MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wynajem samochodu za granica

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 8 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

Str 8 z 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krakn

Post #1 Ocena: 0

2016-08-25 21:19:10 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

może nie byc depozytu gdy wykupi się dodatkowe ubezpieczenie.
Często nie ma depozytu jako takiego, po prostu mrożą ci dostępne środki na karcie kredytowej. Ale ich nie pobierają.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

tomaszzet

Post #2 Ocena: 0

2016-08-25 21:20:59 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

Services include:

FULL RISK insurance with no excess ...
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

booobbby

Post #3 Ocena: 0

2016-08-25 21:23:49 (8 lat temu)

booobbby

Posty: 9

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Londyn

A Ty przeczytaj ze zrozumieniem to T&C a potem wklejaj cytaty.To się dotyczy kontynentalnej Hiszpanii i Balearów a Elemelek wybiera się na Fuerteventure i tam będzie wypożyczał samochód.Nie byłem,nie widziałem, nie wypożyczałem, ale wtrącę swoje trzy grosze(pensy).To jest właśnie Twoja wypowiedż.

PS Wyrazy ubolewania że post znalazł się pod postem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer MSN Messenger

tomaszzet

Post #4 Ocena: 0

2016-08-25 21:28:42 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2016-08-25 21:23:49, booobbby napisał(a):
A Ty przeczytaj ze zrozumieniem to T&C a potem wklejaj cytaty.To się dotyczy kontynentalnej Hiszpanii i Balearów a Elemelek wybiera się na Fuerteventure i tam będzie wypożyczał samochód.Nie byłem,nie widziałem, nie wypożyczałem, ale wtrącę swoje trzy grosze(pensy).To jest właśnie Twoja wypowiedż.

PS Wyrazy ubolewania że post znalazł się pod postem


*THUMBS UP**ROFL* Booobbbiiik *ROFL**THUMBS UP*
A Ty ani nie byles, ani nie wysililes sie by poczytac i sie...

Cytat:

Services include
Canary Islands Mainland Spain & Balearic Islands



***
****
*****

Moze sie powtorze, ale zacytuje samego siebie:


Cytat:

2016-08-25 18:10:48, tomaszzet napisał(a):

...
Wypowiedzi na forum traktuj jako wskazowki, które nalezy sprawdzic by nie pluc sobie pozniej w brode.


...

[ Ostatnio edytowany przez: tomaszzet 25-08-2016 21:42 ]

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2016-08-25 21:39:22 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Wyspy są integralną częścia terytorialną Hiszpanii i prawo Hiszpanii jest takie samo i na kontynencie i na podległych wyspach.

fakt, trzeba uważać na małe firmy, już mi sie zdarzyło wykłucać i wyjaśniać wiele spraw, albo np mieli być na lotniosku... ale lądowałem o 1 w nocy, a oni zaczynali pracę o 6 rano! Nikt nie czekał. Albo po samochód trzeba było jechać jakimś buzikiem kilka kilometrów i to samo po oddaniu. A jeszcze farbowana spańska seniorita narobiła bałaganu w papierach że miałem dopłacić za kolejną dobę... dopiero po wyjaśnieniu i dochodzeniu doszli do tego ze ta niunia sobie dni pomyliła.

Zasadniczo najlepiej brać sieciówki, czasami szukam po małych firemkach na chiszpańskich stronach, ale trzeba się bardzo pilnować.
Standard pojazdów też bywa różny. raz mi sie dostał samochód z łysymi oponami :)))
na początku nie zoriętowałem się, ale gdy przyświeciło słońce chciałem wyjechać z podporzadkowanej i słyszę jeden wielki pisk, a "fura" fiat pincet. zajechałem na miejsce, ja sie patrzę a ja kurde nie mam bieżnika ! Fakt.. dostarczyli inny pojazd. No ale cały dzień jeździłem na slikach :)) bo pojechałem sobie obiechać wyspę i nie zamierzałem tracić czasu na wymianę, a nie mogliśmy się dogadać co do miejsca i godziny. Podobny numer miałem na Malcie, zresztą wypożyczyłem samochód w firimie prowadzonej przez Polaka, osiedlonego 20 lat wcześniej :> tez miał te złomki :))))
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

