MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Praca na lotnisku w firmie The Best Connection Polska

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 6 z 17 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ... 15 | 16 | 17 ] - Skocz do strony

Str 6 z 17

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

zaczarowany_pan

Post #1 Ocena: 0

2012-05-28 12:18:11 (12 lat temu)

zaczarowany_pantofelek

Posty: 1942

Kobieta

Z nami od: 07-11-2011

Skąd: South

Sory, jestem przed sniadaniem troche glodna.
Zyj i pozwol zyc innym

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2012-05-28 12:25:43 (12 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Polskie zaświadczenie o niekaralności faktycznie załatwiasz sobie sama. Tak jak pisałam wcześniej, kosztuje 50 zł, i dostajesz je w ciągu 15 minut. Do tego typu pracy na pewno jest obowiązkowe, a nie na zasadzie "jeśli takie pani posiada". Pracodawca angielski sprawdza CRB swoją drogą, trwa to jakieś 3 tygodnie, i też zwykle ciebie obciąża kosztami.

Nie wiem co myśleć o tym transporcie płatnym z góry, natomiast czerwone światełko zapala się przy punkcie podkreślonym przez Clocka. Zresztą tam wcześniej paru ludzi uwypukliło kilka innych nieścisłości.

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

shanks092783

Post #3 Ocena: 0

2012-05-29 11:47:14 (12 lat temu)

shanks092783

Posty: 9

Mężczyzna

Z nami od: 29-05-2012

Skąd: brak

To ze firmy nie ma w kraz to jedna rzecz ale bardziej martwi mnie ze oni w ogole nie prowadza dzialalnosci i nie posiadaja numeru REGON kiedy napisalem maila to dostalem odpowiedz
Witam Pana

Niestey polskiego numeru rejestru firmy jeszcze nie posiadamy poniewaz jestesmy w takcie jego zalatwiania. Obecnie prawnicy sie tam zajmuja Proces ten trwa okolo 4 tygodni. Glowna siedziba miesci sie w Anglii i zapraszamy do sprawdzenia The Best Connection is certificated to ISO 9001:2000 throughout its branch network and head office. We are corporate members of the Recruitment and Employment Confederation (REC) and the Freight Transport Association (FTA). In addition, we hold a Gangmaster Licence for supply to the food industry.
My prowizji zadnej nie pobieramy, a jezeli ma Pani watpliwosci co do wplaty 100 euro za przejazd, to zapraszam do biura 25 czerwca wtedy wszystkie dokumenty rejestru firmy szef badz tez ja bedziemy mogli Pani przedstawic osobiscie wtedy jezeli nadal bedzie Pan mial watpliwosci to prosze sobie zorganizowac transport we wlasnym zakresie,Wyjazd organizowany jest dopiero jest w lipcu zeby wszystko odbylo sie legalnie po pelnym zarejestrowaniem firmy.

nie wiem co myslec o tym skoro nie prowadza dzialalnosci jak chca ze mna podpisac umowe, niech ktos doradzi mam u nich byc w czwartek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Yosarian

Post #4 Ocena: 0

2012-05-29 12:09:57 (12 lat temu)

Yosarian

Posty: 147

Mężczyzna

Z nami od: 31-08-2008

Skąd: Middlesbrough

kurka tak sobie myślę..........teraz to na prawdę nie jest lekko prowadzić, zajmować się rekrutacją, nie dość że ma się ofertę pracy to jeszcze .......trzeba udowodnić, przekonać "wielce wielmożnego" kandydata, dobrze by też było taksówkę po niego wysłać, po co kandydat ma wpadać w koszty:-)
OK a tak poważnie, ile ty masz lat? masz swój rozum? jest zasada jeżeli się "czegoś" nie zrobi to niczego nie będzie, to raz a dwa.....wcale nie muszą mieć w pełni uregulowanej kwestii rejestracji aby podpisać z tobą umowę, i umowa to tylko i wyłącznie świstek papieru, wiem, wiem my Polacy lubimy papier, a najlepiej jak jest na nim jeszcze parę pieczątek, musisz sobie dziewczyno zadać jedno podstawowe pytanie i sama na nie odpowiedzieć, a nie szukac jego na portalach, forach, bo tu niczego sensownego nigdy nie znajdziesz, dla tego że ty wszyscy sa anonimowi i nie ponoszą żadnej konsekwencji swoich wypowiedzi, a więc zadaj sobie pytanie czy ty chcesz tą pracę czy nie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

shanks092783

Post #5 Ocena: 0

2012-05-29 13:17:21 (12 lat temu)

shanks092783

Posty: 9

Mężczyzna

Z nami od: 29-05-2012

Skąd: brak

"po co kandydat ma wpadać w koszty" jak jest sie bezrobotnym to sie liczy kazdy grosz, jak mam komus zaplacic 100 euro co dla mnie na przyklad jest duzo chce miec pewnosc ze wszystko odbywa sie legalnie i wyjazd odbedzie sie na 100%
"wcale nie muszą mieć w pełni uregulowanej kwestii rejestracji aby podpisać z tobą umowę" - podaj zrodlo tej informacji

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2012-05-29 13:31:40 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Yosarian

Post #7 Ocena: 0

2012-05-29 16:55:17 (12 lat temu)

Yosarian

Posty: 147

Mężczyzna

Z nami od: 31-08-2008

Skąd: Middlesbrough

Cytat:

2012-05-29 13:31:40, ie2ox4 napisał(a):
Jedno jest pewne. "Dobrej" firmy nie stać na zorganizowanie wyjazdu dla "swoich" ludzi? Ja ludzi werbując podpisywałbym z nimi umowę że po pierwszej/drugiej wypłacie skasuję te 100 euro. Może nawet byłbym "biznesmenem" i skasował 120?
Podpisywać umowę z firmą która zbiera pieniądze przed startem? Inna sprawa że przywieźć kogoś i zostawić tu na "lodzie" to też niezły "biznes".

