MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pomoc dla osoby w szpitalu 2

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

brokebone

Post #1 Ocena: 0

2017-06-19 21:37:19 (7 lat temu)

brokebone

Posty: 10

Mężczyzna

Z nami od: 19-06-2017

Skąd: Leeds

Trudny temat,niewiele osób bylo w takiej sytuacji. Przetrę szlak,a być może mi sie uda i kiedyś będę mógł komuś pomóc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #2 Ocena: 0

2017-06-19 21:39:43 (7 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Sprawdz, jakie chorobowe bedzie placila agencja. Jesli SSP, to obecnie niecale 90£ tygodniowo. Pytanie, czy wystarczy to na pokrycie wynajmu pokoju i zycie?
Najwiekszy sens mialby wyjazd do kraju na czas zwolnienia. A na pare dni po zabiegu mozna zatrzymac sie gdzies w hostelu, na taniej kwaterze n krotki czas.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

brokebone

Post #3 Ocena: 0

2017-06-19 21:40:03 (7 lat temu)

brokebone

Posty: 10

Mężczyzna

Z nami od: 19-06-2017

Skąd: Leeds

Czy znajdzie sie jedna osoba która mogłaby podrzucić coś do ubrania na wyjście ze szpitala? Moje spodenki i koszulka,zakrwawione. W sumie nic wiecej nie potrzebuję .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

brokebone

Post #4 Ocena: 0

2017-06-19 21:44:06 (7 lat temu)

brokebone

Posty: 10

Mężczyzna

Z nami od: 19-06-2017

Skąd: Leeds

Mam troche pieniędzy,mysle że na opłacenie lokum powinno starczyc.Te 90 f to lepsze niz nic,na jakies jedzenie itp.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #5 Ocena: 0

2017-06-19 22:25:18 (7 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Czy naprawde w Leeds nie ma nikogo kto by chlopakowi podrzucil jakas czysta koszulke i szorty do szpitala?

Jak Kajro napisala wczesniej - popatrz po hostelach. Czasem nocke mozna znalesc za mniej niz 10 funtow
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Dwunasty

Post #6 Ocena: 0

2017-06-19 22:43:53 (7 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie do końca rozumiem. Polacy u których mieszkałeś już Cie wyrzucili z pokoju? Gdzie są rzeczy? Jeśli nie masz dokąd wrócić po wypadku a leżysz w szpitalu szpital nie powinien wypuścić pacjenta po operacji "do nikad". Pytają o to. Jeśli nie masz gdzie iść to pomagają w znalezieniu lokum, dokładniej kontaktują i referują do homeless team w danym mieście. Oczywiście moze być kłopot bo jesteś tutaj bardzo krótko.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

brokebone

Post #7 Ocena: 0

2017-06-19 23:01:25 (7 lat temu)

brokebone

Posty: 10

Mężczyzna

Z nami od: 19-06-2017

Skąd: Leeds

Bylem w trakcie przeprowadzki,jechałem rowerem na nowy lokal.Ze złamaną ręką odprowadziłem rower do ich domu. Na drugi dzień dostałem wiadomość sory ale nie. . Państwo nie potrzebują zbędnego balastu ,a za taki mnie uznali. To jest nieistotne.Powiedziałem lekarzowi juz wczoraj o swojej sytuacji,na razie mam odpoczywać i czekać na efekt operacji. Wiecie jak sie leży w szpitalu.Glowa pelna różnych myśli a ani sie do kogo odezwać,jestem Polakiem,chyba wiecie jak się czuję

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #8 Ocena: 0

2017-06-20 18:18:02 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Jestes mlodym facetem. Na pracy agencyjnej w UK swiat sie nie konczy. Zregeneruj reke - w Polsce, jesli tam masz rodzine i dach nad glowa. Po co Ci tutaj "cyrki" skoro jestes sam.

Ogarniesz sie, wrocisz. Albo znajdziesz prace w innym kraju. Zwlaszcza, ze jeszcze nie miales kontraktu. Rozumiem, ze czasem to wydaje sie "tragedia", ale nie jest. Agencja bedzie Ci placic sick pay. A ze jestes na rekonwalescencji w Polsce wcale nie musisz I'm mowic.
Pewne rzeczy warto zachowac dla siebie. Wez tylko maksymalnie dlugie, pierwsze zwolnienie ze szpitala. Takie powiedzmy na 3 miechy. Ja takie dostawalem po operacjach. Ten czas - agencja Ci placi - 90 funciakow tygodniowo w Polsce - na podstawowe wydatki Ci starczy. Po 3 miesiacaqch decydujesz czy wracasz i wtedy bierzesz nowy pokoj. Po co sie teraz spinac? Powrotu do zdrowia.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 20-06-2017 18:20 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,