MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

WYBORY 2007. Glosowac czy nie glosowac ?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Webmaster

Post #1 Ocena: 0

2007-10-05 14:19 (17 lat temu)

Webmaster

Posty: 3343

Mężczyzna

Z nami od: 18-04-2003

Skąd: Yorkshire

Od początku. System jest mojego autorstwa, czyli jak coś nie działa to z problemami można do mnie ;-)
Dalej - na stronie gdzie wypełnia się zgłoszenia jest podstrona o prywatności, na której wyraźnie jest zaznaczone, że dane nie zostaną wykorzystane w żadnym innym celu.
Cała procedura wygląda w następujący sposób:
16.11 o północy zamykany jest system i dane są przekazywane konsulatom oraz usuwane z serwera. Robimy jedną kopię zapasową na wypadek wypadku, która zostanie usunięta w dniu wyborów.
Dane nie są przekazywane nigdzie indziej, ani nic się z nimi nie robi poza wydrukowaniem ich na listach w miejscach głosowania. Jak widać więc, ktoś mocno spanikował i rozsiewa niepotwierdzone plotki, w które - jestem pewien - już kilka osób uwierzyło i głosować nie pójdzie.

Dodam też, że mała pomyłka może Was kosztować odejście z kwitkiem, ponieważ dane są weryfikowane na miejscu w OKW z Waszym dowodem tożsamości. Jeżeli już musicie się "pomylić", robicie to na własną odpowiedzialność.

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania, służę odpowiedzią.
Nie odpowiedziano na Twój post? Zrób literówkę, zobaczysz ile osób się odezwie ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

WiWo

Post #2 Ocena: 0

2007-10-05 15:27 (17 lat temu)

WiWo

Posty: 28

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: Krakow/Londyn

Cytat:

2007-10-05 11:56, Jakobs napisał(a):

Dlatego che glosowac, ale nie zeby wraca do lepszej Polski, tylko zeby ci *$% przstali osmieszac Polska na arenie miedzynarodowej....


Mnie tez wstyd mi za nich. Jak ktos czegos nie umie, to nich sie za to nie zabiera. Z drugiej strone to tragikomedia.
http://youtube.com/watch?v=kF6lycBizfE

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Van_Helsing

Post #3 Ocena: 0

2007-10-05 16:12 (17 lat temu)

Van_Helsing

Posty: 805

Mężczyzna

Z nami od: 03-05-2007

Skąd: Gloucestershire

Wiele mozna pisac lecz mysle ze niewiele sie zmieni mimo nowego rzadu w najblizszym czasie...
Jestem pewny ze demokracja troche legnie w gruzach jak PiS siadze do koryta...
Zreszta nie ma co pisac szkoda czasu kazdy wie jak jest...
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4545687.html

Wejdzicie na youtube.com wpiszcie skrzypek i zobaczcie kto teraz nadzoruje nasz kasa :-o

P.S WiWo widze ciagle wierny swojemu nickowi ;-) Pozdrawiam tak apropo
Zycie jest sztuka wyboru - sir Adam 12/05/12

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #4 Ocena: 0

2007-10-05 16:15 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ParaDox

Post #5 Ocena: 0

2007-10-05 16:26 (17 lat temu)

ParaDox

Posty: 1543

Mężczyzna

Z nami od: 18-03-2004

Skąd: Londyn

A ja jeszcze raz bez agitacji. OCZYWISCIE:-W:-W:-W ze kazdy wie lepiej. Ja tylko przypominam - jezeli nie oddasz glosu teraz to pozniej tez go nie zabieraj.

