MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Samochod

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EvoEvo

Post #1 Ocena: 0

2018-11-28 13:38:16 (5 lat temu)

EvoEvo

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 28-11-2018

Skąd: Leeds

Witam mam problem z samochodem a właściwie jego brakiem. Wracając z Leeds mój samochód się popsuł wiec zostawiłem go na parkingu nieopodal stacji paliw przy ruchliwej drodze, niestety autopilot kilku dniach znikneło. Sprawa zgloszona na policje bo ani on a ani council auta nie odholowali. I teraz or dwoch tygodni czekam no policja miala się kontaktowacz ubezpieczycielem ktory ma GPS auta (black box ) je[:-}dnakze dostalem w tym tygodniu list od ubezpieczyciela w ktorym cofa on polise... co w takiej sytuacji, dostane zwrot pieniedzy? Co jesli auto sie znajdzie? A co jesli nie? Bede odpowiedzialny za nie pomimo ze mi je skradziono?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2018-11-28 14:21:03 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28848

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

A czy na 100% wiadomo, ze je skradziono? Co mowi ubezpieczenie o lokalizacji samochodu? Dlaczego ubezpieczyciel cofa polise?

Jak nie znajdzie sie, to za co chcesz byc odpowiedzialny? Napisz lepiej co jest w liscie od ubezpieczyciela? Byc moze przez to, ze samochod zostal porzucony przy drodze, a potem skradziony, sposob jazdy innego kierowcy zlamal zasady polisy.

Nie chcesz, zeby firma anulowala Ci polise, bo potem bedziesz musial to deklarowac i bedzie Cie to kosztowalo ekstra. Wnioskuje, ze miales problem z kupnem polisy w sensownej cenie i stad ten black box teraz.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EvoEvo

Post #3 Ocena: 0

2018-11-28 16:19:08 (5 lat temu)

EvoEvo

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 28-11-2018

Skąd: Leeds

Dzięki za odpowiedź. Sprawa wygląda następująco:
Jeśli chodzi o black box to poprostu polisa była sporo tańsza z tą skrzynka więc ja wziąłem. Ubezpieczyciel ma wgląd w GPS ale tylko policja może wnioskować o udostępnienie danych lokalizacyjnych. Gdy zgłosiłem sprawę na policję ubezpieczyciel anulował polisę. Auto nie zrobiło żadnego dystansu od czasu gdy mi się popsuło bo mam dostęp poprzez internet do jego ostatniej trasy. Musiało zostać gdzieś odholowane ale nie przez policję ani council. Policja od dwóch tygodni mówi że już się tym zajmują ale nic nie robią. To wciąż jest moje auto i jeśli zdarzy się coś to ja będę odpowiedzialny. Nawet za to że auto nie ma polisy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EvoEvo

Post #4 Ocena: 0

2018-11-28 16:20:33 (5 lat temu)

EvoEvo

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 28-11-2018

Skąd: Leeds

Prawdopodobnie też właśnie insurer potraktował to jako złamanie warunków polisy bowiem auto stało nie tam gdzie powinno na noc

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2018-11-28 16:40:29 (5 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2018-11-28 17:20:34 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28848

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ale na jakiej podstawie anulowano polise? Masz list? Jak nie wiesz, to zadzwon i dowiedz sie dokladnie o podstawe i punkt w ich warunkach umowy. Zglosiles im zaginiecie samochodu? Napisz tez jaka to firma, to bedzie latwiej sprawdzic ich warunki i doradzic cos konkretnego albo znalezc podobne przypadki w necie.

Do kogo nalezy ten parking, gdzie zostawiles samochod?
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,