MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Continental Recruitment Solutions Ltd

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Mateusz91

Post #1 Ocena: 0

2015-03-29 23:28:40 (9 lat temu)

Mateusz91

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: leeds

Witam. To mój pierwszy temat, jako, że dopiero mam wyjechać do Anglii za pracą. A więc, znalazłem ogłoszenie przez firmę rekrutacyjną Continental Recruitment Solutions Ltd która zajmuje się rekrutacją tylko w danej gałęzi przemysłu (meblowy), Tylko to wszystko wygląda za ładnie. Znaleźli mi lot (ja płace), mieszkanie, odbiór z lotniska. I teraz pytanie czy ktoś, ktokolwiek miał z tą firmą coś wspólnego?
Z góry dziękuje za wszelką pomoc

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2015-03-29 23:38:56 (9 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

To zależy. .. sprawdź czy jest taka firma naprawdę, czy rekrutacja odbywała się w języku angielskim czy też rekrutujacy nie miał dziwnego romskiego akcentu. .. może być tak jak za starych czasów- opłacasz sobie transport do UK (bus /samolot) na miejscu odbiera Cię samochód i zabiera Cię do Twojego "nowego domu" , po drodze omamiaja Cię warunkami pracy, chcą depozytu za mieszkanie które jest fikcyjne i uciekają a Ty zostajesz sam bez kasy. ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #3 Ocena: 0

2015-03-29 23:39:06 (9 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Nazwa firmy fajna, kapitał założycielski 1f.
Bądź czujny...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mateusz91

Post #4 Ocena: 0

2015-03-29 23:45:47 (9 lat temu)

Mateusz91

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: leeds

Już rozmawiałem z polakiem przez telefon, wszystko niby wyjaśnił. Tylko to jest praca bardziej konkretna niż praca na 'magazynie' czy czymś takim, przez co nabrałem trochę pewności. Ale wole jednak zapytać kogoś kto mógł mieć z czymś podobnym styczność

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #5 Ocena: 0

2015-03-29 23:51:27 (9 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Po prostu zachowaj czujność, nic nie wpłacaj przed podjęciem pracy. Żadnych kaucji za mieszkanie, opłat za otwieranie kont bankowych czy załatwienie NIN.

NO I ZABEZPIECZ SIĘ FINANSOWO GDYBY S PRACA OKAZAŁA SIĘ NIEWYPAŁEM.


Ps. Poproś o dane firmy w której będziesz pracował. Zadzwoń i zapytaj czy współpracują z tą agencją.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,