MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wybory Parlamentarne 2019 - Na kogo zagłosuje Polonia?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 28 z 34 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 27 | 28 | 29 ... 32 | 33 | 34 ] - Skocz do strony

Str 28 z 34

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

4ary

Post #1 Ocena: 0

2019-10-13 23:09:51 (5 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-10-13 22:36:31, lisek_manchester napisał(a):
Cytat:

2019-10-13 22:27:22, Wielim napisał(a):
To jedyne chyba co dzieli UK od Polski , zarobki , i żadna w tym sobą czy zasługa obecnie zarzadych czy to w Polsce czy w UK , wina raczej UK ale historyczna , obecnie obserwując Polskę radzi sobie świetnie , to kraj do którego chce wrócić , jedyne co trzyma mnie w UK to tylko zarobki , głosuje ,bo chce wrócić do normalnego kraju

Nie tylko zarobki. Tutaj moje dzieci, ktore sa rasy mieszanej moga chodzic do szkoly nie bedac szkalowane za to ze sa inne. Tutaj moja zona moze spokojnie chodzic do pracy bez powszechnie widzianego i slyszanego polskiego rasizmu. Tutaj moge isc do supermarketu i jestem przywitany z usmiechem. Ja glownie wynioslem sie z Polski ze wzgledu wlasnie na wszechobecny rasizm. Nie wiem dlaczego, ale w Polsce nadal ludzie uwazaja ze biala rasa jest lepsza od innych!



Szkoda czasu na komentowanie tych twoich teorii o rasistach. To,że na ulicach w większości spotykasz białych nie jest wyznacznikiem poziomu rasizmu.
Nie rozumiem tylko ludzi, którzy mieszkając na stałe w innym kraju i utrzymując ze swoich podatków miejscowych polityków roszczą sobie prawo do podejmowania decyzji za tych co mieszkają w Polsce i tam płacą swoje podatki. Z perspektywy angielskiej kanapy wiele spraw dziejących się w Polsce może wyglądać inaczej więc to nie moja sprawa mieszać w cudzych garach jeśli nie zamierzam tam wracać w najbliższym czasie. Inną sprawą jest brak jakiegokolwiek rzeczowego i godnego zaufania kandydata wśród tych darmozjadów.
To tylko moje osobiste podejście do udziału w wyborach ale patrząc na procentowy udział w wyborach emigrantów to większość chyba myśli podobnie.

[ Ostatnio edytowany przez: 4ary 13-10-2019 23:16 ]

To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lisek_mancheste

Post #2 Ocena: 0

2019-10-13 23:10:24 (5 lat temu)

lisek_manchester

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-10-13 23:05:11, Wielim napisał(a):
Nie dziwię się opinii społecznej w Polsce . Statystyki w Londynie mogą mówić same za siebie ,nie ma podziału na rasy bo w tym kraju to nielegalne , ale przejrzyj stronę typu London Crime News I wszystkie artykuły z morderstwem , 90% "rdzenni" potomkowie afrykanczykow


Bzdury kompletne piszesz... pracuje w wiezieniu takze nieco wiem jakie rasy siedza za kratkami... jakby tak bylo jak twierdzisz wiezienia bylyby przepelnione wlasnie tymi ludzmi a tak nie jest... morderstwa popelniane przez inne rasy sa pojedyncze.. biali robia to duzo czesciej, tylko to jest mniej rozglaszane.

Opinia moderatora: Przypominam, ze to temat o wyborach parlamentarnych, nie rasizmie. Koenfka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #3 Ocena: 0

2019-10-13 23:11:02 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Dobra, dajcie spokój. Statystyki swoje mówią.

Ja chcioł wiedzieć czy Jachira dostała sie do Sejmu. Neuron i Staś będą mieli reprezentanta.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lisek_mancheste

Post #4 Ocena: 0

2019-10-13 23:12:56 (5 lat temu)

lisek_manchester

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-10-13 23:11:02, Jurny_Jurek napisał(a):
Dobra, dajcie spokój. Statystyki swoje mówią.

Ja chcioł wiedzieć czy Jachira dostała sie do Sejmu. Neuron i Staś będą mieli reprezentanta.