Kazdy wytyka tym i tamtym a np. WASZA/NASZA partia PiS fizycznie zostala wybrana przez 26% Polakow uprawnionych do glosowania. Oddam glos na to co mysle ze bedzie mialo sens ALE oddam, bo to NASZ zasrany obowiazek a szkoda ze tylko obowiazek a nie tak jak w Australii - obecnosc obowiazkowa
All truth passes through three stages: First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as self-evident

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2007-10-05 16:31 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Van_Helsing

Post #7 Ocena: 0

2007-10-05 16:34 (17 lat temu)

Van_Helsing

Posty: 805

Mężczyzna

Z nami od: 03-05-2007

Skąd: Gloucestershire

Mam inne podejscie do tego i nie uwazam aby to byl moj obowiazek..
Polityka to temat gdzie najlepsi przyjaciele moga sobie do gardel skoczyc wiec nie draze tego...
Tyle ile osob tyle opini bedzie ...
Zycie jest sztuka wyboru - sir Adam 12/05/12

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

ParaDox

Post #8 Ocena: 0

2007-10-05 17:03 (17 lat temu)

ParaDox

Posty: 1543

Mężczyzna

Z nami od: 18-03-2004

Skąd: Londyn

Cytat:

2007-10-05 16:31, Krzysztof_L napisał(a):
Nie prawda bo przez 26% z 40% uprawnionych do glosowania czyli przez niecale 3 miliony polakow.


No wlsanie. I co? I moze czas to zmienic, prawda?

Moze w koncu bedziemy mieli NASZ rzad wybrany przez wiekszosc (50%+ uprawnionych), ale to zalezy tylko od NAS.
All truth passes through three stages: First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as self-evident

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jakobs

Post #9 Ocena: 0

2007-10-05 18:33 (17 lat temu)

Jakobs

Posty: n/a

Konto usunięte

moj kolega po przeczytaniu tego tematu napisal na gg cytuje:

"troche to dziwne ze na takim forum nagle znalezli sie ludzie ktorzy od razu na 100% wszystko wiedza

a najdziwniejszy jest ten koles ktory od razu stwierdza ze on to wszystko robi i nawet pisze ile bedzie mial kopii bezpieczenstwa i kiedy ja zniszczy

glosowanie parlamentarne to powazna sprawa

jakbys byl informatykiem w to zamieszanym juz dawno bys podpisal klauzle o tajnosci informacjio

pewnie jak wchodzisz i jakakolwiek glupia strone i wpisujesz swoje dane wierzac w to ze nie beda przekazywane dalej, a po dwoch dniach masz skrzynke pelna spamu

takimi deklaracjami mozna se dupe podetrzec bo nie stoisz nad nimi i nie patrzysz im na lapy

w anglii bym w to uwierzyl

ale w polsce byly juz wieksze walki

jakby chcieli zeby ludzie glosowali to mogli wczesniej wprowadzic abolicje

a nie teraz obiecywac"
Si vis pacem, para bellum.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Webmaster

Post #10 Ocena: 0

2007-10-05 20:14 (17 lat temu)

Webmaster

Posty: 3343

Mężczyzna

Z nami od: 18-04-2003

Skąd: Yorkshire

Cytat:

2007-10-05 18:33, Jakobs napisał(a):
a najdziwniejszy jest ten koles ktory od razu stwierdza ze on to wszystko robi i nawet pisze ile bedzie mial kopii bezpieczenstwa i kiedy ja zniszczy

Nie wiem co w tym dziwnego. Nie podaję żadnych szczegółów na temat działania samego systemu, tylko tłumaczę, że podejście Konsulatu do prywatności osób rejestrujących się jako wyborcy za granicą jest jak najbardziej poważne. Nie są to jakieś supertajne dane. Twojemu koledze radzę czytać ze zrozumieniem i nie oceniać ludzi od razu po jednym poście na forum. Chciałem zdementować głupią i nie mającą podstaw plotkę, a nie pochwalić się jaki to jestem super i czego to nie robię. Jeżeli nie chce w to wierzyć - jego sprawa.
Dla potwierdzenia - zerknij do stopki w systemie rejestracji - jest tam link do strony DigiCentre. W portfolio tej firmy jest także portal MojaWyspa.co.uk, na którym przypadkiem znajduje się to forum :-D
Nie odpowiedziano na Twój post? Zrób literówkę, zobaczysz ile osób się odezwie ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,