Jeżeli był byś takim biznesmenem i zorganizował byś jeden taki transport, po którym w pierwszym tygodniu połowa ludzi by ci się ulotniła, w drugim druga połowa{przesadzam, ale nie wiele:-) } to następny transport też byś organizował za płatnością "z góry", jak juz wspomniałem pisze to z autopsji, na prawdę tak wyglądała sytuacja w grupie osób z którymi ja przyjechałem:-) tacy po prostu sa ludzie, choć wcześniej wszystko wiedzą, to na miejscu okazuje się że...........własnie do tej pory zastanawiam się czemu się rozczarowali? tym że w pokoju były po dwie osoby? wiedzieli to!! że będa zarabiać 180f na tydzień? też to wiedzieli!! z ludzmi, no w tego typu sprawach i tego typu pokrojów ludzi trzeba po prostu tak postepować, zawsze jak za coś zapłacisz to trochę, ale tylko trochę bardziej to szanujesz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

zaczarowany_pan

Post #8 Ocena: 0

2012-05-29 17:03:22 (12 lat temu)

zaczarowany_pantofelek

Posty: 1942

Kobieta

Z nami od: 07-11-2011

Skąd: South

Cytat:

2012-05-29 16:55:17, Yosarian napisał(a):
Cytat:

2012-05-29 13:31:40, ie2ox4 napisał(a):
Jedno jest pewne. "Dobrej" firmy nie stać na zorganizowanie wyjazdu dla "swoich" ludzi? Ja ludzi werbując podpisywałbym z nimi umowę że po pierwszej/drugiej wypłacie skasuję te 100 euro. Może nawet byłbym "biznesmenem" i skasował 120?
Podpisywać umowę z firmą która zbiera pieniądze przed startem? Inna sprawa że przywieźć kogoś i zostawić tu na "lodzie" to też niezły "biznes".

Jeżeli był byś takim biznesmenem i zorganizował byś jeden taki transport, po którym w pierwszym tygodniu połowa ludzi by ci się ulotniła, w drugim druga połowa{przesadzam, ale nie wiele:-) } to następny transport też byś organizował za płatnością "z góry", jak juz wspomniałem pisze to z autopsji, na prawdę tak wyglądała sytuacja w grupie osób z którymi ja przyjechałem:-) tacy po prostu sa ludzie, choć wcześniej wszystko wiedzą, to na miejscu okazuje się że...........własnie do tej pory zastanawiam się czemu się rozczarowali? tym że w pokoju były po dwie osoby? wiedzieli to!! że będa zarabiać 180f na tydzień? też to wiedzieli!! z ludzmi, no w tego typu sprawach i tego typu pokrojów ludzi trzeba po prostu tak postepować, zawsze jak za coś zapłacisz to trochę, ale tylko trochę bardziej to szanujesz


Bardzo chcialabym, zeby wszyscy mnie szanowali, moj numer konta to...
Z gory dziekuje:-]
Zyj i pozwol zyc innym

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

clockwork_orang

Post #9 Ocena: 0

2012-05-29 17:13:51 (12 lat temu)

clockwork_orange

Posty: 10572

Z nami od: 28-06-2007

Cytat:

2012-05-29 11:47:14, shanks092783 napisał(a):
To ze firmy nie ma w kraz to jedna rzecz ale bardziej martwi mnie ze oni w ogole nie prowadza dzialalnosci i nie posiadaja numeru REGON kiedy napisalem maila to dostalem odpowiedz
Witam Pana

Niestey polskiego numeru rejestru firmy jeszcze nie posiadamy poniewaz jestesmy w takcie jego zalatwiania. Obecnie prawnicy sie tam zajmuja Proces ten trwa okolo 4 tygodni. Glowna siedziba miesci sie w Anglii i zapraszamy do sprawdzenia The Best Connection is certificated to ISO 9001:2000 throughout its branch network and head office. We are corporate members of the Recruitment and Employment Confederation (REC) and the Freight Transport Association (FTA). In addition, we hold a Gangmaster Licence for supply to the food industry.
My prowizji zadnej nie pobieramy, a jezeli ma Pani watpliwosci co do wplaty 100 euro za przejazd, to zapraszam do biura 25 czerwca wtedy wszystkie dokumenty rejestru firmy szef badz tez ja bedziemy mogli Pani przedstawic osobiscie wtedy jezeli nadal bedzie Pan mial watpliwosci to prosze sobie zorganizowac transport we wlasnym zakresie,Wyjazd organizowany jest dopiero jest w lipcu zeby wszystko odbylo sie legalnie po pelnym zarejestrowaniem firmy.

nie wiem co myslec o tym skoro nie prowadza dzialalnosci jak chca ze mna podpisac umowe, niech ktos doradzi mam u nich byc w czwartek

de facto, nie powinni prowadzic dzialalnosci bez zezwolen i licencji, tlumaczenie ze to trwa nikogo nie obchodzi, a tym bardziej urzedow...

ps. te zezwolenia to moga i rok wyrabiac 8-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AndrzejW

Post #10 Ocena: 0

2012-05-29 18:11:06 (12 lat temu)

AndrzejW

Posty: 1064

Mężczyzna

Z nami od: 04-04-2007

Skąd: Grays

Czy tylko ja mam wrażenie, że Yosarian właśnie zakłada "The Best Connection Polska" i próbuje nagonić sobie klientów? :-)

A potem i tak stwierdzi, że w sumie to nic nie obiecywał.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 17 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ... 15 | 16 | 17 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,