MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

WYBORY 2007. Glosowac czy nie glosowac ?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Postów: 35

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Jakobs

Post #1 Ocena: 0

2007-10-05 11:14 (17 lat temu)

Jakobs

Posty: n/a

Konto usunięte

Witam, pytanie odnosnie nadchodzacych wyborow.
Glosowac czy nie glosowac ?
Osobiscie chce isc do wyborow, ale watpliwosci nachodza mnie w momencie wypelniania wnisoku zamieszczonego na stronach konsula.
Otoz we wniosku tym trzeba podac szczegolowe dane zamieszkania w UK i dane personalne, PESEL itd.
Nie uwazacie ze moze to byc furtka to rozpoczecia sciagania zalegych podatkow od Polakow ktorzy byli w UK duzo dluzej zanim rzad zlikwidowal podwojne opdatkowanie ?
Co myslicie na ten temat ? czy warto ryzykowac ? niewiadomo do czego te dane posluza naszym rzadzacym...
Si vis pacem, para bellum.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pluszowa

Post #2 Ocena: 0

2007-10-05 11:25 (17 lat temu)

Pluszowa

Posty: 1689

Kobieta

Z nami od: 13-02-2007

Dane są całkowicie bezpieczne i posłużą jedynie do identyfikacji osób, które zgłaszają chęć oddania głosu w wyborach. Wygląda to tak samo jak w Polsce - trzeba mieć pewność, że osoba ma prawo do głosowania lub np. czy nie dojdzie do sytuacji kiedy głos zostanie oddany podwójnie, bo powiedzmy ktoś zagłosuje również w Polsce.

Nie masz się czego obawiać.

Pozdrawiam
No mercy for the weak _ No pity for the dying _ No tears for the slain

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Jakobs

Post #3 Ocena: 0

2007-10-05 11:28 (17 lat temu)

Jakobs

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2007-10-05 11:25, Pluszowa napisał(a):
Dane są całkowicie bezpieczne i posłużą jedynie do identyfikacji osób, które zgłaszają chęć oddania głosu w wyborach.


OK, ale do identyfikacji i tak musze z soba przyniesc dowod lub paszport PL, nie rozumiem do czego im nasze dane w UK.
W PL nie zaglosuje poniewaz jestem na stale wymeldowany i nie bedzie mnie na listach.
Si vis pacem, para bellum.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pluszowa

Post #4 Ocena: 0

2007-10-05 11:36 (17 lat temu)

Pluszowa

Posty: 1689

Kobieta

Z nami od: 13-02-2007

Zapewniam cię, że nie ma się czym przejmować. Osobiście testowałam ten system i byłam przy jego tworzeniu, więc wiem, że nie ma obawy o wykorzystanie danych w innym celu jak tylko do głosowania. Poza tym, Polski nie obchodzą nasze dane zamieszkania - służą one jedynie Konsulatowi.
No mercy for the weak _ No pity for the dying _ No tears for the slain

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Jakobs

Post #5 Ocena: 0

2007-10-05 11:41 (17 lat temu)

Jakobs

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2007-10-05 11:36, Pluszowa napisał(a):
Zapewniam cię, że nie ma się czym przejmować. Osobiście testowałam ten system i byłam przy jego tworzeniu, więc wiem, że nie ma obawy o wykorzystanie danych w innym celu jak tylko do głosowania. Poza tym, Polski nie obchodzą nasze dane zamieszkania - służą one jedynie Konsulatowi.


Czyli na 100% te dane nie zostane wykorzystane prez Polski Urzad Skarobowy ? Czy w tej aplikacji na koncu jest opcja do zaznaczenia ze nie zgadasz sie na wykorzystywanie danych osobowy itd. (ochrona danych osobowych) ?
Si vis pacem, para bellum.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melka

Post #6 Ocena: 0

2007-10-05 11:43 (17 lat temu)

Melka

Posty: 12

Z nami od: 14-05-2007

Cytat:

2007-10-05 11:36, Pluszowa napisał(a):
Zapewniam cię, że nie ma się czym przejmować. Osobiście testowałam ten system i byłam przy jego tworzeniu, więc wiem, że nie ma obawy o wykorzystanie danych w innym celu jak tylko do głosowania. Poza tym, Polski nie obchodzą nasze dane zamieszkania - służą one jedynie Konsulatowi.
jak na moj gust to cos tu brzydko pachnie. powinien wystarczyc dowod osobisty i adres z polski.:-Y

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ParaDox

Post #7 Ocena: 0

2007-10-05 11:51 (17 lat temu)

ParaDox

Posty: 1543

Mężczyzna

Z nami od: 18-03-2004

Skąd: Londyn

Sprawa jest prosta. Nie glosuj, ale potem nie placz ze zady sa do dupy i nie masz do czego wracac itd.

DAj sobie podstawy do krytyki i oddaj glos.
All truth passes through three stages: First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as self-evident

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vitek

Post #8 Ocena: 0

2007-10-05 11:52 (17 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Przyznam że czekałem tylko kiedy ktoś zapyta czy konsulat nie prześle naszych danych urzędowi skarbowemu :-)
Bojaźliwym proponuję popełnienie małej pomyłki przy wpisywaniu adresu 8-)
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Jakobs

Post #9 Ocena: 0

2007-10-05 11:56 (17 lat temu)

Jakobs

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2007-10-05 11:51, ParaDox napisał(a):
Sprawa jest prosta. Nie glosuj, ale potem nie placz ze zady sa do dupy i nie masz do czego wracac itd.


Dlatego che glosowac, ale nie zeby wraca do lepszej Polski, tylko zeby ci *$% przstali osmieszac Polska na arenie miedzynarodowej. Ta Fotyga to porazka na maxa, przeciez w Polsce sa bardzo zdolni ludzie, znajac jezyki potrafiacy zachowac sie w swiecie, a ona tylko potrafi wiernie sluzyc K...
Si vis pacem, para bellum.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jakobs

Post #10 Ocena: 0

2007-10-05 11:59 (17 lat temu)

Jakobs

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2007-10-05 11:52, vitek napisał(a):
Przyznam że czekałem tylko kiedy ktoś zapyta czy konsulat nie prześle naszych danych urzędowi skarbowemu :-)

tez sie dziwie ze jesem pierwszy jesli chodzi o poruszenie tego tematu. W gronie znajomych dyskutowalismy juz o tym ponad miesiac temu. Napewno wileu z was tez.

Cytat:

2007-10-05 11:52, vitek napisał(a):
Bojaźliwym proponuję popełnienie małej pomyłki przy wpisywaniu adresu 8-)


hehe, tez o tym myslalem, zobaczymy.
Si vis pacem, para bellum.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,