MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Powrot do Polski? Trudna sytuacja

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

pkuzyk

Post #1 Ocena: 0

2011-02-06 09:39:24 (13 lat temu)

pkuzyk

Posty: 23

Mężczyzna

Z nami od: 06-02-2011

Skąd: Leeds

Witam. Opisze Wam swoj problem, licze, ze ktos bedzie w stanie mi pomoc.

Dwa dni temu zostalem okradziony z wszystkich pieniedzy, nikt z Polski nie jest w stanie mi zabookowac biletu ew. pozyczyc pieniedzy. Nie wiem co zrobic, mieszkam jeszcze pare dni u pewnego Anglika, ale niestety od wtorku musze sie wyniesc. Nie mam gdzie oraz nikogo tu nie znam.
Czy jest mozliwosc, ze policja pomoze mi jakos z powrotem? Naprawde nie wiem co juz zrobic. Gdzie sie udac.
Jestem w totalnym kryzysie, jedyna osoba, ktora mi mogla pomoc sama ma problemy w Polsce. Nie mam nawet jak zabookowac biletu. Jestem z okolic Krakowa. Jedynym wyjsciem to powrot autobusem albo samolotem do polski, nie znam innej mozliwosc. Tak jak wspomnialem rodzina nie moze mi pomoc. Ktos wie co mozna zrobic z zaistniala sytuacja? Do wtorku jeszcze mam zapewnione jedzenie, dostep do internetu oraz dach nad glowa, potem niestety musze opuscic "pokoj" ( komorke).

Szukalem na internecie ale niestety nic nie znalazlem co by mi moglo pomoc. Jedyne wyjscie to chyba udac sie na dworzec?

Mam nadzieje, ze wyspowicze cos doradzicie bo ja juz sam naprawde nie wiem co robic!!

Dodam, ze skradzionio mi pieniadze i telefon/karte do bankomatu, na szczescie dowod osobisty mialem w domu.

Mieszkam w leeds.

Czy ktos moze mi doradzic co zrobic oraz gdzie sie udac?

(utworzylem tez temat w dziale "anglia" liczac na wieksza reakcje ludzi,pozdrawiam!)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lesgra11

Post #2 Ocena: 0

2011-02-06 09:59:40 (13 lat temu)

lesgra11

Posty: 90

Mężczyzna

Z nami od: 03-10-2010

Skąd: Lincoln

skontaktuj się z ambasadą oni pomogą powrócić tobie do kraju. Tylko że będziesz musiał zwrócić im tą pożyczkę .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

pkuzyk

Post #3 Ocena: 0

2011-02-06 10:09:36 (13 lat temu)

pkuzyk

Posty: 23

Mężczyzna

Z nami od: 06-02-2011

Skąd: Leeds

Cytat:

2011-02-06 09:59:40, lesgra11 napisał(a):
skontaktuj się z ambasadą oni pomogą powrócić tobie do kraju. Tylko że będziesz musiał zwrócić im tą pożyczkę .


Mozesz przedstawic mi to mniej wiecej jak to wyglada? Bede wdzieczny!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

pkuzyk

Post #4 Ocena: 0

2011-02-06 11:57:06 (13 lat temu)

pkuzyk

Posty: 23

Mężczyzna

Z nami od: 06-02-2011

Skąd: Leeds

Mam pytanie jeszcze, jest ktos z leeds? Potrzebuje z kims sie skontaktowac, porozmawiac. Prosze napisac pw.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2011-02-06 11:57:53 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

pkuzyk

Post #6 Ocena: 0

2011-02-06 12:36:40 (13 lat temu)

pkuzyk

Posty: 23

Mężczyzna

Z nami od: 06-02-2011

Skąd: Leeds

Potrzebuje kogos kto bedzie dzis w Leeds i bedzie mi mogl pomoc dostac sie do polskiego kosciola, jesli ktos takowy jest prosze o kontakt, bardzo wazna sprawa!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,