MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kupilem auto ktore jest niesplacone! Gdzie sprawdzić legalność pojazdu

« poprzednia strona

Strona 5 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 5 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Mestek

Post #1 Ocena: 0

2015-08-28 15:17:36 (9 lat temu)

Mestek

Posty: 30

Mężczyzna

Z nami od: 13-01-2014

Skąd: UK

Miałem identyczną sytuację. Oddawałem auto w rozliczeniu i chociaż minęło kilka miesięcy od spłaty ostatniej raty, to w HPI ciągle wisiało, że nie spłacone. Przedstawiłem im dokumenty, dealer zadzwonił do banku i było po sprawie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pleyyasss

Post #2 Ocena: 0

2015-08-28 15:48:57 (9 lat temu)

Pleyyasss

Posty: 16

Mężczyzna

Z nami od: 27-08-2015

Skąd: Birmingham

Rozmawialem z prawnikiem i jesli udowodnie ze kupilem auto w dobrej wierze i ze nie wiedzialem o tym ze jest nie splacone to prawnie auto jest moja wlasnoscia tum bardziej jesli byl wypadek to tak oczywiscie jesli to ja wzialem od tej firmy to auto na kredyt i to ja podpisalem umowe iiii to ja jestem odpowiedzialny za umowe i auto to pieniazki moze przejac firma finansowa lub bank ale jezeli zostalem oszukany kupilem auto w dobrej wierze i mam na to dowody to ubezpieczalnia nie moze dac pieniazkow firmie ktora dala auto czlowiekowi ktory jak sie okazalo podal i falsxywe dane nawet.adwokat powiedzial ze ja i moja prywatna polisa nie moze splacic zadluxenia kogos innego bo to nie ma ze mna nic wspolnego.A pramo jest po mojej stronie.Tym batdziej ze czlowiek ktory osxukal mnie i firme finansowa uciekl z kraju.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pleyyasss

Post #3 Ocena: 0

2015-08-28 15:57:02 (9 lat temu)

Pleyyasss

Posty: 16

Mężczyzna

Z nami od: 27-08-2015

Skąd: Birmingham

To sie nazywa Rekojem i jesli kupisz auto w dobrej wierze i masz na to niezbite dowody to prawnie auto jest twoja wlasnoscia jesli osoba od ktorej kupsz auto jest nie osiagalna lub uciekbie z kraju to trzeba wyslac pismo do firy ktora dala auto na kredyt i wyjasnic in sytuacje i przekazac dowody i jesli firma to oleje to trzeba skierowac sprawe do sondul.definytywnie nie mam obowiazku placic za auto z mojej polisy bo ja nie jestem odpowiedzialny za pieniazki ktore jest winien ten poprzedni wlasciciel firmie ktora dala mu auto na kredyt

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #4 Ocena: 0

2015-08-28 15:57:48 (9 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Prawnik będzie bogaty jak ma patent aby uchronić ludzi którzy kupili w "dobrej wierze" samochód z kredytem, kradziony itp. a później go im zabrano. Tysiące ludzi którzy utracili "swoje" auta po tym jak podczas np. MOT stwierdzono iż auto jest skradzione będzie wniebowzięta.


1. Obstawiam taki scenariusz. Ubezpieczalnia wypłaci do banku całość ubezpieczenia które i tak nie pokryje wartości auta. Ty zostaniesz bez samochodu niestety z opcja dochodzenia swoich strat od tego który Ci auto sprzedał.

Niestety, jeśli kupiłeś auto od prywatnej osoby a nie z komisu czy od dilera to Twoja strata. Należało zrobić HPI check.
Przykro mi.



ps. dlaczego z Twojej polisy? Przecież to Tobie w tył baba wjechała. Z jej polisy wypłacą właścicielowi auta.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pleyyasss

Post #5 Ocena: 0

2015-08-28 16:00:09 (9 lat temu)

Pleyyasss

Posty: 16

Mężczyzna

Z nami od: 27-08-2015

Skąd: Birmingham

Firma ktora rzrkomo dala temu panu auto na kredyt nie ma nawet jego poprawnych danym nawet imie i nazwisko nie jest dokladnie takie same.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pleyyasss

Post #6 Ocena: 0

2015-08-28 16:03:55 (9 lat temu)

Pleyyasss

Posty: 16

Mężczyzna

Z nami od: 27-08-2015

Skąd: Birmingham

Tu nie chodzi o auto ja nie widze problemu zeby firma zabrala auto ale prawnik steierdzil ze nie moga przejac odszkodowania bo to nie ze mna maja umowe kredytu i to nie ja jestem im winien pieniadze a umowa ktora posiadaja z rzekomym wlacicielem ma niepoprawne dane tego czlowieka.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pleyyasss

Post #7 Ocena: 0

2015-08-28 16:08:52 (9 lat temu)

Pleyyasss

Posty: 16

Mężczyzna

Z nami od: 27-08-2015

Skąd: Birmingham

Ubezpieczalnia wyslala mi wiadomosc zebym sie nie obaeial ze nie eyplaca tym ludziom ani groszavbo to nie ja widnieje jako ich dluznik w ich systemie ale tez nie moga wyplacic mi dopuki z systemu nie zniknie napis ze auto jest nie splacone. Proponuja zebym sie dogadal z firma kredytowa i jesli to nie pomoze to skierowal sprawe do sondu.A oni wyplaca mi pieniazki dopuero jak zobacza ze system DVLA nie pokaze tego ze auto jest nie splacone

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #8 Ocena: 0

2015-08-28 16:10:41 (9 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2015-08-28 16:03:55, Pleyyasss napisał(a):
Tu nie chodzi o auto ja nie widze problemu zeby firma zabrala auto ale prawnik steierdzil ze nie moga przejac odszkodowania bo to nie ze mna maja umowe kredytu i to nie ja jestem im winien pieniadze a umowa ktora posiadaja z rzekomym wlacicielem ma niepoprawne dane tego czlowieka.



No oby tak było. I oby w tym wypadku auto poszło do kasacji a Ty dostaniesz swoje pieniądze które zapłaciłeś.. Powodzenia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pleyyasss

Post #9 Ocena: 0

2015-08-28 16:39:25 (9 lat temu)

Pleyyasss

Posty: 16

Mężczyzna

Z nami od: 27-08-2015

Skąd: Birmingham

Dzieki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,