MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ubezpieczenie samochodu uk Dla młodych kierowców to jakas masakra

 

Postów: 2

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

chris123456

Post #1 Ocena: 0

2012-01-07 16:11:16 (12 lat temu)

chris123456

Posty: 48

Mężczyzna

Z nami od: 07-01-2012

Skąd: lancaster

Witam to co sie dzieje z tymi Ubezpieczeniami to jest jakas paranoja
zdalem wczoraj prawko wic postanowilem zobaczyc ile takie ubezpieczenie mnie moze kosztowac i co szok za silnik 1.0 2300Ł wiem ze nie mam NCB wiek (27) ale cena jest przesadzona co do wartosci samochodu i co teraz ma zrobic nowy kierowca ?? placic im 200Ł na miesiac. Jak taka osoba ma miec jakiekolwiek doswiadczenie - moze wy macie jakis pomysl na to? albo namiary na ubezpieczalnie dla nowych kierowcow z 0 NCB dzieki

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2012-01-07 16:27:59 (12 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Na MW jest juz kilka tematoe i ogolnie o ubezpieczeniach i dla nowych kierowcow.
Ada

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

krakn

Post #3 Ocena: 0

2012-01-07 16:58:02 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

No to i tak już masz taniej, bo minołeś krytyczny wiek, choć mają na uwadze że cały czas jądra biorą górę nad rozumem :)))


Teraz po roku gdy nic nie zmajstrujesz cena jeszcze bardziej spadnie. Oni bardzo dobrze wiedzą ze pierwsze dwa lata u nowego kierowcy są bardzo krytyczne i ryzykowne.

Duże znaczenie ma też:
- miejsce parkowania, czy to podjazd, parking garaż, czy na ulicy i na jak szerokiej ulicy.
-Kod pocztowy, czyli szeroko pojęci twoi sąsiedzi i to co wyprawiają na drogach.

No i oczywiście sam pojazd jaki chcesz kupić, wartość stan techniczy czy był już tłuczony itd.

Trzeba patrzeć nie tylko na to jak "wartościowy" ty masz pojazd, ważne jest też to jak drogą furę możesz komuś skasować i trzeba będzie pokryć koszty z twojego konta.
Zobacz na drogach tyle Bentley, roysów, ferrari ;) łatwo w coś takiego trafić ;)


Na temat Ubezpieczeń tak jak Aga wspomniała, tematów było wiele, masz jeden przyklejony w dziale motoryzacja.
Nic więcej nie wykombinujesz ponad to co tam ci nasmarowano przez wiele lat.

http://www.mojawyspa.co.uk/forum/68/7625/ubezpieczenie-samochodu


Warto się zainteresować
Ubezpieczenia dla młodych i nie tylko młodych kierowców.

Uwaga moderatora: Temat zamykam i odsyłam do przyklejonego tematu.

Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mailStrona WWWNumer AIM

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,