MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wybory Parlamentarne 2019 - Na kogo zagłosuje Polonia?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 27 z 34 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 26 | 27 | 28 ... 32 | 33 | 34 ] - Skocz do strony

Str 27 z 34

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

SweetLiar

Post #1 Ocena: 0

2019-10-13 22:49:37 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Anglicy to akurat jest bardzo rasistowski naród, oni tego nie okazują, taka jest różnica. W Polsce jest więcej ciekawskich spojrzeń, zwłaszcza na prowincji, ale to nie ma nic wspólnego z rasizmem, to zwykła ludzka ciekawość. Też mam w rodzinie dzieci z mieszanych związków, które dorastały w Polsce, a teraz tam studiują i nikomu przez myśl nie przeszło, żeby stamtąd wyjeżdżać z powodu rasizmu, którego nigdy nie doświadczyły.

Wyjechałeś z Polski i tutaj jesteś bo masz lepsze zarobki, sam to napisałeś, a teraz dorabiasz do tego ideologie rasizmu
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lisek_mancheste

Post #2 Ocena: 0

2019-10-13 22:50:59 (5 lat temu)

lisek_manchester

Posty: n/a

Konto usunięte

Rasistow spotkasz wszedzie zarowno w UK, Niemczech czy w Chinach. Ja nie twierdze ze UK to jest kraj Utopia, jednakze tutaj mozna spokojnie zyc bez jawnego ukazywania tego rasizmu przez ludzi nas otaczajacych. W Manchester jeszcze sie nie spotkalem z sytuacja, gdy ludzie w naszym kierunku rzucaliby jakiekolwiek obrazliwe hasla, w Polsce niestety jest to powszechne.Moje dzieciaki, ktore teraz maja 13 i 15 lat nigdy nie spotkaly sie z rasizmem od strony rowiesnikow, podczas, gdy w Polsce nawet podczas kilkudniowego urlopu zdazylismy sie z tym spotkac.

[ Ostatnio edytowany przez: lisek_manchester 13-10-2019 22:51 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lisek_mancheste

Post #3 Ocena: 0

2019-10-13 22:53:54 (5 lat temu)

lisek_manchester

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-10-13 22:49:37, SweetLiar napisał(a):
Anglicy to akurat jest bardzo rasistowski naród, oni tego nie okazują, taka jest różnica. W Polsce jest więcej ciekawskich spojrzeń, zwłaszcza na prowincji, ale to nie ma nic wspólnego z rasizmem, to zwykła ludzka ciekawość. Też mam w rodzinie dzieci z mieszanych związków, które dorastały w Polsce, a teraz tam studiują i nikomu przez myśl nie przeszło, żeby stamtąd wyjeżdżać z powodu rasizmu, którego nigdy nie doświadczyły.

Wyjechałeś z Polski i tutaj jesteś bo masz lepsze zarobki, sam to napisałeś, a teraz dorabiasz do tego ideologie rasizmu


Nie pisalem, ze wyjechalem z Polski ze wzgledu na zarobki.. pisalem po prostu ze tutaj zarabiam wiecej, niz zarabialbym w Polsce na tym samym stanowisku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #4 Ocena: 0

2019-10-13 22:54:57 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Taka ciekawostka , po kilkunastu latach mieszkania w Londynie trudno nie być rasistą , zachowanie niektórych to inny świat , w Polsce nie do pomyślenia , 132 morderstwa w większości czarnych gangów , mało tego 99% większości małoletnich których rodzice przyjechali z tych koloni UK , dostali mieszkania socjalne i nigdy nie pracowali, ot taki postęp kulturowy , że Anglik boi się odezwać w Londynie ... Przyjeżdżając do Anglii nigdy nie miałem z nimi do czynienia , teraz wiem żeby to unikać , to nie rasizm kur.. tylko samoobrona

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 13-10-2019 22:56 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lisek_mancheste

Post #5 Ocena: 0

2019-10-13 22:58:04 (5 lat temu)

lisek_manchester

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-10-13 22:54:57, Wielim napisał(a):
Taka ciekawostka , po kilkunastu latach mieszkania w Londynie trudno nie być rasistą , zachowanie niektórych to inny świat , w Polsce nie do pomyślenia , 132 morderstwa w większości czarnych gangów , mało tego 99% większości małoletnich których rodzice przyjechali z tych koloni UK , dostali mieszkania socjalne i nigdy nie pracowali, ot taki postęp kulturowy , że Anglik boi się odezwać w Londynie ... Przyjeżdżając do Anglii nigdy nie miałem z nimi do czynienia , teraz wiem żeby to unikać , to nie rasizm kur.. tylko samoobrona

