MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Nawigacja w aucie

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Postów: 54

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

adamdrang

Post #1 Ocena: 0

2015-03-25 15:03:03 (9 lat temu)

adamdrang

Posty: 88

Mężczyzna

Z nami od: 05-11-2013

Skąd: Norfolk

Wiem że w/w temat się przewijał ale nie znalazłem odpowiedzi na moją wątpliwość (jest to dla mnie czarna magia): czy dobrze myślę, że jeśli dana nawigacja ma darmową dożywotnią aktualizację map (chodzi mi o Europę również) to nie ma potrzeby wybierania nowego modelu a wystarczy oprzeć się na starym np. z wyprzedaży? Bo chyba mapy we wszystkich (nawet nowych) modelach są te same, a jeśli nie, to można zaktualizować je bezpłatnie?
Dziekuję za ewentualne wskazówki.
Mam na myśli konkretnie Garmina 2455 LMT za 70Ł lub 2547 ale chodzi mi o zasadę.
"trzebać nam było szukać nowego wroga jak tu pod bokiem znalazł się stary?"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #2 Ocena: 0

2015-03-25 15:41:18 (9 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2015-03-25 15:03:03, adamdrang napisał(a):
Wiem że w/w temat się przewijał ale nie znalazłem odpowiedzi na moją wątpliwość (jest to dla mnie czarna magia): czy dobrze myślę, że jeśli dana nawigacja ma darmową dożywotnią aktualizację map (chodzi mi o Europę również) to nie ma potrzeby wybierania nowego modelu a wystarczy oprzeć się na starym np. z wyprzedaży? Bo chyba mapy we wszystkich (nawet nowych) modelach są te same, a jeśli nie, to można zaktualizować je bezpłatnie?
Dziekuję za ewentualne wskazówki.
Mam na myśli konkretnie Garmina 2455 LMT za 70Ł lub 2547 ale chodzi mi o zasadę.


Kupujac nawigacje z dozywotnia aktualizacja dostalem dodatkowa informacje jak subskrybowac na przyszlosc. Dostaje powiadomienia na email, gdy nowa wersja jest dostepna. Podlaczam nav do kompa i aktualizuje.

[ Ostatnio edytowany przez: tomaszzet 25-03-2015 15:41 ]

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #3 Ocena: 0

2015-03-25 19:42:49 (9 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2015-03-25 15:41:18, tomaszzet napisał(a):
Cytat:

2015-03-25 15:03:03, adamdrang napisał(a):
Wiem że w/w temat się przewijał ale nie znalazłem odpowiedzi na moją wątpliwość (jest to dla mnie czarna magia): czy dobrze myślę, że jeśli dana nawigacja ma darmową dożywotnią aktualizację map (chodzi mi o Europę również) to nie ma potrzeby wybierania nowego modelu a wystarczy oprzeć się na starym np. z wyprzedaży? Bo chyba mapy we wszystkich (nawet nowych) modelach są te same, a jeśli nie, to można zaktualizować je bezpłatnie?
Dziekuję za ewentualne wskazówki.
Mam na myśli konkretnie Garmina 2455 LMT za 70Ł lub 2547 ale chodzi mi o zasadę.


Kupujac nawigacje z dozywotnia aktualizacja dostalem dodatkowa informacje jak subskrybowac na przyszlosc. Dostaje powiadomienia na email, gdy nowa wersja jest dostepna. Podlaczam nav do kompa i aktualizuje.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>tomaszzet</i> 25-03-2015 15:41 ]




Tez tak mam. Trzeba jeszcze pamietac o tym zeby vav wyjac z auta I podlaczyc do kompa. Dostalem email o aktualizacji jakis mc temu.:-U

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

krakn

Post #4 Ocena: 0

2015-03-25 20:32:44 (9 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2015-03-25 19:42:49, andyopole napisał(a):
Cytat:

2015-03-25 15:41:18, tomaszzet napisał(a):
Cytat:

2015-03-25 15:03:03, adamdrang napisał(a):
Wiem że w/w temat się przewijał ale nie znalazłem odpowiedzi na moją wątpliwość (jest to dla mnie czarna magia): czy dobrze myślę, że jeśli dana nawigacja ma darmową dożywotnią aktualizację map (chodzi mi o Europę również) to nie ma potrzeby wybierania nowego modelu a wystarczy oprzeć się na starym np. z wyprzedaży? Bo chyba mapy we wszystkich (nawet nowych) modelach są te same, a jeśli nie, to można zaktualizować je bezpłatnie?
Dziekuję za ewentualne wskazówki.
Mam na myśli konkretnie Garmina 2455 LMT za 70Ł lub 2547 ale chodzi mi o zasadę.