booobbby

Post #6 Ocena: 0

2016-08-25 22:31:50 (8 lat temu)

booobbby

Posty: 9

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Londyn

Krakn
Wyspy są integralną częścia terytorium Hiszpanii jak najbardziej ale jednoczesnie są Specjalną Strefą Ekonomiczną i pewne rzeczy rządzą się tam swoimi prawami.Cicar nie blokuje zastawu na karcie kredytowej bo wszystkie samochody wypożycza z pełnym ubezpieczeniem bez wkładu własnego.Wiele razy płaciłem gotówką i nikt nawet nie pytał o kartę kredytową.Jak miałem samolot wcześnie rano to kluczyki wrzucałem do skrzynki na lotnisku i tyle.Nikt nie sprawdzał czy coś jest porysowane,uszkodzone itd.Ostatnio zwrócili siedem euro na konto bo stwierdzili że oddałem za dużo paliwa.Dlatego lubię tę wypożyczalnie.Za szybką obsługę i bezproblemowośc przy załatwianiu formalnośći.

Tomaszzet
Co ty tam znowu wkleiłeś za nagłówek.




Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer MSN Messenger

tomaszzet

Post #7 Ocena: 0

2016-08-25 22:39:27 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2016-08-25 22:31:50, booobbby napisał(a):
...
Tomaszzet
Co ty tam znowu wkleiłeś za nagłówek.



Pofatyguj sie do strony z linka, to zobaczysz.

Ostatnio zniknal z forum ktos, kto podobnie jak Ty sie zachowywal.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

booobbby

Post #8 Ocena: 0

2016-08-25 23:08:15 (8 lat temu)

booobbby

Posty: 9

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Londyn

Tylko bez straszenia proszę.Od oceniania zachowania jest Moderator.Sam zacząłeś sprzeczkę
zarzucając mi fantazjowanie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer MSN Messenger

tomaszzet

Post #9 Ocena: 0

2016-08-25 23:25:03 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2016-08-25 23:08:15, booobbby napisał(a):
Tylko bez straszenia proszę.Od oceniania zachowania jest Moderator.Sam zacząłeś sprzeczkę
zarzucając mi fantazjowanie.


Ja sie z Toba nie sprzeczam, deczko sie wysililem i przeczytalem T&C firmy, o ktorej sie wypowiadasz.

Nie galopuj, skoro nie masz wiedzy w temacie.

Wystarczyloby gdybys przeczytal T&C i wypowiadal sie zgodnie z tym co sami napisali. Tam sa okreslone ich warunki.

Ja tylko skonfrontowalem Cie z materialem zrodlowym, z wynikiem kiepskim dla Ciebie.

Od samego przyjscia robisz balagan na forum a co gorsze, wprowadzasz innych w blad. Wyglada na to, ze robisz to specjalnie.

[ Ostatnio edytowany przez: tomaszzet 25-08-2016 23:38 ]

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #10 Ocena: 0

2016-08-25 23:50:19 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2016-08-25 22:31:50, booobbby napisał(a):
Cicar nie blokuje zastawu na karcie kredytowej bo wszystkie samochody wypożycza z pełnym ubezpieczeniem bez wkładu własnego.Wiele razy płaciłem gotówką i nikt nawet nie pytał o kartę kredytową.Jak miałem samolot wcześnie rano to kluczyki wrzucałem do skrzynki na lotnisku i tyle.
Tomaszzet
Co ty tam znowu wkleiłeś za nagłówek.


szczerze mówiąc tej firmy nie sprawdzałem, co do oddawnia kluczyków to norma, zawsze tak robię. nie pamiętam ostatniej porażki jak się nazywałą gdzie kombinowali... ale wylatywałem wieczorem. generalnie w Hiszpanii to norma, nico większe schodzy są we wloszech, ale to dlatego że włosi to więksi oszuści.

Być moze ponieważ to jakaś mała firma, terms mają jak sieciówki, które zresztą też nie zawsze trzymają sie warunków , a robią po swojemu. Dziwi mnie że przyjeli gotówkę. A co jeżeli narobiłeś mandatów?
Spłacają za wszytskich?
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Strona 8 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,