MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

TUSK sciemnia!

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

adamox21

Post #1 Ocena: 0

2007-10-18 12:49 (17 lat temu)

adamox21

Posty: 1

Z nami od: 18-10-2007

Tusk za gadanie takich bredni na wyspach powinien spalic sie ze wstydu.|Jestem w GB od 1.5 roku i dobrze pamietam,jak bardzo "dbal"o bezrobotnych hahahah za czasow Unii Wolnosci,skad te 3 miliony?To m.in. dzieki jego i jego kumpla Balcerowicza pomyslom oraz Posla euro obecnie Lewandowskiego-mial proces o antydatowanie faktur i przekrety...Oj.ludzie.....Fakt PIS ma malo do powiedzenia Polakom w WB,bo prawda nie jest atrakcyjna,ale mozna cos dla tych ludzi tu zrobic,przede wszystkim abolicja podatkowa,to zdzierstwo podwojne!Poza tym skladki w kraju na ZUS itp niezalezne od dochodowosci np 1 os firm-to jest zabojca! Czemu tego Tusk nie zlikwidowal wczesniej? Mial okazje ,sciemniacz!!!!!!!!!!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Webmaster

Post #2 Ocena: 0

2007-10-18 12:53 (17 lat temu)

Webmaster

Posty: 3343

Mężczyzna

Z nami od: 18-04-2003

Skąd: Yorkshire

Szczerze mówiąc, to nie widzę w tym momencie w Polsce partii, która mówiłaby prawdę, całą prawdę i tylko prawdę. Wiadomo, wyborców trzeba nakarmić kiełbasą - liczy się każdy głos. A sondaże wariują po każdej nowej rewelacji wykopanej przez PiS czy PO. Czytałem już o tym, że Kaczyński kłamie, że Tusk ściemnia, a Kwaśniewski mocno mija się z prawdą. I co to zmienia? To właśnie jest polityka.
Z Twojej wypowiedzi wynika, że PiS może wprowadzić abolicję. Dawno nic mnie tak nie rozśmieszyło :-]
Nie odpowiedziano na Twój post? Zrób literówkę, zobaczysz ile osób się odezwie ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Post #3 Ocena: 0

2007-10-18 13:18 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daevar

Post #4 Ocena: 0

2007-10-18 13:28 (17 lat temu)

daevar

Posty: 374

Mężczyzna

Z nami od: 18-01-2006

Skąd: Londyn

Cytat:

2007-10-18 13:18, Catch napisał(a):
cóż kiedyś gdzieś widziałem 30 kłamstw kaczyńskiego wypisane jedno po drugim...

30? Hahaha Na tej stronie jest tego na wiadra 8-)
Jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,