MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wynajem auta w UK...

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 19

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2014-01-15 21:50:11 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #2 Ocena: 0

2014-01-15 22:16:29 (10 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2014-01-15 21:50:11, wielka-glowa napisał(a):
... i wakacyjny wyjazd do europy.
Niektore wypozyczalnie maja opcje wyjazdu za granice, co podnosi znacznie koszt wynajmu, niektore nie.
Moze ktos juz testowal tego typu opcje i chcialby podzielic sie wiedza? :-]



Wynajmij auto na miejscu /w Europie/
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #3 Ocena: 0

2014-01-15 23:54:10 (10 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Większość firm nie pozwala, choćby ze względu na ubezpieczenie.
Poza tym, o wiele lepiej lecieć samolotem, jesteś za 2-3 godziny na drugim końcu kontynentu i wynająć samochód na miejscu.

Przejazd przez europe, paliwo kosztuje, bramki na autostradach też nie mało, do Hiszpanii to prawie 100 Euro, a nawet i więcej.

Nie wiem gdzie chcesz jechać, ale jak będziesz szukał to szukaj nie na stronach anglojęzycznych, czy też międzynarodowych, ale szukaj stron w języku kraju gdzie jedziesz.

Będą tam ceny dla lokalnych klientów, to samo z hotelami, czasami można sporo zaoszczędzić.


Czasami sa małe firemki wynajmujące samochody, a jak przyjedziesz na miejsce to się okazuje że kupiłeś w małej firemce u partnera handlowego, a samochód jest z dużej korporacji takiej jak eurocar czy Avis itp.

Jest jeden haczyk, sprawdzaj co masz w umowie, czy samochód ma być zatankowany czy z pustym zbiornikiem. Raz w ten sposób sprezentowałem im bak paliwa za który pobrali sobie w bezzwrotnej kaucji za paliwo :-8 na szczęście było to małe autko :-/
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2014-01-16 05:45:59 (10 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Wiesz Krakn, ja zawsze biore auta full tank to full tank i wlasnie teraz walcze z Europcar (niby renomowana firma) o zwrot refuelling charge, ktora mnie poczestowali w Portugali.

Bak byl pelen, mam zdjecia, nie kupilam uslugi Full Tank, T&C sa po mojej stronie, a kasy nie widac, bo jest zero kontaktu, poza tym, ze przysylaja mi kolejne faktury z tymi samymi kwotami.

W UK jeszcze nikt nie probowal mnie naciagnac na zadne dodatkowe oplaty, co mialo miejsce w roznych innych krajach. Wiec moze czasami, jesli warunki wypozyczenia pozwalaja, lepiej wziac auto w UK. Zalezy dokad sie jedzie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2014-01-16 10:24:13 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2014-01-16 10:39:00 (10 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Praktycznie wszystkie firmy maja opcje wypozyczenia auta i wyjazdu za granice, to tylko kwestia wyzszych oplat.
Jak sie doda koszt dotarcia na kontynent, czas i oplaty za uzytkowanie auta w obrebie EU, to w efekcie wygodniej wyjdzie wynajc auto na miejscu i do razu ruszac w droge.
Pare lat temu bralismy tak autko i nie bylo zadnych problemow.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2014-01-17 11:04:20 (10 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nowy trick przy wypozyczeniu auta w niektorych krajach, fuel policy full to full, ale przy 7 dniach i wiecej doliczaja full tank. Dla Polo kosztowalo mnie to 86 euro.

Europcar jest u mnie spalony na pare lat. Stracili klienta, ktory pozyczal auta z Prestige brand.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #8 Ocena: 0

2014-01-17 12:19:47 (10 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

wielka-glowa nie wiem czy nie lepiej wyjdziesz na tym lecac do Polski samolotem razem z rodzina , a nastepnie wynajmniesz samochod od razu podstawiony na lotnisko , taki jaki sobie wybierzesz , z kierownica po "europejskiej stronie" i pewnie tanszy niz wypozyczylbys w UK.
Pozniej mozesz odstawic ten samochod na lotnisko i wracac do UK , wpisz w googlach po prostu - wypozyczalnia samochodow i nazwe miasta i mozesz porownac ceny roznych firm

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #9 Ocena: 0

2018-02-12 23:00:51 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Odgrzeję kotleta.Moja córka w Sierpniu chce na dwa tygodnie wypożyczyć samochód na lotnisku w Krakowie.
Będzie dwoje dorosłych i dwoje małych dzieci.
jakieś rady ?

Uwaga moderatora: Rada: korzystac z watku o wypozczeniu samochodu w Polsce.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

camilius

Post #10 Ocena: 0

2018-02-12 23:31:17 (6 lat temu)

camilius

Posty: 646

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2015

Skąd: Nottingham

W ostatnie wakacje kolega znalazł ciekawą ofertę wynajmu na olx.pl.Wynajem na 7 lub 8 dni kilkuletniego Forda Mondeo zapłacił ok.600 złotych.Umowa spisana,pełen pakiet ubezpieczeń,kilometry bez limitu.Kaucja zwrotna 500 złotych.Kolega kontaktował się mailowo i telefonicznie.Dostawca przyjechał na lotnisko i odebrał też samochód przed wylotem.
Był bardzo zadowolony.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,