MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Galopujący neomarksizm

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 35 z 61 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 34 | 35 | 36 ... 59 | 60 | 61 ] - Skocz do strony

Str 35 z 61

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

sqlserver

Post #1 Ocena: 0

2021-06-03 08:14:01 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Cytat:

2021-06-03 08:10:16, admiralbibol napisał(a):
Dobre wiesci z samego rana !
Obrazek


i tu pojawia się medyczna zagadka, czy jak obaj zajda w ciąże i urodzą w tym samym czasie to czy nadal możemy mówić o ciąży bliźniaczej
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxx1234

Post #2 Ocena: 0

2021-06-03 10:14:01 (3 lata temu)

xxxx1234

Posty: 691

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2020

Skąd: ...

Cytat:

2021-05-25 15:34:45, Kanonier30 napisał(a):
Z tego co zrozumiałem to te zarządzenia, decyzje są niemal zawsze motywowane politycznie. Decyzje zapadają głosami wybranych przez społeczeństwo reprezentantów. Taka jest nadrzędna zasada demokracji.
Pytaniem od zawsze otwartym jest 'kto jest w polityce, uczynił z działalności politycznej źródło stałego dochodu?' Albo też, to 'kto uczestniczy w wyborach lokalnych, regionalnych krajowych?' Poziom zidiocenia publiki postępuje szybko, a więc odzwierciedleniem są decyzje władz lokalnych czy stanowych. Suweren dokonał wyboru... .


Kanonier w temat demokracji trzeba się bardziej zagłębić to o czym Ty napisałeś to jest demokracja parlamentarna (moim zdaniem jedna wielka ściema) prawdziwą demokracja jest demokracja bezpośrednia i jedyny kraj jaki znam w którym mamy do czynienia z takim rodzajem demokracji to Szwajcaria. W pozostałych krajach "zachodu" tylko się mówi o demokracji, a takim, a społeczeństwu się tylko wydaje, że ma na coś wpływ.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

sqlserver

Post #3 Ocena: 0

2021-06-04 13:21:49 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

„Fachos ”,„ekipa Mussoliniego” – takie wpisy w mediach społecznościowych pojawiły się pod zdjęciem włoskiej kadry piłkarzy na Euro 2021. Fala anty-białego rasizmu nadeszła m.in. ze strony… francuskich internautów.
Obrazek
Włochy prowadzone przez trenera Roberto Manciniego zagrają z Turcją w meczu otwarcia Mistrzostw Europy. Teraz przedstawiły już oficjalnie kadrę 26 zawodników. Fotografię drużyny zamieszczono też na francuskich portalach, m.in. na Nazionele.fr i tu akurat rozpętała się rasistowska nagonka.
Odbiorcy znad Sekwany byli chyba „zszokowani”, że nie zobaczyli kolorowych zawodników, więc pisali o „drużynie rasistów”. Nawiązywano też do historii, przywołując termin „faszyści”, a nawet nazwisko samego Duce. „Musso byłby dumny” – ktoś napisał, a inny dodawał, że ten „zespół zalatuje Mussolinim”.
Niektórzy poszli jeszcze dalej. Padły porównania do „marszu Czarnych Koszul na Rzym” i do Ku Klux Klanu.

moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #4 Ocena: 0

2021-06-06 21:33:31 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Angielskim kibicom coraz mniej podoba się klękania przed meczami i coraz głośniej gwiżdżą

Reprezentacja Anglii dalej będzie klękać, choć kibicom się to nie podoba
– Jesteśmy bardziej zdeterminowani niż kiedykolwiek, by klęczeć podczas mistrzostw Europy – powiedział Southgate. – Jesteśmy rozczarowani tym, że zostaliśmy wygwizdani. Ale najważniejsze jest to, by piłkarze wiedzieli, iż jesteśmy zjednoczeni i że będziemy się wspierać. Link

Ważne jest ze reprezentacja Rumuni przeprosiła dzisiaj za dziesięciolecia prześladowań swoich czarnych niewolników
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #5 Ocena: 0

2021-06-08 08:06:33 (3 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

KAMALA HARRIS: "Do not come. The United States will continue to enforce our laws and secure our border...We, as one of our priorities, will discourage illegal migration, and I believe if you come to our border you will be turned back."

Wybory się skończyły, imigranci już są be. Obiecali co prawda 100 czy 200 tys z Afryki ale to też pewnie pójdzie w odstawkę. A ile demokraci walili w Trumpa za zatrzymywanie imigracji i budowanie muru podziałów? Cała lewica, po wyborach więc zmieniamy narrację.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #6 Ocena: 0

2021-06-08 15:40:31 (3 lata temu)

daavid

Posty: 5730

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Polecam wywiad. Polecam zwrócić uwagę nie tyle na głoszone bzdury bo ludzie różne głupoty wygadują, ale na używane formy. No bo jak ktoś nie jest babą ani chłopem to dyskryminuje go poprawną polszczyzna ;)

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27169838,kto-pierwszy-wyszedl-na-ulice-queery-i-seksworkerki-bo-my.html#s=BoxOpImg1


Tutaj próbka możliwości:

Dawno odkryłoś swoją tożsamość?

Ali: Wyoutowałom się rok temu, więc stosunkowo niedawno. To wynika też z tego, że jestem z małego miasteczka i za samą orientację seksualną dostałom parę razy w mordę. Bałom się, co by było, gdybym głośno powiedziało o swojej tożsamości. Długo zresztą nie wiedziałom, że istnieje coś takiego jak niebinarność.

Jak dostałom okres, to strasznie źle się z tym czułom. Myślałom, że jestem w tym osamotnione, a potem – co bardzo doceniam – poznałom (między innymi na Instagramie) osoby, które mi powiedziały, że być może należę do transpłciowej społeczności. Poczułom ulgę, że nie jestem samo.

[ Ostatnio edytowany przez: daavid 08-06-2021 15:50 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #7 Ocena: +1

2021-06-08 15:44:43 (3 lata temu)

daavid

Posty: 5730

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

W sumie to sam nie wiem jak się powinien zwracać bo prostytutka to seksworkerka, męski odpowiednik to seksworker a trans co sprzedaje swoje ciało to niby jaki ma zawód?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #8 Ocena: +1

2021-06-08 15:52:48 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Cytat:

2021-06-08 15:44:43, daavid napisał(a):
W sumie to sam nie wiem jak się powinien zwracać bo prostytutka to seksworkerka, męski odpowiednik to seksworker a trans co sprzedaje swoje ciało to niby jaki ma zawód?

nie jestem humanista ale transformer to idealne słowo do tego
bo pas transmisyjny i transformator chyba zajęte
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #9 Ocena: 0

2021-06-08 16:08:14 (3 lata temu)

daavid

Posty: 5730

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

W sumie.

Zresztą ja ich popieram i zgadzam się z koniecznością opodatkowania niemałych dochodów koooorew wszelkiej orientacji. Ciekaw jestem, czy będą tak bardzo popierać wszelkie lewicowe rozwiązania jeśli oznaczają, że będą płacić dość duże podatki.

[ Ostatnio edytowany przez: daavid 08-06-2021 16:08 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #10 Ocena: 0

2021-06-08 18:09:04 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Majka Jeżowska nowych czasów

Nickolodeon. Zobacz czym karmią dzieci

moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 35 z 61 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 34 | 35 | 36 ... 59 | 60 | 61 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,