Kupujac nawigacje z dozywotnia aktualizacja dostalem dodatkowa informacje jak subskrybowac na przyszlosc. Dostaje powiadomienia na email, gdy nowa wersja jest dostepna. Podlaczam nav do kompa i aktualizuje.


Tez tak mam. Trzeba jeszcze pamietac o tym zeby vav wyjac z auta I podlaczyc do kompa. Dostalem email o aktualizacji jakis mc temu.:-U


No jakoś te 3-4GB danych mapy trzeba skopiować nie?


Tylko jest jeden problem z mapami, jak ktoś zarejestruje Garmina, to wam musi podać konto w garminie, bo licencja jest też do użytkownika.
jak ktoś ma kilka urządzeń na jednym koncie to wam z prostej przyczyny nie da. A Garmin raczej nie będzie chętny, bo z tego co wiem nawet wyklucza możliwość przenoszenia licencji mapowych na innych użytkowników i inne urządzenia.

Wyjątkiem jest gdy np wymienimy u nich urządzenie stare zepsute , za opłatą na nowe, wtedy licencja zostaje przełożona na nowe urządzenie. Ja tak robiłem 2 razy.



Ja mam zazwyczaj w tle uruchomiony Garmin express, pokazuje mi jak sie pojawi aktualizacja. Zazwyczaj jest 4 x do roku
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

adamdrang

Post #5 Ocena: 0

2015-03-25 21:00:42 (9 lat temu)

adamdrang

Posty: 88

Mężczyzna

Z nami od: 05-11-2013

Skąd: Norfolk

Dzieki za wszystkie odpowiedzi ale nadal mam to samo zasadnicze pytanie: czy mam rację myśląc że sporo zaoszczędzę kupując stary model w sklepie na wyprzedaży, wraz z dożywotnią aktualizacją map?
Nie musze więc rzucać się na nowy sprzet?
"trzebać nam było szukać nowego wroga jak tu pod bokiem znalazł się stary?"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2015-03-25 23:49:34 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #7 Ocena: 0

2015-03-26 06:07:48 (9 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2015-03-25 21:00:42, adamdrang napisał(a):
Dzieki za wszystkie odpowiedzi ale nadal mam to samo zasadnicze pytanie: czy mam rację myśląc że sporo zaoszczędzę kupując stary model w sklepie na wyprzedaży, wraz z dożywotnią aktualizacją map?
Nie musze więc rzucać się na nowy sprzet?



Tak, jeżeli dostaniesz od sprzedającego hasło do konta, które on założył.
Chyba że nie rejestrował urządzenie i sobie go na siebie zarejestrujesz.

To będziesz miał aktualizacje

Garmin Polska

Ten serwis prowadzony jest przez Garmin Europe z Anglii. Bylem w ich siedzibie .
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #8 Ocena: 0

2015-05-01 20:12:55 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #9 Ocena: 0

2015-05-01 22:39:52 (9 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Cytat:

2015-03-25 21:00:42, adamdrang napisał(a):
Dzieki za wszystkie odpowiedzi ale nadal mam to samo zasadnicze pytanie: czy mam rację myśląc że sporo zaoszczędzę kupując stary model w sklepie na wyprzedaży, wraz z dożywotnią aktualizacją map?
Nie musze więc rzucać się na nowy sprzet?


Masz rację.

Nie każdy nowy (droższy) model jest lepszy. Kup po prostu starszy model z dożywotnią aktualizacją map. Możesz znaleźć w sklepie na półce obok siebie dwa te same modele: jeden z z dożywotnimi mapami, a drugi bez. To są dokładnie dwie takie same nawigację tylko do tej pierwszej w pudełku jest załączony kod aktywujący map. Żyby ściągać nowe mapy musisz zarejestrować się, dany produkt i kod aktywacyjny na stronie Garmina. Nawigacja sama z siebie nie uaktualni się. Gdy będziesz chciał mieć najnowsze mapy to musisz urządzenie podłączyć do komputera i pobrać je.

[ Ostatnio edytowany przez: andypolo 01-05-2015 22:40 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #10 Ocena: 0

2016-07-20 09:08:18 (8 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

mozna z jakiegos programu za darmo akualizowac mapy w tom tomie czy trzeba placic za to? jak szukalam map na europe to ok 70f :/ za tyle to mozna nowa nawigacie kupic z dozywotnimi mapami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,