MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Galopujący neomarksizm

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 60 z 61 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 59 | 60 | 61 ] - Skocz do strony

Str 60 z 61

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

jolantina

Post #1 Ocena: +1

2022-01-20 13:14:22 (2 lata temu)

jolantina

Posty: 3819

Kobieta

Z nami od: 17-11-2008

Skąd: Hogwart

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #2 Ocena: 0

2022-01-20 13:23:33 (2 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

dobrze jolantina ze to dodała kobieta bo tak sam taki wpis byłby szowinistyczny ;)



sprawa przesadzona pis jest nie do pokonania bo ma swoje wunderwaffe

moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #3 Ocena: 0

2022-01-20 14:04:32 (2 lata temu)

daavid

Posty: 5731

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Teraz pytanie czy ta kobieta faktycznie wierzy w to, że przez flakonik w którym rzekomo jest jakaś tam część ciała, sytuacja na granicy może się zmieniać, czy tylko cynicznie stawia robi z siebie wierną córę kościoła?

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #4 Ocena: 0

2022-01-22 13:15:55 (2 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Wojna rosyjsko-ukraińska wisi na włosku, Polska jest skonfliktowana z Bialorusią, Putin żąda wyprowadzenia amerykańskich wojsk z państw byłego układu warszawskiego. Co w tym czasie robią Niemcy domykają temat nord stream 2, szkołą rosyjskie wojsko, oficjalnie oświadczają, że nie wyślą Ukraińcom nawet jednego naboju i zabraniają samolotom brytyjskim z uzbrojeniem dla Ukrainy wlatywać w swoją przestrzeń powietrzna. A niezależny głos, derOnet wrzuca artykuł o Putinie jaki to swój chłop jest
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #5 Ocena: 0

2022-01-23 10:09:31 (2 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2022-01-22 13:15:55, sqlserver napisał(a):
Wojna rosyjsko-ukraińska wisi na włosku, Polska jest skonfliktowana z Bialorusią, Putin żąda wyprowadzenia amerykańskich wojsk z państw byłego układu warszawskiego. Co w tym czasie robią Niemcy domykają temat nord stream 2, szkołą rosyjskie wojsko, oficjalnie oświadczają, że nie wyślą Ukraińcom nawet jednego naboju i zabraniają samolotom brytyjskim z uzbrojeniem dla Ukrainy wlatywać w swoją przestrzeń powietrzna. A niezależny głos, derOnet wrzuca artykuł o Putinie jaki to swój chłop jest


Po fali krytyki zmieniono treść artykułu. W nowej wersji to nie der onet, ale sam Putin robi z siebie sportowca na medal.

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #6 Ocena: 0

2022-01-23 16:34:50 (2 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Pracownicy Uniwersytetu w Northampton wydali ostrzeżenie dla powieści George'a Orwella, twierdząc, że zawiera ona materiały obraźliwe, które niektórzy studenci mogą uznać za „obraźliwe i denerwujące”. Podobny los spotkał np V For Vendetta autorstwa Alana Moore'a i Davida Lloyda
Na naszych oczach dzieje się historia

Źródło
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #7 Ocena: 0

2022-01-23 16:41:48 (2 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2022-01-23 16:34:50, sqlserver napisał(a):
Pracownicy Uniwersytetu w Northampton wydali ostrzeżenie dla powieści George'a Orwella, twierdząc, że zawiera ona materiały obraźliwe, które niektórzy studenci mogą uznać za „obraźliwe i denerwujące”. Podobny los spotkał np V For Vendetta autorstwa Alana Moore'a i Davida Lloyda
Na naszych oczach dzieje się historia

Źródło


To ja jeszcze dodam ze ta powiesc to "Rok 1984".

Jest tam krytyka totalitaryzmu i cenzury.

Co sie dziwic ze sie nie podoba w czasach cenzury.

A to chyba tam wlasnie jest ta wizja miasta w ktorym pozmieniano wszystkie nazwy ulic? Czy to nie tam? Owej powiesci nie odswiezalam sobie od nastoletnich czasow mojego dlugiego zycia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #8 Ocena: 0

2022-01-23 17:27:20 (2 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Cytat:

2022-01-23 16:41:48, PannaZMokraGlowa napisał(a):
Cytat:

2022-01-23 16:34:50, sqlserver napisał(a):
Pracownicy Uniwersytetu w Northampton wydali ostrzeżenie dla powieści George'a Orwella, twierdząc, że zawiera ona materiały obraźliwe, które niektórzy studenci mogą uznać za „obraźliwe i denerwujące”. Podobny los spotkał np V For Vendetta autorstwa Alana Moore'a i Davida Lloyda
Na naszych oczach dzieje się historia

Źródło


To ja jeszcze dodam ze ta powiesc to "Rok 1984".

Jest tam krytyka totalitaryzmu i cenzury.

Co sie dziwic ze sie nie podoba w czasach cenzury.

A to chyba tam wlasnie jest ta wizja miasta w ktorym pozmieniano wszystkie nazwy ulic? Czy to nie tam? Owej powiesci nie odswiezalam sobie od nastoletnich czasow mojego dlugiego zycia.




dzięki panna umkną mi tak oczywisty fakt

tak to tam , zresztą tam ludzie niewygodni władzy byli ewapurowani czyi znikali z przestrzeni publicznej, patrz na przypadek autorki Harrego Pottera. Książkę polecam przeczytać lub sobie przypomnieć


moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #9 Ocena: 0

2022-01-25 21:49:08 (2 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Obrazek
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #10 Ocena: 0

2022-07-04 14:21:05 (2 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

A tymczasem UE chce karać za negowanie istnienia kilkudziesięciu płci
Klik
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 60 z 61 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 59 | 60 | 61 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,