MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Marsz dla zycia i rodziny (cos innego od genderowych gej prajdow) ?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 9 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 9 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2019-06-19 09:33:47 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Czyli te 99% hetero pedofilii z tej grupy zatrzymanych ci zupełnie nie przeszkadza, ale jeden nie hetero to już jest podstawą do szykanowania osób o innej orientacji seksualnej? Ciekawe masz pod3jwcie. Podaj jeszcze link, bo każdemu się mogę newsy potwierdzające swoje zdanie przypominać.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #2 Ocena: 0

2019-06-19 09:37:56 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

napisal ze to byl 14letni chlopiec moze
jurkowi chodzilo o to ze w kontekscie sprawy polanskiego ocen tvnu to juz nie jest taka oczywista pedofilia?

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 19-06-2019 09:45 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #3 Ocena: 0

2019-06-19 09:39:18 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Przeraża mnie ignorancja, nienawiść i ciemnota...

Marcin Zegadło, Park Jasnogórski, Częstochowa:
Obrazek

Kilka starszych pań wokół stolika, na którym ulotki, mniej więcej, z tym co rzyga z głośnika. Panie o twarzach zaciętych jak zamek w stenie powstańca.
- Przecież to klamstwa - mówię - Skąd te dane - pytam naiwnie, jakbym mówił do kogoś, kto przyszedł tutaj z jakąś wiedzą, nie z propagandą, zachowuję się jakbym rozmawiał co najmniej z Tischnerem, a gadam z Goebbelsem.
W odpowiedzi, starsza pani, proponuję mi żebym pojechał pomodlić się do Matki Boskiej. Odpowiadam, że jestem niewierzący, więc, nie bardzo. Wtedy ta druga sugeruje żebym stąd odjechał, że powinienem się wstydzić, ponieważ mam córkę i ją też to może spotkać. Pytam, co mianowicie może spotkać moje dziecko, na co ta pierwsza odpowiada, że "na przykład masturbacja". Pytam zatem zaczepnie, kiedy ostatni raz pani się masturbowała i czy to naprawdę było takie przykre doświadczenie, chociaż przyznam szczerze, że jest to pytanie z gatunki pytań o charakterze bezpośrednim. Pytam, czy któraś z obecnych tutaj pań, zna osobiście chociaż jedną homoseksualną osobę, czy mają taką osobę w swoim najbliższym otoczeniu, czy spotkało je ze strony osób homoseksualnych coś złego, kiedykolwiek. Ta trzecia, która rozklada ulotki mówi: "Nie rozmawiać z nim! Nie dyskutować! Z Wyborczej jest. Albo z TVN-u."*
"Prowokacja, prowokacja" - mówi tej pierwszej do ucha facet, który przypomina mi mojego nauczyciela WOS-u z podstawówki. "Biedne dziecko" - mówi ta druga i przygląda się mojej trzyletniej córce wzrokiem, którym w słabych produkcjach filmowych patrzy się na sierotę.


* skąd ja to znam? ;)

Cały tekst

[ Ostatnio edytowany przez: ZosiaS 19-06-2019 09:42 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #4 Ocena: 0

2019-06-19 09:42:18 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Najlepsze jest, że żadne procesje i kolędy nie nachodzą parad równości, klubów lgbt itp. Za to szydzący z katolików lgbt-owcy idą pod....ć ludzi do ich miejsca kultu. Od tak, prowokować by zjednać sobie sympatię społeczeństwa. A potem piszą jak to strasznie.

Co innego jakby poszli pod meczet albo do Mekki - ot, tam przywitano by ich jak gości, czerwony dywan, wegańskie latte sojowe.

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 19-06-2019 09:52 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #5 Ocena: 0

2019-06-19 09:45:48 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2019-06-19 09:33:47, Adacymru napisał(a):
Czyli te 99% hetero pedofilii z tej grupy zatrzymanych ci zupełnie nie przeszkadza, ale jeden nie hetero to już jest podstawą do szykanowania osób o innej orientacji seksualnej? Ciekawe masz pod3jwcie. Podaj jeszcze link, bo każdemu się mogę newsy potwierdzające swoje zdanie przypominać.


Nie mam ciekawego podejścia. W większości zatrzymani to byli mężczyźni a nie kobiety a wiec homoseksualiści a po drugie - szef środowiska, które twierdzi że tylko edukuje nieletnich a nie wykorzystuje...

Jak mnie mignie znowu to podam źródełko.

A tymczasem w świeckim kraju gdzie żadna religia nie jest faworyzowana:

Obrazek

No, celem tego nalotu na Jasną Górę była prowokacja, w idealnym świecie z islamem już im nie pójdzie. Wiecie czemu? Bo muzułmanie z Muslim Defence League rozpędzili by ten prowokacyjny spęd z kilkoma ofiarami śmiertelnymi. Policja woli zbanować i mieć świecki spokój niż być oskarżona o islamofobie.

