MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wybory Prezydenckie 2020

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 10 z 168 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9 | 10 | 11 ... 166 | 167 | 168 ] - Skocz do strony

Str 10 z 168

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

daavid

Post #1 Ocena: 0

2020-02-21 19:40:15 (4 lata temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Duda sam sobie laurkę wystawił, podobnie jak premier i cały rząd.

Polecam filmik. O tym jak politycy niszczą Polskę:



[ Ostatnio edytowany przez: daavid 21-02-2020 19:41 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #2 Ocena: 0

2020-02-21 19:52:07 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Platforma obiecyeała i w 2007 roku i w 2011, że będziemy doganiać zachód. Zachód jest znany z pomocy socjalnej wiec pis ich z tej kolejnej niespełnionej obietnicy wyręczył. Ludzie słyszeli bzdury - ,, Jesteśmy Europejczykami!!!"(cóż za odkrycie) więc liczyli, że skoro Europejczycy w UK, Francji, Niemczech, Austrii dostają zasiłki np. na dzieci - to też chcieli być europejczykami nie gorszymi niż John, Pierre czy Helmut. Aż sie kapnęli, że po im mówi jacy to som jeuropejscy a guzik z tym robi. No wiec kapnęli się, że walą ściemę (pamiętacie co wygadywał Bronek ze WSI w kampanii jak ktoś nie stał za nim i dyktował?)i zagłosowali na pis i Dude. I ci szybciej zbliżyli ich do Europy niż PO przez 8 lat obietnic. Wiem wiem, dla was UE jednej predkosci to dalej bogaty zachod i biedna kolonia dostarczajaca siłę roboczą + zbyt dla towarów gorszej jakości (to fakt, tym sie zajął czeski parlament bo niemce przysyłali do aldi dla podludzi czekoladę o 30 % zawartości czekolady, reszta to utwardzacze, zbrylacze i syrop palmowy). Nawet GazWyb płakała, że Polacy już nie chcą szparagów u Helmuta zbierać, jest progress. Szkoda, że pis tylko wstrzymuje uwolnienie gospodarki i obnizki podatkow - ale co by nie robil to róża thun i inne pruskie stronnictwo i tak zagłosuje by uwalić polskich, konkurencyjnych transportowców. Oni tam reprezentuja intetes niemieckich i francuskich firm transportowych o czym świadczą głosowania.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #3 Ocena: 0

2020-02-26 22:57:21 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Oby przemyśleli

Obrazek
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #4 Ocena: 0

2020-02-27 02:52:47 (4 lata temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Jurek, liczyłem że odniesiesz się do filmu i mi trochę spraw wytłumaczysz....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #5 Ocena: 0

2020-02-27 07:55:26 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

david slucham tego kanalu czasami ciezko sie nie zgodzic ale nawet on jest przekonany o swoich racjach w takich 80%

zauwazyles taka zaleznosc ze wzrostowi inflacji towarzyszy tez wzrost plac? czyli co lepiej zebysmy zarabiali 1500zl bo ceny beda niskie ok

ale powiedz kto negocjowal pakiet klimatyczny ekipa pisu czy PO? platformersi ciagle obwiniaja pis o wzrost cen pradu a jak to sie dzieje ze te ceny tak rosna? tusk sprzedawal nasze certyfikaty za grosze a teraz trzeba je odkupowac po zawyzonych cenach.

zauwazyles ze caly nasz region mam na mysli kraje wschodnie ktore rozwijaja sie w dobrym tempie maja zblizona inflacje do Polski?
a juz dalej np indie gdzie jest bum gospodarczy widziales jaka tam jest inflacja? kraje eksportujace maja w tym interes zeby inflacja byla wieksza poki co nie ma tragedii
wystarczylaby likwidacja 500plus "w razie w" podniesienie stop i wszystko pod kontrola
dawid platfusy lubia obwinia pis ale wejdz w moja galerie to zobaczysz schetyne jak szczerzy zeby do plakatu wyborczego platformy " 500plus na pierwsze dziecko"
: ))))

myslisz ze pis dalby 500na pierwsze gdyby PO nie zrobila sobie z tego hasla wyborczego?
otworz oczy ta nieodpowiedzialnosc plynie z 2stron

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #6 Ocena: 0

2020-02-27 13:26:51 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Wybacz david, piszę od 4 lat, że nie popieram polityki gospodarczej pisu, podwyżek płac i świadczeń socjalnych kosztem podwyżek podatków, akcyz i wzrostu długu publicznego. Czyli generalnie socjalizmu i mieszania się państwa w gospodarkę jak i jej regulowania. Jestem też za tym, by konstruować budżet z nadwyżkami a nie z długiem co od 30 lat się nie stało.

