MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Mandat za parkowanie

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 3 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2010-07-21 17:51:35 (14 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Podobna historia byla w Westminster i w Croydon.

To jest jeszcze lepsze - odholowali samochod:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1189191/Workers-lifted-car-painted-yellow-lines--wardens-came-towed-away.html

[ Ostatnio edytowany przez: Richmond 21-07-2010 18:13 ]

Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ela100

Post #2 Ocena: 0

2010-07-21 20:13:48 (14 lat temu)

ela100

Posty: 248

Kobieta

Z nami od: 22-03-2009

Skąd: uk

witajcie a ja mam pytanie bo nie berdzo wiem jak mam wybrnac z tej sytuacji , jestem wlascicielem auta ale kiedy jeszcze nie mialam prawka na poczatku kierowca byl moj kuzyn , oczywiscie zgloszony do ubezpieczenia itd..... okazalao sie ze ten przez czas kiedy jezdzil (czasami sam bezemnie ) dostal podobno mandat na moj samochod , kontaktowalam sie z nim (probowalam sie skontaktowac raczej ) bo nie wiem gdzie i kiedy ten mandat dostal.

powiedzcie mi jak to wyglada gdzie moge szukac informacji i na kogo przychodzi ten mandat na mnie jako wlasciciela (nie bylam wtedy jeszcze glownym kierowca ) czy na kierowce ktory byl zgloszony wtedy bo kurcze normalnie czasami juz kota dostaje dowiedzialam sie o tym 3 dni temu i nie wiem gdzie mam udezyc i co zrobic zeby wkoncu mi auta nie odcholowali albo komornik mnie nie nawiedzil ;( prosze podpowiedzcie jak to jest
Edinburgh ............miasto magii :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2010-07-21 20:16:48 (14 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Podobno dostal mandat? To znaczy dostal, czy tylko ktos ci cos wspomnial, ze byc moze dostal?

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ela100

Post #4 Ocena: 0

2010-07-21 20:19:10 (14 lat temu)

ela100

Posty: 248

Kobieta

Z nami od: 22-03-2009

Skąd: uk

wlasnie nie moge sie z nim skontaktowac , wiem to od jego znajomy ze sie chwalil im ze dostal 1 czy 2 mandaty i nie zaplaci zeby mnie scigneli bo on i tak juz wyjezdza tyle wiem
Edinburgh ............miasto magii :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2010-07-21 20:30:16 (14 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Mandat, jesli nie uregulowany jest wysylany do wlasciciela samochodu ("notice to owner";), jak nic nie otrzymalas, to pewnie martwisz sie na zapas. Zalezy jak dawno to mial niby ten mandat dostac...

wiecej info
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2010-07-21 21:30:06 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #7 Ocena: 0

2010-07-21 21:58:22 (14 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2010-07-21 21:30:06, hazardzistka napisał(a):
dzis zarobilam swoj pierwszy mandat za zle parkowanie :)

gratuluje, jakie wnioski ?? :)))


Cytat:

2010-07-21 20:19:10, ela100 napisał(a):
wlasnie nie moge sie z nim skontaktowac , wiem to od jego znajomy ze sie chwalił im ze dostal 1 czy 2 mandaty i nie zaplaci żeby mnie scigneli bo on i tak już wyjeżdża tyle wiem

nie rozumiem takich ludzi, współczuje. wiadomo że lepiej jak by się przyznał przynajmniej płaci się połowę a nie wielokrotność kary ech :-(
nie wiadomo gdzie, i ew czy faktycznie dostał, czy po prosu chciał "bohatersko" zabłysnąć(?) przed kimś.
W tym momencie to chyba tylko trzeba czekać na świstek
przyjdzie wezwanie a ty możesz zgłosić i podać wszystkie dane osoby która prowadziła ten pojazd, możliwe że będzie rozprawa.

jeden gość tak chciał żonę w Polsce obciążyć, bo pracuje jako kierowca i chciał mieć czyste konto, ale mu odpisali ze na zdjęciach z kamery monitoringu "jest zła płeć" :-]
Tak ze jest możliwe że tu dopatrzą się czy mówisz prawdę.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #8 Ocena: 0

2010-07-21 23:50:12 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2010-07-21 23:55:23 (14 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Trzeba bylo zrobic zdjecie i z tym sie odwolywac.

Kolega w pracy zaparkowal przekraczajac linie i tez dostal mandat,a le co bylo najsmieszniejsze to, ze parking oprocz jego samochodu byl zupelnie pusty....:-]. Odwolal sie, i anulowali jak pamietam.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #10 Ocena: 0

2010-07-22 06:26:17 (14 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

czesto widuje mandaty wlasnie za parkowanie np za daleko od kraweznika, albo tak ze kolo jest za linia z tylu lub z przodu czyki zajmuje 2 miejsca.

skoro byly roboty to pewnie byl parking suspend, kiedys tez malo co bym zapalacil, mialem prace w takim miejscu ze po wyladowaniu musialem odstawic samochod jakies pol kilometra, szukalem parkinggu okolo 20 minut, i radosnie patrze jest 3 miejsca
Dobrze ze mi zwrocil uwage dziadzius na drzewie bla tablica ze 3 zatoczki susppend.

Tez mimo ze nie bylo zle to ci co tam stawali dostawali mandat, moze ci sie uda, czasami w takich sytuacjach odpuszczaja i pisza ze to "trening" nawet moze dostaniesz ksiazeczke o zasadach parkowania

Wszystko zalezyy na kogo trafisz kto bedzie rozpatrywal.

Zawsze parkuje sie wewnatrz obrysu inaczej kara
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Strona 3 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,