MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zrzeczenie sie obywatelstwa.

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

4ary

Post #1 Ocena: 0

2019-10-14 23:03:42 (5 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Tematy mogá być bardziej interesujące lub mniej. Ten niestety był żałosny biorąc pod uwagę okoliczności wczorajszego wieczoru. Flustracja przybiera różne oblicze.
Niejaki Wiedźmin co prawda paszportu jeszcze nie chce oddać ale wczorajszy wieczór zakończył demonstrując swoje cztery litery. To pewnie był jakiś głębszy przekaz więc ta mniej wykształcona część społeczeństwa głosująca na pis i tak tego nie zrozumie.

[ Ostatnio edytowany przez: 4ary 14-10-2019 23:28 ]

To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2019-10-14 23:11:42 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2019-10-14 22:07:22, daavid napisał(a):
Cytat:

2019-10-14 10:50:04, Wielim napisał(a):
Lisek masz jakiś powód by zrzec się obywatelstwa , czy tylko własne widzi mi się ? Do ceny wniosku powinni dorzucić rachunek za edukację i opiekę medyczną czy socjalną podczas pobytu w Polsce ,jak mniemam w Twoim wypadku ładne kilkanaście-kilkadziesiat lat ... I co dalej? Obywatelstwo jakiego kraju? To że szczur na przykład mieszka w stajni to znaczy że jest koniem ? Nie bardzo rozumiem


Nie bardzo rozumiem. Uważasz, że jesteś coś winien Polsce bo z niej wyjechałeś a kraj wcześniej w Ciebie zainwestował?


Tak jestem winien Polsce wszytko , w sumie to jestem Jej wdzięczny , za wykształcenie , za pokazanie mi świata , za to , że wykształcili mi prawdziwy obraz świata , że chłopak to chłopak , dziewczyna to dziewczyna , że mogłem w tym pięknym kraju jako sześciolatek zbierać kasztany , żołędzie , liście , że pokazała mi jak roznozniac dobro od zła , jak pięknie być wychowywanym w duchu wiary , nadziei , miłości do własnego kraju , pięknego , zielonego , własnego , i dziękuję za to , że chociaż mieszkam poza obszarem ojczyzny , napewno wrócę do niej na stałe , mimo wielu niedociągnięć , to jest mój dom , prawdziwy dom . Wykształcenie ... Wsiada Azjata z Bahrajnu i jest pewny że nie wiem czy w ogóle taki kraj istnieje , rozmowa z soboty , mówię , że my Polacy wiemy wszystko ,a nie tylko jak podłączyć toster , przyznał mi rację , dużo rozmawialiśmy ...
Wracając do tematu , nieraz wspomniałem , że przyjechałem tu kilkanaście lat temu dla zabawy , ale po tych latach można stwierdzić jasno , to trzeci świat , gdzie połowa stolicy jest zamknięta z powodu robot ziemnych (gaz i kanalizacja z innej epoki) a druga połowa przez ... zmieniających się co miesiąc , raz "ekolodzy" , raz lbgt , pilnują ich setki , tysiące policjantów , kilometr dalej 15 letni syn czarnych imigrantów morduje innego 15 latka , i tak jest codziennie , wyjechałbym stąd odrazu gdyby nie moje obecne zarobki , podczas każdej wizyty w Polsce widzę że nasz kraj jest dawno do przodu w porównaniu z UK , im została lepsza kolej i drogi poza Londynem, reszta to epoka kamienia łupanego , nawet internet

Uwaga moderatora: Post edytowany 2. Na forum nie wolno umieszczać postów lub tematów, które: a) wyśmiewają innych użytkowników forum, ubliżają im, albo naruszają wolność osobistą b) są sprzeczne z prawem i zasadami ładu społecznego, propagują przemoc, są rasistowskie, nawołują do nienawiści na tle rasowym, religijnym itp. Konefka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #3 Ocena: 0

2019-10-15 03:22:09 (5 lat temu)

daavid

Posty: 5723

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Cytat:

2019-10-14 23:11:42, Wielim napisał(a):
Cytat:

2019-10-14 22:07:22, daavid napisał(a):
Cytat:

2019-10-14 10:50:04, Wielim napisał(a):
Lisek masz jakiś powód by zrzec się obywatelstwa , czy tylko własne widzi mi się ? Do ceny wniosku powinni dorzucić rachunek za edukację i opiekę medyczną czy socjalną podczas pobytu w Polsce ,jak mniemam w Twoim wypadku ładne kilkanaście-kilkadziesiat lat ... I co dalej? Obywatelstwo jakiego kraju? To że szczur na przykład mieszka w stajni to znaczy że jest koniem ? Nie bardzo rozumiem


Nie bardzo rozumiem. Uważasz, że jesteś coś winien Polsce bo z niej wyjechałeś a kraj wcześniej w Ciebie zainwestował?


Tak jestem winien Polsce wszytko , w sumie to jestem Jej wdzięczny , za wykształcenie , za pokazanie mi świata , za to , że wykształcili mi prawdziwy obraz świata , że chłopak to chłopak , dziewczyna to dziewczyna , że mogłem w tym pięknym kraju jako sześciolatek zbierać kasztany , żołędzie , liście , że pokazała mi jak roznozniac dobro od zła , jak pięknie być wychowywanym w duchu wiary , nadziei , miłości do własnego kraju , pięknego , zielonego , własnego , i dziękuję za to , że chociaż mieszkam poza obszarem ojczyzny , napewno wrócę do niej na stałe , mimo wielu niedociągnięć , to jest mój dom , prawdziwy dom . Wykształcenie ... Wsiada Azjata z Bahrajnu i jest pewny że nie wiem czy w ogóle taki kraj istnieje , rozmowa z soboty , mówię , że my Polacy wiemy wszystko ,a nie tylko jak podłączyć toster , przyznał mi rację , dużo rozmawialiśmy ...
Wracając do tematu , nieraz wspomniałem , że przyjechałem tu kilkanaście lat temu dla zabawy , ale po tych latach można stwierdzić jasno , to trzeci świat , gdzie połowa stolicy jest zamknięta z powodu robot ziemnych (gaz i kanalizacja z innej epoki) a druga połowa przez ... zmieniających się co miesiąc , raz "ekolodzy" , raz lbgt , pilnują ich setki , tysiące policjantów , kilometr dalej 15 letni syn czarnych imigrantów morduje innego 15 latka , i tak jest codziennie , wyjechałbym stąd odrazu gdyby nie moje obecne zarobki , podczas każdej wizyty w Polsce widzę że nasz kraj jest dawno do przodu w porównaniu z UK , im została lepsza kolej i drogi poza Londynem, reszta to epoka kamienia łupanego , nawet internet



Jakie wykształcenie dała Ci Polska?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2019-10-16 14:25:39 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Wypowiedzi zarobkowo- mieszkaniowe zostały przeniesione do tego tematu http://www.mojawyspa.co.uk/forum/36/53830/Prosba-do-emigrantow-nie-robcie-ludziom-w-Polsce-wody-z-mozgu,690i tam proszę je kontynuować. Każda kolejna w tym wątku o tej tematyce będzie kasowana.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,