Ten Pan z filmiku nic nowego nie odkrył ale jak pisze cris - może lepiej by Polacy zarabiali 1500, wakacje spędzali na ławce przed blokiem i z rozdziawionymi gębami i zazdrością patrzyli na emigrantów zarabiających w funtach czy ojro i pływających w basenach pełnych szmalcu. Nadrobić lata socjalizmu i 30 lat wspaniałej transformacji Balcerowicza będzie trudno z ekonomicznego punktu widzenia. Zachód miał plan marshalla, ogromną pomoc i lata bidy, z której wyciągnął ją przemysł i kapitalizm w czystej wersji. U nas Balcerowicze i inni przemysł wygasili bo kolonia produkująca tanią siłę roboczą musi być biedna by miał kto szparagi u Helmuta zbierać (nauczyciele w wakacjach na szparagach to wizytówka rządów PO) ale z odrobiną kasy by kupić odpady z zakładów produkcyjnych, które aldi czy lidl sprzedaje w PL.

Ale mnie w tej kampanii bawi jedno hasło - w przeciwieństwie do Dudy wszyscy kandydaci chcą być prezydentem wszystkich Polaków. Takie tanie hasełka lud prosty łyka, kandydaci już na wstępie robią ludzi w wuja. Nie można być prezydentem wszystkich obywateli, chyba że zagłosuje 100% uprawnionych a kandydat dostanie 100%. Tanie hasła dla coraz gorzej wykształconych ludzi (tzn.dyplom mają ale coraz mniejszym wysiłkiem) - i to martwi bardziej, czy wygra Hołownia-katolik co chce małżeństw kościelnych par jednopłciowych czy kto będzie I damą gdy wygra Biedroń i czy śmiszek będzie latał w kiecce bo Białym Domu.

Niby 30lat demokracji a ciemny lud dalej nie wie, że wygra ten, na kogo większość głosujących odda swój głos i on będzie reprezentował ich poglądy a nie tych, co na niego nie głosowali. Ze wszystkich dotychczasowych prezydentów, Duda najlepiej się prezentuje i wyraża - co jest jednym z nielicznych plusów. Przynajmniej nie wysyłamy w świat prostaków po zawodówkach, spuchniętych pijaków z PZPR czy bełkoczących Bronisławów ze wsi, którzy pouczają Obamę po polskiemu jak żonę ,,trzymać krótko'' a w parlamencie japońskim zachowują się jak w Legolandzie. Kidawa jest bardzo inteligentna, ledwo skleca poprawne zdania po polsku i non-stop łazi z prompterem czy jak ten podpowiadacz co powiedzieć się zwie. PSL spalony bo ceny gazu od 10 lat najwyższe w Europie a Kamysz zdawkowo ,,no to był błąd z którego PSL wyciągnął wnioski''. Noż kuźwa, zwykły Kowalski i resztki przemysłu wyciągnęły wnioski po tym jak Pawlak wynegocjował ceny i umorzył długi Gazpromowi (kto bogatemu zabroni) a potem ludzie palą byle czym bo mało zarabiają a za gaz płacą więcej niż Niemcy. ,,Smog w Krakowie, ludzie byle co palą!!'' - dzięki PSLowi między innymi. Do tego ta walka o wyższe dotacje dla rolników, coby rolnik miał miej produkować, więcej nicnierobić i kasę brać. Czemu nie iść przykładem Nowej Zelandii? Czemu nie kopiować wzorców, które kiedyś się sprawdziły albo obecnie sprawdzają w innych krajach? A nie no, traktat lizboński i żebranie o dotacje by być Europejczykami pierwszej prędkości. Szczerze? Nie ma kandydata i guzik mnie obchodzi kto wygra bo nic się nie zmieni. W PL nie ma systemu prezydenckiego a prezydent jeździ tylko po świecie pogadać albo przyjmuje gości. Niech już będzie ktoś z prezencją niż spuchnięty od wódki burak co kłamał, że ma magistra.

