MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pilnie szukam kogoś kto pracuje w sklepie z częściami TOYOTA!

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krakn

Post #1 Ocena: 0

2008-09-23 22:20:55 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

szczelone mam przednie przeguby, niedługo mam przegląd i chce przy okazji pozostałych rzeczy wymienić przeguby, co prawda mówią że jeszcze mogę na nich zrobić kupę kilosów, ale przy skręcie zgrzyta i mnie wnerwia nie chce żeby mi się rozkraczył na drodze.

Szukam kontaktu gdyż chce się dogadać po ludzku, nie chodzi mi o "załatwienie" itp tylko mieć pewność ze jak zamówię to dostane to co potrzebuje a nie będę jeździł 10 razy i wymieniał bo nie od tego modelu, po prostu nie mam na to czasu, a ciągle z tym się spotykam.
Moja toyota to toyota previa II automat benzyna rocznik 2004 model 7 osób.
pomożecie??
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

grzesiek402

Post #2 Ocena: 0

2008-09-23 22:37:09 (16 lat temu)

grzesiek402

Posty: 238

Mężczyzna

Z nami od: 03-05-2008

Skąd: Northamptonshire

ja nie pracuję w toyocie ale wiem że dokładnie części dobierają po numerze rejestracyjnym pojazdu. Do mojego starego auta były dwa rodzaje świec żarowych. Gość chciał nr rej. i wybrał właściwe. Podobnie jak kupowałem jeszcze części jakąś część do wtryskiwaczy to też o nr pytali

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #3 Ocena: 0

2008-09-24 22:39:44 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

ojj to ja wiem, ale wiem jak miałem w mazdzie, też numer brali, nawet o silnik pytali, czy abs i że automat i co? dostałem nie takie przeguby trzeba było lecieć jeszcze raz, pół bidy gdy mają to na magazynie, ale do mojego samochodu to raczej musze liczyć się z tygodniem czekania, a dla mnie to masakra, bo pracuje samochodem.

to samop kiedyś miałem z dyskami dałem sprzedawcy numer producenta wielkość moddel, ilośc pamiei podrecznej
pyam masz takie?
mam to poprosze dwa
I tuman przynosi mi o połowę wolniejszy, innej firmy, o płowe mniejsza pamięć podręczna, i żeby było dowcipniej to ja kurde jechałem w poprzek londynu po te dyski, myślałem że sinego zabije!
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,