MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zarysowany samochod na parkingu co robic?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Postów: 49

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

owca777

Post #1 Ocena: 0

2015-07-07 12:33:05 (9 lat temu)

owca777

Posty: 36

Mężczyzna

Z nami od: 25-09-2011

Skąd: Grantham

Witam wszystkim
Dzis żona pojechała na zakupy i podczas gdy była na zakupach ktoś zarysował nasz samochod, szkody moze nie duże na około 100-150£, żona zauważyła ze samochod obok nas na nad kolu ma przyklejona taśmę i na tej taśmie było trochę naszego lakieru, żona poczekała na właściciel tego samochodu, jak sie okazało był to dziadek 60+ lat bez problemu dał swój adres i numer telefonu co robi dzwonić na ubezpieczalnie czy z tym dziadkiem sie dogadać? Sadze z nim raczej nic nie załatwimy bo powiedział ze nasze ubezpieczalnie to załatwia jaka jest szansa ze odzyskamy jakaś kasę za naprawdę i nie stracimy claim bonus? Dodam ze to jego wina a wkład własny w ubezpiecznie mamy 300£, jest wogole jakaś szansa na odzyskanie jakies pieniądze czy nie? Z gory dziekuje

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

radzik77

Post #2 Ocena: 0

2015-07-07 16:42:16 (9 lat temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

Jesli szkody są nieduże ja bym to olał i zrobił na własny koszt.

Ze trzy lata temu cały bok auta musiałem malować bo mi jakiś ******* kluczem 4 elementy przejechał. Wkładu własnego miałem £250 a ze wybierałem sie do PL to nie bylo sensu zgłaszać. Zrobiłem za 1 tys zł to wyszło na jedno.

W Twoim wypadku nie będziesz musiał nic płacić. Jedynie claima będziesz miał.

[ Ostatnio edytowany przez: radzik77 07-07-2015 16:43 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Cezar99

Post #3 Ocena: 0

2015-07-07 19:43:32 (9 lat temu)

Cezar99

Posty: 458

Mężczyzna

Z nami od: 14-09-2013

Skąd: out and about

Poczekaj z rok – dwa czy nie pojawia inne rysy i wgniecenia to załatwisz wszystko za jednym razem.
No chyba ,ze samochód ma dla Ciebie wartość sakralną to jak najszybciej.
Today is the oldest you have ever been and the youngest you will ever be so enjoy the day as best as you can

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2015-07-07 19:53:14 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zealot

Post #5 Ocena: 0

2015-07-07 20:08:20 (9 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

przede wszystkim nie róbcie tego z własnego ubezpieczenia. Mam nadzieję że wzięliście dane ubezpieczenia od sprawcy? powinniście mieć to naprawione z jego polisy i to on powinien stracić zniżki i płacić excess a nie wy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Post #6 Ocena: 0

2015-07-07 20:19:04 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2015-07-07 20:48:07 (9 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nie warto korzystac z ubezpieczenia. Przez 5 lat beda musieli zglaszac claim (roszczenie) i przez 5 lat beda miec podwyzszone polisy. Niewazne, ze nie z ich winy. W systemie bedzie claim i trzeba go zglaszac.

Excess nie ma znaczenia, jesli zglasza sie sprawe do ubezpieczyciela drugiej strony.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Onieznajomy

Post #8 Ocena: 0

2015-07-07 21:38:03 (9 lat temu)

Onieznajomy

Posty: 4046

Mężczyzna

Z nami od: 02-09-2011

Skąd: Glasgow

Richmond ma racje
wstalem kiedys rano i zobaczymem ze mam urwane lusterko, za wycieraczka byl papierak od policji zebym sie zglosil bo maja sprawce i podadza mi jego dane, najpierw zglosilem poslusznie do ubezpieczyciela, ubezpieczyciel powiedzial ze mam odstawic auto do jakiegos garazy na nastepny dzien, na nastepny dzien mialem troche pracy i jak bym odstawil auto to bym wiecej stracil niz wymienic lusterko we wlasnym zakresie
dalem spokoj z ubezpieczycielem, zrezygnowalem z jego odszkodowania, szkoda ewidentnie nie z mojej winy, policja byla swiadkiem zdazenia
lusterko wymienil mi znajomy warsztat za pare groszy
do dzis uznaja mi to za zgloszenie szkody
szlak mnie trafia, ale nic nie mozna zrobic

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

owca777

Post #9 Ocena: 0

2015-07-08 09:08:36 (9 lat temu)

owca777

Posty: 36

Mężczyzna

Z nami od: 25-09-2011

Skąd: Grantham

Ja wczoraj jednak zgłosiłem to w ubezpieczalni wyznaczyli garaż gdzie mam podjechać i powiedzieli ze nie tracę excessu i claim bonusów, ale wczoraj jeszcze raz sie przyjrzałem na te zadrapania na samochodzie i prawdopodobnie skończy sie na wypolerowaniu i tyle, sam teraz nie wiem czy dalej to ciagnąć czy moze zadzwonić do ubezpieczalni ze sprawa załatwiona? Bo juz sam nie wiem czy opłaca sie jechać bo garaż ten który wyznaczyli jest jakies 40 mil ode mnie, wiec wypolerowanie bedzie kosztować tyle ile moze kosztować mnie dojazd i powrót z tego garażu...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #10 Ocena: 0

2015-07-08 09:24:02 (9 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2015-07-08 09:08:36, owca777 napisał(a):
Ja wczoraj jednak zgłosiłem to w ubezpieczalni wyznaczyli garaż gdzie mam podjechać i powiedzieli ze nie tracę excessu i claim bonusów, ale wczoraj jeszcze raz sie przyjrzałem na te zadrapania na samochodzie i prawdopodobnie skończy sie na wypolerowaniu i tyle, sam teraz nie wiem czy dalej to ciagnąć czy moze zadzwonić do ubezpieczalni ze sprawa załatwiona? Bo juz sam nie wiem czy opłaca sie jechać bo garaż ten który wyznaczyli jest jakies 40 mil ode mnie, wiec wypolerowanie bedzie kosztować tyle ile moze kosztować mnie dojazd i powrót z tego garażu...
[/Qmozesz zostawic sobie rachunek za paliwo i dostaniesz za to wiecej od ubezpieczalni.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,