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 27-02-2020 13:35 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #7 Ocena: 0

2020-02-28 13:30:56 (4 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Kampania do tej pory wygląda tak - wszyscy huraaa jaki pis be i jaki ja będę prezydent wszystkich Polaków. Prym wiedzie wiadomo PełO i Kidawa ,,Nie umię po polskó'' Błońska - na tweeterze domaga się od rządu by podał faktyczną liczbę zarażonych koronawirusem w Polsce a nie ukrywał i szachował bezpieczeństwem Polek i Polaków. Stronnictwo pruskie liczy na strach i przerażenie Polaków, koronawirus jako element kampanii prezydenckiej...

Śmiano się z Leppera i jego Klewek a się okazało, że jednak jankesi wozili talibów na Mazury i robili im tam różne rzeczy niezgodne z konwencjami międzynarodowymi. O tym nielegalnym procederze musiał wiedzieć ówczesny komuch-premier i ówczesny komuch-prezydent. Pierwszy zamiast w pierdlu jest europosłem a drugi chyba wszył sobie esperal bo wygląda lepiej niż za prezydentury - jakby wątroba mu się trochę zregenerowała. Może zrobi tego magistra wreszcie? Teraz są uczelnie, że wystarczy płacić a dyplom z socjologii czy czegośtammagisterskiego wjeżdża w ręce niemal samoistnie.

Ja jak obiecałem - z braku kandydatów głosuję na Biedronia. Chcę zobaczyć tańszą wersję Konczity jako pierwszą damę. Wiem, że Biedroń może zrobić z Polską to co zrobił ze Słupskiem i za prezydencką forsę będzie latał na wycieczki - ale więcej szkody w naszym ustroju prócz wizerunkowego prezydent wyrządzić nie może. Mimo, że Robert obiecał jak Donald, że Polska najważniejsza i nie wyjedzie do Brukseli - a wyjechał to i tak ma mój głos. Szef nieistniejącej już partii, którego spadkobiercy akcji Hiacynt nominowali na kandydata - Polska XXI wieku.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nEUROn

Post #8 Ocena: 0

2020-02-29 09:08:28 (4 lata temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Protestujący w Pucku dostali zarzuty zakłócania ciszy.
"A co z salwami honorowymi podczas uroczystości"?
W trakcie tej uroczystości oddano dwanaście salw honorowych, a nad głowami uczestników latał helikopter.

Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: nEUROn 29-02-2020 09:09 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #9 Ocena: 0

2020-02-29 09:16:44 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

i... uwaga...
co maja salwy honorowe do tego chamstwa ktore bylo tam prezentowane
:-!

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 29-02-2020 09:17 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nEUROn

Post #10 Ocena: 0

2020-02-29 09:38:18 (4 lata temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Tu chodzi o zakłócanie ciszy.
A te śmigłowce to antka niewidzialne i niesłyszalne.
Nie podeszło pod obrazę Anrzeja to wymyślili usłużni co innego.


A teraz boli w drugą stronę.
Na to co napisałeś za pierwszym razem czyli o chamstwie po krzyczeli przeciw Anrzejowi odpowiem słowami posłanik pis.

"Słychać wycie , znakomicie."

Wersal się skończył.

Tak przypomnę bo Krzysiu ma krótką pamięć o zachowaniu pisowców w stosunku do Komorowskiego na jego wiecach wyborczych i innych polityków z PO oraz żołnierzy AK na cmentarzu Powązkowskim.

Po przylocie do Warszawy byłem na patelni.
Tak chyba wszystkie sztaby wyborcze wystawiły swoich ludzi do zbierania podpisów.
Podpisałem się pod listą MKB i idąc do Empiku spotkałem K. Lubnauer która dała mi gazetkę wyborczą MKB a potem kupiłem soczek.

A pod nakrętko było to:

Obrazek

A Gryzilla miała jakiś inny soczek. Pewnie z wirusem.

[ Ostatnio edytowany przez: nEUROn 29-02-2020 09:38 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 10 z 168 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9 | 10 | 11 ... 166 | 167 | 168 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,