MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Insurance / Ubezpieczenie auta w dniu zakupu

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

radzik77

Post #1 Ocena: 0

2015-07-09 20:19:45 (9 lat temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2015-07-09 19:53:50, WybitnieWrednyWerdew napisał(a):
Cytat:

2015-07-09 19:04:17, radzik77 napisał(a):
Powiadacie ze może byc 300 dla osoby z prawkiem poniżej roku.


Dlaczego nie?:-8
To przecież TYLKO 3600 rocznie :-]


*ROFL**ROFL**ROFL*

Az wzielem i sprawdzilem na confused.com
Wpisalem wiek 26, prawko 11 mcy, adres high street Plymouth, praca kelnerka, auto Fiat Panda 2006r, mileage do 10k rocznie, parkowanie na ulicy, social & comuting.

Platnosc jednorazowa bez "black box" od 1400 wzwyz. Oczywiscie to bardzo orientacyjne gdyz nie znam sytuacji autorki postu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kazikpunk

Post #2 Ocena: 0

2015-09-05 11:42:36 (9 lat temu)

kazikpunk

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 05-09-2015

Skąd: Skeg

Chciałem się dowiedzieć czy zaraz po zakupie auta trzeba je ubezpieczać? czy może stać pod domem na podjeździe przez jakiś czas (kilka tyg, miesięcy). Dodam, że narazie nie jest mi potrzebne auto ponieważ pracuję bardzo blisko domu (jednak w przyszłości planuję zmianę pracy lub miejsca zamieszkania) i będę potrzebować auto. A cena jest bardzo okazyjna. Dodam że auto ma MOT ważny jeszcze prawie rok.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

WybitnieWrednyW

Post #3 Ocena: 0

2015-09-05 11:47:01 (9 lat temu)

WybitnieWrednyWerdew

Posty: n/a

Konto usunięte

*ROFL*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #4 Ocena: 0

2015-09-05 11:48:04 (9 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Auto musi być ubezpieczone jeśli znajduje się w miejscu publicznym (droga, parking, podjazd). Jeśli stoi na prywatnej posesji trzeba je wyrejestrować (SORN) w innym wypadku musi być ubezpieczone.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2015-09-05 12:49:49 (9 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2015-09-05 11:48:04, Dwunasty napisał(a):
Auto musi być ubezpieczone jeśli znajduje się w miejscu publicznym (droga, parking, podjazd). Jeśli stoi na prywatnej posesji trzeba je wyrejestrować (SORN) w innym wypadku musi być ubezpieczone.

jest jeszcze jeden wyjątek na który trzeba uważać. ja mieszkałem w miejscu, gdzie teren, cały parking i drogi były prywatnym terenem, ale obowiązywały zasady jak na drogach publicznych. I nie można było trzymać pojazdu bez tax i ubezpieczenia. Najpierw przychodził list z zarządu osiedla domków, potem clampa, a potem panowie z DVLA zabierali pojazd.
W Innym dwóch miejscach na parkingu, a nawet w drugim to była ślepa uliczka, można było trzymać pojazd.

Ale generalnie jest jak napisał 12
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

polock

Post #6 Ocena: 0

2015-09-21 12:29:31 (9 lat temu)

polock

Posty: 459

Mężczyzna

Z nami od: 21-04-2008

Skąd: midland

ja ubezpieczyłem auto i po tygodniu policja mnie zatrzymała że w systemie widnieje jako nieubezpieczone auto ,musiałem im dostarczyć na posterunek papiery których nie dostałem jeszcze ani emaila... bo taka kiepska firma ubezp. Mimo że zapłaciłem za cały rok z góry nie wysłali email... a najgorsze że informacje do MID centralnego systemu ubezpieczeniowego przesłali dopiero po tygodniu! Ale taki urok tanich podmiotów ubezpieczeniowych.Lepsze firmy tego samego dnia aktualizuja MID
السلام عليكم

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AnRogal

Post #7 Ocena: 0

2015-09-30 09:34:48 (9 lat temu)

AnRogal

Posty: 2

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 30-09-2015

Skąd: Londyn

Ubezpieczenie w nielubimyspamu.co.uk to chyba nanjlepsze co mnie spotkało jeśli chodzi o samochód. Przed tym znajomi ostrzegali i polecili tę firmę. Skorzystałem i dobrze. O dalszych sytuacjach nie będę mówić bo mi wstyd ale ubezpieczenie warte chociażby wyceny to sami się przekonacie że mało chcą.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FRETKA1

Post #8 Ocena: 0

2016-05-25 22:05:55 (8 lat temu)

FRETKA1

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 25-05-2016

Skąd: HIGH WYCOMBE

Witam, piszesz o ubezpieczeniu sam. w nielubimyspamu.co.uk mam problem ze swoim ubezp.jedno mi anulowali, w drugim odmówili. Dokumenty wypełniał znajomy ledwo dukający po angielsku, popełnił błędy w wypełnianiu. Teraz nie wiem co mam robić. Odpowiedzieli,że jest za dużo niejasności w dokumentach. Podatek zapłacony, a auto nie ma ubezpieczenia, stoi pod domem. Masz jakiś pomysł jak z tego wybrnąć i może kto mi go ubezpieczy? Ile czasu będę na tzw."czarnej liście" po jakim czasie zniknę z tej listy? Ubezpieczyciele mają wgląd do bazy. Dzięki za wszelkie rady.
Fretka1

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #9 Ocena: 0

2016-05-25 22:27:50 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Zmien swe malutkie autko na takie wieksze z wiekszym silniczkiem i duzymi okienkami, nie bedzie problemu ze spamowaniem i banami na naszym forum.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #10 Ocena: 0

2016-05-25 23:28:40 (8 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

To ciekawe z tym nielubimyspamu... bo niektóre firmy tu były wymieniane - również ze względu na to jak to u nich jest dobrze? Czyli, kogo nie można wymieniać?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,