MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zamieszki w USA czyli walka z rasizmem

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 71 z 74 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 70 | 71 | 72 | 73 | 74 ] - Skocz do strony

Str 71 z 74

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

sqlserver

Post #1 Ocena: 0

2021-04-23 12:16:21 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

powinni z tego reklamę społeczna zrobić i w szkołach poszczać i na banerach w kfc

moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #2 Ocena: 0

2021-04-23 12:37:34 (3 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

dobre dobre ale nagrane 2012 albo i wczesniej dzisiaj by sie raczej nie odwazyl

wtedy tego tematu w ogole nie bylo dzisiaj nawet ci ktorzy wiedza ze to "baje na dobranoc" wiedza tez ze ma to swoje plusy

i ucza sie od starszych braci w wierze

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #3 Ocena: 0

2021-04-29 13:02:42 (3 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Temat, który powinien być wydarzeniem medialnym, telewizyjnym, staje się dla mnie synonimem źle rozumianej poprawności wobec różnic etnicznych, rasowych. W tekście publikowanym w Newsach Apple, produkcji wydawcy Metro, mamy przedstawione przygotowania do nowego serialu Channel 5, gdzie rzecz będzie się działa w XVI wiecznej Anglii, za panowania Henryka VIII... brzmi zachęcająco. Niemniej Anna Boleyn - matka Elżbiety I jest czarnoskóra...

Obrazek

Było już o tym nie raz na Forum, ale we wspomnianym tekście autor(ka) nie zająknął się nawet, co do wątpliwości wobec ukazywania Anny Boleyn, jako Murzynki. Dla mnie, jako osoby interesującej się historią, to jest po prostu fałszowanie czasów Tudorów i rzecz wysoce szkodliwa. Jeżeli dziecko czy nastolatek będzie raczony takim przekazem, to wyrobi sobie opinię, że w XVI wieku czarnoskórzy byli członkami arystokratycznych rodów lub rodzin panujących.
Dla mnie rzecz nie do akceptacji i przez to filmu/serialu nie obejrzę. Byłoby to zbyt irytujące doświadczenie. Zupełne zidiocenie producentów kanału 5. Wstyd. Tylko nie wiem czy śmiać się, czy płakać?

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #4 Ocena: 0

2021-04-29 13:50:32 (3 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

O ile cieszy mnie ze filmy te tworza historie bardzie inkluzywna, o tyle nieeleganckie jest dla mnie pomijanie faktu ze w tych produkcjach pomijane sa osoby trans.

Dodatkowo - mam nadzieje ze dzisiejsi nastolatkowie po obejrzeniu tych produkcji zwroca uwage ze w dzisiejszej rodzinie krolewskiej nie wszystkie mniejszosci etniczne sa reprezenotwane w sposob odpowiadajacy roznorodnosci spoleczenstwa.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #5 Ocena: 0

2021-04-29 14:32:10 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

nadal faworyzowane są osoby szczupłe i o symetrycznych rysach niezależnie od koloru skory
czekamy żeby następna królowa miała 250 kg i była kolokwialnie mówiąc brzydka, to by był pozytywny bodziec dla wszystkich dziewczyn od kfc i fish&chips.
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #6 Ocena: 0

2021-04-29 16:05:05 (3 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Podobno serial 'The Crown' jest popularny na Netflix. To może korzystnie byłoby, aby Elżbietę II odtwarzała też ... dama o ciemniejszym kolorze skóry, a (śp) księcia Filipa przynajmniej gej. Może coś wtedy dotarłoby do imbecyli z poprawnych politycznie stacji i platform?

Pośmiać się można, ale są granice absurdu. Tylko w tym wszystkim przerażające jest to, że nikt nie ośmieli się nawet krytycznie o tym obsadzeniu roli przez Murzynkę, nikt nie piśnie słowem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wit_oldo

Post #7 Ocena: 0

2021-04-29 16:42:12 (3 lata temu)

wit_oldo

Posty: n/a

Konto usunięte

Może chociaż straci wzrok alo posadzą ją na wózek?

edit. W ramach poprawności darują jej życie? czy jednak zetną idąc pod prąd.

[ Ostatnio edytowany przez: wit_oldo 29-04-2021 16:53 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #8 Ocena: 0

2021-05-05 06:52:13 (3 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Tak to sie robi

Obrazek

BBC ani slowem sie o tym nie zajaknelo
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #9 Ocena: 0

2021-05-05 07:43:11 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Cytat:

2021-04-29 16:42:12, wit_oldo napisał(a):
Może chociaż straci wzrok alo posadzą ją na wózek?

edit. W ramach poprawności darują jej życie? czy jednak zetną idąc pod prąd.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>wit_oldo</i> 29-04-2021 16:53 ]




trochę zaspojleruje
zetną jej głowę, kat będzie biały, ubrany na biało i w czubiastym kapturze i przytrzyma ja kolanem
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2021-05-05 07:56:41 (3 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

w daily mail zarazby pewnie napisali ze to Rumun lub Polak byl

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 71 z 74 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 70 | 71 | 72 | 73 | 74 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,