MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Byl wypadek - co teraz??

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mfafik

Post #1 Ocena: 0

2010-09-19 11:47:11 (9 lat temu)

mfafik

Mężczyzna

Z nami od: 19-09-2010

Witam wszystkich, chcialbym sie dowiedziec czegos odnosnie odzszkodowania. Jest troche tego na forum ale mi chodzi o cos takiego - mianowicie mialem stluczke autem nie ze swojej winy (mam swiadka). Na nastepny dzien wzialem sicka w pracy poniewaz troche zle sie czulem i pojechalem do szpitala (ich zdaniem sa to normalne objawy po stluczce i mam brac paracetamol i do tygodnia powinno przejsc. Na drugi dzien (od wypadku) bylem w pracy 3godz. ale zle sie poczulem i sie zwolnilem. I chce teraz pojsc do lekarza gp po zwolnienie lekarskie z tego powodu. Jak myslicie zrobi to jakas roznice w odszkodowaniu ze bede na zwolnieniu czy nie? Dodam ze na prawde troche zle sie czuje ale z drugiej strony potrzebuje troche kasy poniewaz zonka jest w ciazy no i mam remont w chacie. Dodam jeszcze ze nie chodzi mi o jakies tam sciemnianie niewiadomo jakie tylko normalne odszkodowanie za straty (autko wolalbym zeby mi zrobili a nie kase oddali poniewaz 2 miesiace temu zrobilem cale zawieszenie i kupowalem nowe kapcie z felgami - koszt ok 800funtow). Z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam
PS. Szczescie w nieszczesciu ze akurat sam jechalem a nie z zonka
pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2010-09-19 11:52:04 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

A niby za co chcesz to odszkodowanie? Ucierpiales powaznie czy po prostu nie najlepiej sie czujesz (co raczej jest normalne) i sadzisz ze mozna na tym kase zrobic? Zadzwon do jakiejs firmy "no win no fee" i sprawdz czy masz podstawy do roszczen.

A na przyszlosc: wykup sobie ubezpieczenie. Naprawde niewiele kosztuje...

Do góry stronyOffline

Post #3 Ocena: 0

2010-09-19 11:58:16 (9 lat temu)

Anonim

Leonka a czy post kolegi nie jest wystarczającym dowodem iż w stłuczce bardzo ucierpiał? W pozwie o odszkodowanie o uszczerbek na zdrowiu psychicznym dołączyłbym pierwszy post autora.
Wysokie odszkodowanie murowane.
A w przypadku następnej sprawy o próbę wyłudzenia, porady również szukaj na forum.

Pozdrawiam

ps.Nie kombinuj człowieku bo bardzo się wzięli za takich co po stłuczkach maja bóle karku czy glówki

[ Ostatnio edytowany przez: __phoney__ 19-09-2010 12:01 ]

Do góry stronyOffline

Post #4 Ocena: 0

2010-09-19 12:07:35 (9 lat temu)

Anonim

Cytat:

2010-09-19 11:47:11, mfafik napisał(a):
Witam wszystkich, chcialbym sie dowiedziec czegos odnosnie odzszkodowania. Jest troche tego na forum ale mi chodzi o cos takiego - mianowicie mialem stluczke autem nie ze swojej winy (mam swiadka). Na nastepny dzien wzialem sicka w pracy poniewaz troche zle sie czulem i pojechalem do szpitala (ich zdaniem sa to normalne objawy po stluczce i mam brac paracetamol i do tygodnia powinno przejsc. Na drugi dzien (od wypadku) bylem w pracy 3godz. ale zle sie poczulem i sie zwolnilem. I chce teraz pojsc do lekarza gp po zwolnienie lekarskie z tego powodu. Jak myslicie zrobi to jakas roznice w odszkodowaniu ze bede na zwolnieniu czy nie? Dodam ze na prawde troche zle sie czuje ale z drugiej strony potrzebuje troche kasy poniewaz zonka jest w ciazy no i mam remont w chacie. Dodam jeszcze ze nie chodzi mi o jakies tam sciemnianie niewiadomo jakie tylko normalne odszkodowanie za straty (autko wolalbym zeby mi zrobili a nie kase oddali poniewaz 2 miesiace temu zrobilem cale zawieszenie i kupowalem nowe kapcie z felgami - koszt ok 800funtow). Z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam
PS. Szczescie w nieszczesciu ze akurat sam jechalem a nie z zonka
pozdrawiam

A teraz jeszcze na temat naprawy auta tym razem bez sarkazmu.
Moze się okazać ze ubezpieczalnia stwierdzi ze nie opłaca się naprawiać auta ze wzgledu na wysokie koszty,wtedy wypłacą Ci rynkowa wartość samochodu i oddadzą wyrejestrowane auto .Będziesz mógł zdecydować czy naprawiać czy na złom..