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Wielim</i> 13-10-2019 22:56 ]



Wyglada na to, iz mamy zupelnie inne doswiadczenia zyciowe. Nigdy nie mieszkalem w Londynie, wiec ciezko mi sie wypowiadac na ten temat. Najwyrazniej w Manchesterze jest zupelnie inaczej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2019-10-13 23:00:23 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Poczekaj czy to nie w UK giną 15 latkowie na ulicach ? Poczekaj czy to nie w Manchesterze wczoraj był nożownik ? A rok temu największe zamachy w historii UK ? Czy któryś z zamachowców był Polakiem albo conajmniej Anglikiem ? Poczekaj , może mieszkam w Londynie , u was jest inaczej hahahaha

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lisek_mancheste

Post #7 Ocena: 0

2019-10-13 23:02:09 (5 lat temu)

lisek_manchester

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-10-13 22:49:37, SweetLiar napisał(a):
Anglicy to akurat jest bardzo rasistowski naród, oni tego nie okazują, taka jest różnica. W Polsce jest więcej ciekawskich spojrzeń, zwłaszcza na prowincji, ale to nie ma nic wspólnego z rasizmem, to zwykła ludzka ciekawość. Też mam w rodzinie dzieci z mieszanych związków, które dorastały w Polsce, a teraz tam studiują i nikomu przez myśl nie przeszło, żeby stamtąd wyjeżdżać z powodu rasizmu, którego nigdy nie doświadczyły.

Wyjechałeś z Polski i tutaj jesteś bo masz lepsze zarobki, sam to napisałeś, a teraz dorabiasz do tego ideologie rasizmu

Poraz kolejny to napisze, wyglada na to, iz po prostu masz inne doswiadczenie z pobytu w Polsce. Ja oposcilem ten kraj w 2004 roku. W tym czasie mialem bardzo zle doswiadczenie zarowno od strony rodziny, jak i otoczenia.Opinie niestety ale wyrabiaja rozne doswiadczenia zyciowe.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #8 Ocena: 0

2019-10-13 23:02:22 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

A bo i tydzień temu czy dwa wrzucił czysto biały Anglik z Afryki dziecko do rzeki bo mu się zasiłki skończyły...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2019-10-13 23:05:11 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Nie dziwię się opinii społecznej w Polsce . Statystyki w Londynie mogą mówić same za siebie ,nie ma podziału na rasy bo w tym kraju to nielegalne , ale przejrzyj stronę typu London Crime News I wszystkie artykuły z morderstwem , 90% "rdzenni" potomkowie afrykanczykow , ja sam nie pośle syna tutaj do szkoły , możesz nazywać mnie rasistą , ja ci odpowiem CZLOWIEKU SPOJRZ NA STATYSTYKI W LONDYNIE !!!

Uwaga moderatora: 2. Na forum nie wolno umieszczać postów lub tematów, które: a) wyśmiewają innych użytkowników forum, ubliżają im, albo naruszają wolność osobistą b) są sprzeczne z prawem i zasadami ładu społecznego, propagują przemoc, są rasistowskie, nawołują do nienawiści na tle rasowym, religijnym itp. Post edytowany. Konefka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lisek_mancheste

Post #10 Ocena: 0

2019-10-13 23:05:27 (5 lat temu)

lisek_manchester

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-10-13 23:00:23, Wielim napisał(a):
Poczekaj czy to nie w UK giną 15 latkowie na ulicach ? Poczekaj czy to nie w Manchesterze wczoraj był nożownik ? A rok temu największe zamachy w historii UK ? Czy któryś z zamachowców był Polakiem albo conajmniej Anglikiem ? Poczekaj , może mieszkam w Londynie , u was jest inaczej hahahaha


To sa pojedyncze ataki.. jak mozna wszystkich przekreslac ze wzgledu na pojedyncze sztuki? Po ataku w arenie to wlasnie azjatyccy taksowkarze rozwozili ludzi do domow za darmo. Wiekszosc spoleczenstwa islamskiego byla przerazona tym atakiem. Nie zapominaj ze terrorysci to nie muzulmanie - oni sie pod ta religie podszywaja - tak jak to robili krzyzacy mordujac ludzi w imie chrzescijanstwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 27 z 34 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 26 | 27 | 28 ... 32 | 33 | 34 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,