MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Porady z mandatami za parkowanie.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 15 z 21 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 14 | 15 | 16 ... 19 | 20 | 21 ] - Skocz do strony

Str 15 z 21

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2014-07-30 08:23:53 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2014-07-30 09:09:11 (10 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ja mysle, ze problem jest taki, ze to byl rejon residents parking permits i bez posiadania permit nie mogles zaparkowac na danym miejscu parkingowym. Blue Badge - legitymacja niepelnosprawnego nie daje Ci immunitetu do parkowania wszedzie.

Co innego jakbys zaparkowal pod sklepem lub w innym miejscu, na wyznaczonym miejscu parkingowym.

Na stronie Reading jest mapa z miejscami parkingowymi dla niepelnosprawnych:
http://www.reading-travelinfo.co.uk/disabled-parking.aspx
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2014-07-30 11:34:54 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zakrzak3

Post #4 Ocena: 0

2014-07-30 12:21:10 (10 lat temu)

zakrzak3

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 29-07-2014

Skąd: Reading

Richmond dzieki za link. Kartę wystawiłem zdjęciem do dołu więc tak jak tego tutaj wymagają. Sądzicie, że lepiej napisać im czy przejść się do Cuncilu?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2014-07-30 14:38:42 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Eddmund

Post #6 Ocena: 0

2014-07-30 16:22:25 (10 lat temu)

Eddmund

Posty: 200

Mężczyzna

Z nami od: 28-09-2010

Skąd: Manchester

Nie musisz do nich dzwonić, ani tam iść. Na ich stronie wpisujesz numer mandatu i będziesz miał podane więcej szczegółów za co dostałeś i możliwość odwołania się.
Jak wcześniej pisałem parkowanie z BB w miejscach przeznaczonych dla mieszkańców zależy od gminy i widocznie Reading nie zezwala na to.

Link: https://parking.reading.gov.uk

[ Ostatnio edytowany przez: Eddmund 30-07-2014 16:28 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

antikler

Post #7 Ocena: 0

2014-08-11 21:25:48 (10 lat temu)

antikler

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 11-08-2014

Skąd: Londyn

Witam
Ostatnio parkowałem na Greenwich. Na znaku napisane parking permits holders or pay at machine at corner. Max stay 2 hours. No to ide za strzałką ze znaku na róg a tam nie ma maszyny. Zaznacze tylko że ulica od skrzyżowania do skrzyżowania miała może ze 100m i brak maszyny do płacenia.Na ulicach dookoła maszyn jak igieł na jeżu a na mojej ulicy nic. No to poszedłem za róg (jakieś 15m i zapłaciłem w najbliższej maszynie. Ale nie miałem drobnych więc płaciłem appką. Spisałem nr z maszyny (na znaku przy parkingu nie było numeru lokacji). Dostałem fakturę na maila. Wracam za 1.5h i oczywiście mandat. No to szukam parkingowego. Znalazłem i pytam za co to. A ten że sprawdził mnie w systemie i mnie nie ma. Pokazuję gdzie stałem i mówię jak płaciłem a ten mi mówi że to nie moja maszyna. Moja jest 50m dalej za skrzyżowaniem ale nie na rogu. Pytam dlaczego na znaku jest napisane płać na rogu a on mi na to że pierwszy raz to widzi i muszę się odwoływać. Oczywiście się odwołałem online ale za trzy dni pomyślałem że może wyśle jeszcze list do z pełnym opisem i zdjęciami (online nie można wstawiać zdjęć). Posłałem im opis sytuacji, kopię mandatu, fakturę, zdjęcia znaków i mapki sytuacyjne z naniesionymi lokacjami maszyn. I jeszcze dodałem że w Londynie standardem jest że numer lokacji umieszczony jest na znaku przy parkingu a nie tylko na maszynie i zilustrowałem zdjęciami z innych dzielnic. Czekam już dwa tygodnie na odpowiedź. Moje pytanie czy mam szansę na anulowanie mandatu i jak długo będę czekał na odpowiedź. Dzięki.

[ Ostatnio edytowany przez: antikler 11-08-2014 21:42 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #8 Ocena: 0

2014-08-11 22:01:42 (10 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

bardzo możliwe że ci anulują, odpowiedź powinna być zazwyczaj 2-7 dni, rzadko dłużej,
Jeżeli się nie zgadzasz możesz uderzyć jeszcze wyżej, do nadzoru który pełni funkcję rozjemczą, zanim pójdziesz do sądu.

Mam nadzieje że zrobiłeś zdjęcia znaków, sytuacji itd.

Możesz pokazać na google miejsce gdzie złapałeś mandat?
Bo faktycznie przecież są opisane strefy,m czy to numerami czy literami, Ale czasami tak zagmatwane że można się naciąć.

Np na fulham, masz parking permit albo bilet, ale bilet nie obowiązuje między 1PM a 3PM czy jakoś tak.
Ale maszyna jak najbardziej przyjmie opłatę 2.40 za godzinę, w godzinach gdy parkowanie jest niedozwolone :[
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

sikor8

Post #9 Ocena: 0

2014-09-08 18:46:52 (10 lat temu)

sikor8

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 08-09-2014

Skąd: Warrington

Witam.

Mam problem. Dostalem dzisiaj mandat za parkowanie. (wystawiajacy wlumaczyl ze auto stoi na podwojnej ciaglej lini koloru zoltego). Autko na polskich numerach rejestracyjnych, przyjechalem na wakacje tylko. Nie usmiecha mi sie placic za niego...

Moje pytanie dotyczy tego, czy mandat jest wazny...poniewaz oficer przekrecil moje numery rejestracyjne. I na tym kwicie od niego widnieje zly numer pojazdu.
Mandat jest wazny? Placic ?

prosze o pomoc.

[ Ostatnio edytowany przez: sikor8 08-09-2014 18:48 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #10 Ocena: 0

2014-09-08 18:55:09 (10 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

A jeżeli pstryknął zdjęcie? Mają takie komputerki i tam jest wszystko. Pomylić się mógł jak każdy człowiek. Jest pewność prawie równa 1 że odnajdą Cię w PL, to kwestia czasu, ten czas pracuje dla nich, mają z niego pieniądze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 15 z 21 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 14 | 15 | 16 ... 19 | 20 | 21 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,