Do góry stronyOffline

mfafik

Post #5 Ocena: 0

2010-09-19 12:26:23 (9 lat temu)

mfafik

Mężczyzna

Z nami od: 19-09-2010

Witam, kolezanka "leonka" mnie dobrze nie zrozumiala, poniewaz chodzi mi o normalne odszkodowanie a nie bicie kasy na tym. Bo jesli bym pracowal tak jak do tej pory to sam sobie dalbym rade (finansowo), a teraz za bardzo nie moge sobie pozwolic zeby siedziec bezczynnie w domu przez tydzien. Firma w ktorej pracuje wyplaca premie za "niechorowanie" tzn: jesli nie mam sicka dostaje dodatkowo 300funtow i w tej chwili ten moj dodatek poszedl w ...... i jeszcze tydzien w chacie. Chodzilo mi o to czy zrobi to zwolnienie jakas roznice w odszkodowaniu czy nie. Jeszcze raz zaznaczam ze nie oczekuje kokosow ani nie chce sie na tym wzbogacic, chodzi mi tylko o "normalne odszkodowanie" za poniesione straty. Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Post #6 Ocena: 0

2010-09-19 12:28:29 (9 lat temu)

Anonim

2000-2500Ł piechotą nie chodzi...
Zawsze przejdzie kark czy kręgosłup, bo tego nie ma jak sprawdzić.
Może i jest to wyłudzanie ale należy się jak psu kość.

Niedawno był temat typu - dlaczego tak dużo płacimy za ubezpieczenie auta?
Więc czemu nie miałbyś skorzystać z takiej "okazji"?
W końcu firmy ubezpieczeniowe mają z czego płacić:-W

Do góry stronyOffline

Post #7 Ocena: 0

2010-09-19 12:32:45 (9 lat temu)

Anonim

To ja tez źle zrozumiałem hmmm.
Dostaniesz odszkodowanie za uszkodzenia samochodu.
O odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu i utratę zarobku musisz się starać osobno.Wątpię żebyś soc uzyska ale kto wie....

Do góry stronyOffline

Post #8 Ocena: 0

2010-09-19 12:37:17 (9 lat temu)

Anonim

Cytat:

2010-09-19 12:28:29, Dobry_Wujek napisał(a):
2000-2500Ł piechotą nie chodzi...
Zawsze przejdzie kark czy kręgosłup, bo tego nie ma jak sprawdzić.
Może i jest to wyłudzanie ale należy się jak psu kość.

Niedawno był temat typu - dlaczego tak dużo płacimy za ubezpieczenie auta?
Więc czemu nie miałbyś skorzystać z takiej "okazji"?
W końcu firmy ubezpieczeniowe mają z czego płacić:-W

Chyba nie zdążyłeś przed wyjazdem obejrzeć w tv był bardzo ciekawy program o tego typu odszkodowaniach i kto się w nich specjalizuje. Bardzo się za to wzięli w każdym razie. A przy zwykłej stłuczce są wstanie udowodnić iż jeśli pasy były zapięte i sprawne nic nie powinno się stać. Oczywiście stłuczka stłuczce nierówna....

Do góry stronyOffline

Post #9 Ocena: 0

2010-09-19 12:56:02 (9 lat temu)

Anonim

Gdyby mfafik specjalizował się w tego typu stłuczkach, nie szukałby porady na forum.

Od tego są firmy - no win no fee, aby określić czy należy się odszkodowanie czy nie.

Do góry stronyOffline

Post #10 Ocena: 0

2010-09-19 13:53:13 (9 lat temu)

Anonim

Dziekuje za wyjasnienie - nieco inaczej teraz to wyglada... Zglos sie do "no win - no fee", tam ci doradza co robic. Jesli faktycznie zle sie czujesz, to sam zadecyduj czy az na tyle aby stracic kase z roboty. Jesli tak, to pedz do lekarza i zbieraj wszelkie mozliwe badania na potwierdzenie stanu zdrowia. Zawsze mozesz sie starac o odszkodowanie z tytulu utraty dochodow, ale chyba na drodze sadowej od winnego wypadku, raczej nie przez ubezpieczenie samochodu (choc niektore maja opcje wyplaty odszkodowania w takich sytuacjach, jesli jest uszczerbek na zdrowiu).
Jesli chcesz sie o cos starac to oczywiscie musisz byc na zwolnieniu... Inaczej nie poniesiesz strat - bedziesz w pracy.

Do góry stronyOffline

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Tanie promy Anglia- Francja

Najtańsza linia promowa UK-Francja! Kliknij żeby sprawdź ceny...

Tylko £16.70 za paczkę UK-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

Ogłoszenia

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,