Dokladnie.. ludzie wybrali i tyle.. czy nam sie to podoba czy nie... :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2019-10-13 23:14:20 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Człowieku jakie ty masz statystyki ? Multikulti w Londynie , czarne gangi po 15 lat , 138 ofiar w 2018 roku , w większości dzieci czarnych imigrantów którzy przyjechali po 1960 , dostali domy socjalne i zasiłki , dziś obcina się zasiłki i dzieci cpaja i zabijają , dziwne że zawsze czarne , to nie rasizm , to prawda , a ty płaczesz na 500 plus Kaczyńskiego a płacisz na czarne gangi , jedz na jakiekolwiek dzielnice poza ściśle centrum Londynu , czarno , brud , smród i zasiłki

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 13-10-2019 23:15 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2019-10-13 23:15:13 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Panowie temat dotyczy wyborów parlamentarnych, a Wy odpływacie w stronę dywagacji o rasizmie.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2019-10-13 23:16:55 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Ewka tu nie ma co pisać , taka jest prawda ! Nie przenoście nam Afryki z Londynu do Warszawy ! Mamy małe dzieci i kobiety !!!

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 13-10-2019 23:17 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lisek_mancheste

Post #8 Ocena: 0

2019-10-13 23:17:11 (5 lat temu)

lisek_manchester

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-10-13 23:09:51, 4ary napisał(a):
Cytat:

2019-10-13 22:36:31, lisek_manchester napisał(a):
Cytat:

2019-10-13 22:27:22, Wielim napisał(a):
To jedyne chyba co dzieli UK od Polski , zarobki , i żadna w tym sobą czy zasługa obecnie zarzadych czy to w Polsce czy w UK , wina raczej UK ale historyczna , obecnie obserwując Polskę radzi sobie świetnie , to kraj do którego chce wrócić , jedyne co trzyma mnie w UK to tylko zarobki , głosuje ,bo chce wrócić do normalnego kraju

Nie tylko zarobki. Tutaj moje dzieci, ktore sa rasy mieszanej moga chodzic do szkoly nie bedac szkalowane za to ze sa inne. Tutaj moja zona moze spokojnie chodzic do pracy bez powszechnie widzianego i slyszanego polskiego rasizmu. Tutaj moge isc do supermarketu i jestem przywitany z usmiechem. Ja glownie wynioslem sie z Polski ze wzgledu wlasnie na wszechobecny rasizm. Nie wiem dlaczego, ale w Polsce nadal ludzie uwazaja ze biala rasa jest lepsza od innych!



Szkoda czasu na komentowanie tych twoich teorii o rasistach. To,że na ulicach w większości spotykasz białych nie jest wyznacznikiem poziomu rasizmu.
Nie rozumiem tylko ludzi, którzy mieszkając na stałe w innym kraju i utrzymując ze swoich podatków miejscowych polityków roszczą sobie prawo do podejmowania decyzji za tych co mieszkają w Polsce i tam płacą swoje podatki. Z perspektywy angielskiej kanapy wiele spraw dziejących się w Polsce może wyglądać inaczej więc to nie moja sprawa mieszać w cudzych garach jeśli nie zamierzam tam wracać w najbliższym czasie. Inną sprawą jest brak jakiegokolwiek rzeczowego i godnego zaufania kandydata wśród tych darmozjadów.
To tylko moje osobiste podejście do udziału w wyborach ale patrząc na procentowy udział emigrantów to większość chyba myśli podobnie.

To nie teorie tylko doswiadczenie zyciowe. Moze w innych czesciach kraju tak nie jest.. W Bydgoszczy w 2004 roku niestety ale bylo tak jak to opisywalem.. jesli sie zmienilo to super... Ja w kazdym razie zostaje gdzie jestem.. tu jest moja rodzina i moj dom, natomiast pojde za glosem innych i w nastepnych wyborach juz bral udzialu nie bede, gdyz tak jak to mowia inni: mnie to nie dotyczny. Skupie sie na wybieraniu politykow do rzadu w UK.

[ Ostatnio edytowany przez: lisek_manchester 13-10-2019 23:17 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #9 Ocena: 0

2019-10-13 23:20:55 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Psze o spokój dzisiaj. Neuron z kłeszczem przełknęli kolejną pigułę w postaci ,,ojej pis, pouska zbankuutuje!!.

Mnie cieszy lewica i konfederacja. Berkowicz bedzie orał Zandnerga a stary Janusz Kaczafiego, Kosiniaka i Czarzestego komucha. Jeszcze tylko Jachira, Senyszyn i zoo kompletne.

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2019-10-13 23:26:38 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

A mnie cieszy że neuron tak bardzo pomiatany przez Jurka , może znajdzie sobie zajęcie godne swojej osoby , może jakaś kobiete , może zwolni mieszkanie mamy i przestanie trolować , pozdrawiam , sromotna porażka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 28 z 34 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 27 | 28 | 29 ... 32 | 33 | 34 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,