwierdzenie policy cancellatioin dostal.Czepiaja sie,ze potwierdzenie adresu chca ,a po wyslaniu im go stwierdzili,ze starego adresu rowniez potrzebuja..co robic?moze ktos doradzic prosze?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2018-07-06 12:28:03 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28861

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Wyslac potwierdzenie ze starego adresu.

Poza tym, to nie jest depozyt, to jest pierwsza wplata z calosc rozlozonej na raty. Na dokumencie potwierdzajacym rezygnacje powinni dac rozliczenie ile do zaplaty, jaka oplata za rezygencje, itp.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #10 Ocena: 0

2018-07-06 13:12:13 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2018-07-06 12:10:52, nadiasandra napisał(a):
Witam,jestem nowa na tym forum.Tesc w Marcu ubezpieczyl auto,dodam,ze po 2 tyg.pobytu w UK.Pobrali depozyt,po 10 dniach zrezygnowal z ubezpieczenia(14 dni cooling off period)Wyslal mailem Cancellation Letter w ktorym podal rowniez,ze zmienil adres(2 dni po tym pobrali pieniadze ponownieza miesiac z gory).Teraz minal 3 miesiac jak nie chca oddac depozytu.Potwierdzenie policy cancellatioin dostal.Czepiaja sie,ze potwierdzenie adresu chca ,a po wyslaniu im go stwierdzili,ze starego adresu rowniez potrzebuja..co robic?moze ktos doradzic prosze?


Na cholerę im adres. Może on właśnie stwierdził, że się pomylił z adresem (więc potwierdzenia nie będzie), może go głowa bolała i dlatego właśnie odwołuje? To nie ich sprawa. On ma prawo do 14 dni robić co mu się podoba.
Zadzwonić i w wulgarnych słowach oskarżyć o skam i zagrozić FCA. Dać krótkie ultimatum. Nie dać dojść do głosu. Na koniec rzucić słuchawką.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,