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 19-06-2019 10:05 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #6 Ocena: 0

2019-06-19 11:36:20 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

O źródełka o 14-letniej przynęcie na pedofili w Szwecji i jednym takim co organizował parady a jak miał wolne chciał chłopca uczyć sado-macho:

https://www.svd.se/david-och-maennen-del-2

https://www.aftonbladet.se/nyheter/a/9vxOl5/har-konfronteras-mannen-efter-sexkontakt-med-pojke

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2019-06-19 11:57:24 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
W większości zatrzymani to byli mężczyźni a nie kobiety a wiec homoseksualiści



To powinno dostac puchar!!!

Sam.pisales, że na 100 zatrzymanych, jeden był z nie heteroseksualnych, ale żeby podkręcić swoje teorie, teraz już każdy mężczyzna to homoseksualista???:-o Kobiety, w twojej opinii, muszą być hetero czy nie, żeby dopuścić się takich przestępstw?

A statystycznie dalej najczęściej sprawca przestępstwa seksualnego jest osoba blisko znana ofierze, rodzinnie najczęściej. I jak to pasuje do wzorowej hetero rodziny? Już nie wygląda to tak świetnie, ale lepiej krzyczeć o jednym homoseksualnym oprawcy na 99 hetero, bo to się lepiej pod publikę poddaje.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: 0

2019-06-19 12:04:34 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

musza byc hetero kobiety : ) czesto tego typu historie przeczytac mozna z usa gdzie zazwyczaj nauczycielki napalone sa na mlodych uczniow
no ok moze nie musza ale statystycznie tak wlasnie pewnie jest : )

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 19-06-2019 12:08 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #9 Ocena: 0

2019-06-19 12:30:29 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Oczywiscie. Zatrzymuje sie 100 facetów chcących skorzystać z usług 14-letniego chlopca wiec to musza być homoseksualiści a nie hetero. Moga też być bi czy trans czy inni ale nie normalni hetero.

Puchar nie potrzebny, masz swoje źródła i po krzyku.

Tacy ludzie jak ten z lgbt sa wpuszczani do szkol pod pretekstem edukacji seksualnej. Dopiero pułapka weryfikuje ich prawdziwe oblicze jak tego scottish youth lgbt czy jak im tam jest.

No dobra, część z zatrzymanych mężczyzn może być bi-seksualistami ale żaden heteroseksualny mężczyzna nie będzie odpowiadał na ogłoszenia seksualne 14-letniego chłopca.

A czy na 100 zatrzymanych to sami faceci jak podają źródła przekonamy się wkrótce bo zatrzymania i przesłuchania trwają. Wtedy rozgryziemy ilu tych wstretnych heteroseksualnych krewnych przynęty chciało skrzywdzić chłopaka. A ile bylo kobiet heteroseksualnych acz z odchylem pedofilskim.

Bede cie informowal jak wyplyna dalsze fakty, lepiej zniesiesz chorobe zanim sie uniesiesz jakie to niesprawiedliwe posadzac faceta o homoseksualizm bo chcial skrzywdzic chlopca.

Duzo zdrówka.

I tak na koniec - jesli okaze sie ze 99% pedofili to osoby heteroseksualne (to o posadzenie o szykanowanie) to beda to same kobiety. Powód wyjaśniłem wyżej.

Nawiązując do wpisu crisa, Polański jest heteroseksualnym pedofilem gdyż wykorzystał nieletnią kobietę. Wszyscy księża-pedofile wykorzustujący chłopców to homoseksualiści albo bi. I tak dalej i tak dalej, rozmawiać trzeba o sprawach takie jakie są a nie jakbyśmy chcieli by były.

Może ktoś ma jakieś statystyki jaki % przestepstw seksualnych na nieletnich to homo i heteroseksualni pedofile?

[ Ostatnio edytowany przez: Jurny_Jurek 19-06-2019 12:57 ]

I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2019-06-19 12:58:31 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Cytat:

2019-06-18 21:18:36, cris82 napisał(a):
marsz rownosci oczami homoseksualisty





16:30 ator dobry aparat *ROFL*
naprawde swietny wywiad warto go przywolywac tutaj co kilka stron zeby pokazac ze sa homoseksualisci ktorzy maja dosyc homopropagandy

"wedlug mnie homoseksualizm to kombinacja genow i wplywu srodowiska"
ciekawe co mowi zwlaszcza ze sa tu hetero ktorzy wiedza lepiej od niego bo...lekarze zmienili narracje i wszystko jest juz na 100% pewne i udowodnione naukowo przynajmniej dzisiaj :)

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 19-06-2019 13:34 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 9 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,